3

@Tabaluga37 AMEN!

0

@VegetaPolska gdzie tu zdrowy rozsądek?

17

@agaFCB temat zamknięty, daruj sobie, oszczędzisz nerwy i czas.

Edit
daj nam jego numer, złożymy mu życzenia:D

0

2

@Safrani zmien znajomych i kup sobie lodówkę.

1

1

@AFA ulica mówi, ze swoje plecy sprzedał za długi. Teraz czeka w kolejce na przeszczep pleców od moda.

4

@Aragorn33 czy jesteś potomkiem Adolfa, że sam jeden przekonałeś go? :)
Kurna z Ciebie to
taki czarodziej trochę.
Czas najwyższy by wystartować i omamiać społeczeństwo :D
Masz dar.

0

@michal26

"Każdy kształtuje siebie i swoje otoczenie"
Do tego nie jest potrzebna polityka.
Dalej pytam.

To, że polityka się nami interesuje nie kwestionuje. Natomiast kwestionuje te dyskusje, które niczego i tak nie zmienią.
Zmienisz swoje poglądy na rzecz innej parti, bo ktoś bedzie Cie przekonywał? No właśnie. To dlaczego tu i nie tylko jest walka przekonywania na rzecz innej parti?

1

@michal26 nie oznaczyłeś. Ale się wypowiem.

"Bardzo chętnie podyskutowałbym czy to teraz, czy nie wiem..w kwietniu"

No to w kwietniu :)

Naprawdę aż tak żyjecie polityka?
Na którą i tak nie macie żadnego wpływu.
Te dyskusje coś zmieniają w waszym strategicznym postrzeganiu Polski?

Serio pytam.

4

@Marian_Pazdzioch trzymaj to w sobie.
Ewentualnie na wycieraczkę boczka.

5

@AFA luciano jest na odwyku.

4

Zdjęcie Galaktyki Andromedy umieszczone w Atlasie Świata wydanym przez służbę topograficzną WP w 1962 roku.

https://ibb.co/yX5RQqg

1

33 lata różnicy.
https://ibb.co/ssFT1dg

0

@Marian_Pazdzioch jeśli tylko ma problemy, to z chęcią pomogę.

0

@Marian_Pazdzioch zapisz Ferdka do grupy.

0

@Marian_Pazdzioch i to się ceni! Wiadomo z kim mam przyjemność. Jedyny zrozumiał.

0

@Lukikiki nic nie zniknie. Wspólnymi siłami obalimi to i tamto.

0

@Lukikiki super, chciałbyś dołączyć do grona SAA?

0

@PatrykBarca wchodzisz w to czy nie?

0

@BulaKG potrzebujesz pomocy czy sam będziesz pił?

0

@Eklerek ok, mimo że nie spełniłeś wymogów, zapisuje.

1

Zakladam stowarzyszenie anonimowych alkocholików.

Jak sie zapisać?
Osoby które potrzebują pomocy proszone są zapisać się, poprzez komentarz (alko)

Wspólnymi siłami sprawimy, że alkohol zniknie.

Nie oznaczam by nie wywierać presji.

17

@Gibbon_FCB a kiedy Messi zmarł? Kurna, nie jestem na bieżąco.

3

@Luciano99
@lucjan vs @Luciano99 to była by walka.

0

Coś czuję, że Hansi zabawi tu na dłużej czy to dobrze czy nie. Nie czas by to oceniać.

Ale jedno jest pewne w ostatnim sezonie będzie łysy jak @Danny Gaucho

0

@Eklerek ehh Kubica:( co to byłby za kierowca. I ta Kanada

1

@Eklerek dokładnie. Ale Gołota też przyjmował strzały takie, że nie jednego by powaliły a on stał.

Efekt tego widać.

2

@Cobra303 w domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?