DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle syn z potrzebą.
1
Przynajmniej wszystkie prześcieradła zablokowane które uniemożliwiają funkcjonowanie serwisu, jak to nie dawno było.
Prawda @Kapitan hawk
1
@kuz całkiem możliwe, bo zamiast dać się ograć Wojtkowi w kilku meczach. To nie bo po co.
0
Lewy jakby w innym świecie.
0
@jacobFCB moje wnioski. Zmienić tylko bramkarza. Ale to nie jest niemożliwe w obecnej sytuacji.
3
Walić to, nie ten wiek by się przejmować wynikiem meczu.
Bo gdyby się przejmować każdą porażka Barcy to już dawno...
Za chwile święta i sylwester.
Po piwku dla każdego.
https://ibb.co/vqxjvLv
0
@Comentateiro ty rozliczyłeś mecz przed jego ropoczeciem.
Co akurat w tym przypadku Ci się udało.
Zobaczymy ile razy.
Akurat co do meczów to nie mam żadnego ciśnienia.
0
@Comentateiro pamiętam doskonale. Pamiętam tez, ze wyrok już przed meczem postawiles.
Gra była ok. Gdyby tak nieskuteczność. Co nic wspólnego nie miało z tym co napisałeś.
1
@Comentateiro a miało być tak pięknie i się zesrało.
1
No trudno raz się przegrywa a innym razem też się przegrywa.
Czy MC kontaktowało się z nami w ostatnim czasie jak obdarować prezentami wrogów.
0
Co by nie mówić ale Atletico klasycznie, jedna bramka.
0
Jeśli mecz skończy się.
Bez kontuzji ✅
Remisem ✅
bez czerwa ✅
To jest za.
Ale mocno kibicuje by jednak to wygrali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mimo przegranej i "nagroda" w postaci dni wolnych. Kto to widział. Ileż było negatywnych komentarzy.
To było potrzebne nieuniknione. Flick to widział.
Efekty widać na boisku.
0
@Comentateiro w drugiej będzie jeszcze wyższe.
0
@Kapitan hawk nie strzeli.
1
@Kapitan hawk no i mi się nie podobasz.
https://ibb.co/6WcC1N3
https://ibb.co/dgGfLN5
0
@Comentateiro
https://www.fcbarca.com/123029-swietna-gra-barcelony-i-prowadzenie-po-pierwszej-polowie,dyskusja-15120129.html#comment-15120129
Jak tam?
1
@RoberDzik amen
1
Gavi i Raphinha serce swe wyrwą i oddadzą za klub. A no i de Jong.
0
Ty @Gala uspokój się na tym x
3
Dobić madryt i na wigilię.
3
Powinna być konferencja prasowa z sędziami po meczu. To by było zbyt piękne.
32
Karny został przełożony na mecz real madryt- Sewilla.
Laliga®
0
Doping pierwsza klasa, a będzie jeszcze lepiej.
0
Widać dwa dni wolnego dodało trochę swierzosci.
0
@Rust_Cohle nie czytałeś regulaminu to nie wiesz :D
"By konto zostało usunięte przez okres 14 dni od zaznaczenia opcji „Usuń konto” Użytkownik nie może się logować"
0
@FcPortoFan1999 jak robot, ale w ludzkim ciele.
1
@barcelonaLM dokładnie tak. Jak wychodzę na balkon to widzę wieże Eiffla i piramidy w Gizie.