3

@DonAndresFCB nie ma co się przejmować. I żyje się dalej i zyje się dalej. Pozdro.

1

@Eklerek ale co edrju to edrju.
Kto oglądał na żywo walkę Riddickiem Bowe ten wie.
Szkoda wielka.

1

@Eklerek dzięki za info.

1

A endrju Andrzej Gołota, to o której?

1

@Kapitan hawk LR Explosion

0

@Sysia11 ok. Na spokojnie. Czyli my( Braca) nie mamy mentalu ale real już go ma?

0

@clyde no to nie ma co wyrokować. To jest piłka, zmienna jak kobieta pff znaczy jak kalejdoskop.

0

@Rewolucja123 ok. Zgadza się. A na przestrzeni wieloletniej.

0

@clyde real już wygrał jutrzejszy mecz?

Podaj wynik to obstawie u buka.

2

@Sysia11 kiedy Atletico wygrało jakiś puchar przypomnij? Co do realu to wiemy o co chodzi.

3

@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle syn z potrzebą.

1

Przynajmniej wszystkie prześcieradła zablokowane które uniemożliwiają funkcjonowanie serwisu, jak to nie dawno było.
Prawda @Kapitan hawk

1

@kuz całkiem możliwe, bo zamiast dać się ograć Wojtkowi w kilku meczach. To nie bo po co.

0

Lewy jakby w innym świecie.

0

@jacobFCB moje wnioski. Zmienić tylko bramkarza. Ale to nie jest niemożliwe w obecnej sytuacji.

3

Walić to, nie ten wiek by się przejmować wynikiem meczu.
Bo gdyby się przejmować każdą porażka Barcy to już dawno...

Za chwile święta i sylwester.
Po piwku dla każdego.
https://ibb.co/vqxjvLv

0

@Comentateiro ty rozliczyłeś mecz przed jego ropoczeciem.
Co akurat w tym przypadku Ci się udało.
Zobaczymy ile razy.

Akurat co do meczów to nie mam żadnego ciśnienia.

0

@Comentateiro pamiętam doskonale. Pamiętam tez, ze wyrok już przed meczem postawiles.

Gra była ok. Gdyby tak nieskuteczność. Co nic wspólnego nie miało z tym co napisałeś.

1

@Comentateiro a miało być tak pięknie i się zesrało.

1

No trudno raz się przegrywa a innym razem też się przegrywa.


Czy MC kontaktowało się z nami w ostatnim czasie jak obdarować prezentami wrogów.

0

Co by nie mówić ale Atletico klasycznie, jedna bramka.


0

Jeśli mecz skończy się.
Bez kontuzji ✅
Remisem ✅
bez czerwa ✅

To jest za.
Ale mocno kibicuje by jednak to wygrali.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mimo przegranej i "nagroda" w postaci dni wolnych. Kto to widział. Ileż było negatywnych komentarzy.

To było potrzebne nieuniknione. Flick to widział.
Efekty widać na boisku.

0

@Comentateiro w drugiej będzie jeszcze wyższe.

0

@Kapitan hawk nie strzeli.

1

1

@RoberDzik amen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?