3

@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle syn z potrzebą.

1

Przynajmniej wszystkie prześcieradła zablokowane które uniemożliwiają funkcjonowanie serwisu, jak to nie dawno było.
Prawda @Kapitan hawk

1

@kuz całkiem możliwe, bo zamiast dać się ograć Wojtkowi w kilku meczach. To nie bo po co.

0

Lewy jakby w innym świecie.

0

@jacobFCB moje wnioski. Zmienić tylko bramkarza. Ale to nie jest niemożliwe w obecnej sytuacji.

3

Walić to, nie ten wiek by się przejmować wynikiem meczu.
Bo gdyby się przejmować każdą porażka Barcy to już dawno...

Za chwile święta i sylwester.
Po piwku dla każdego.
https://ibb.co/vqxjvLv

0

@Comentateiro ty rozliczyłeś mecz przed jego ropoczeciem.
Co akurat w tym przypadku Ci się udało.
Zobaczymy ile razy.

Akurat co do meczów to nie mam żadnego ciśnienia.

0

@Comentateiro pamiętam doskonale. Pamiętam tez, ze wyrok już przed meczem postawiles.

Gra była ok. Gdyby tak nieskuteczność. Co nic wspólnego nie miało z tym co napisałeś.

1

@Comentateiro a miało być tak pięknie i się zesrało.

1

No trudno raz się przegrywa a innym razem też się przegrywa.


Czy MC kontaktowało się z nami w ostatnim czasie jak obdarować prezentami wrogów.

0

Co by nie mówić ale Atletico klasycznie, jedna bramka.


0

Jeśli mecz skończy się.
Bez kontuzji ✅
Remisem ✅
bez czerwa ✅

To jest za.
Ale mocno kibicuje by jednak to wygrali.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mimo przegranej i "nagroda" w postaci dni wolnych. Kto to widział. Ileż było negatywnych komentarzy.

To było potrzebne nieuniknione. Flick to widział.
Efekty widać na boisku.

0

@Comentateiro w drugiej będzie jeszcze wyższe.

0

@Kapitan hawk nie strzeli.

1

1

@RoberDzik amen

1

Gavi i Raphinha serce swe wyrwą i oddadzą za klub. A no i de Jong.

0

Ty @Gala uspokój się na tym x

3

Dobić madryt i na wigilię.

3

Powinna być konferencja prasowa z sędziami po meczu. To by było zbyt piękne.

32

Karny został przełożony na mecz real madryt- Sewilla.

Laliga®

0

Doping pierwsza klasa, a będzie jeszcze lepiej.

0

Widać dwa dni wolnego dodało trochę swierzosci.

0

@Rust_Cohle nie czytałeś regulaminu to nie wiesz :D

"By konto zostało usunięte przez okres 14 dni od zaznaczenia opcji „Usuń konto” Użytkownik nie może się logować"

0

@FcPortoFan1999 jak robot, ale w ludzkim ciele.

1

@barcelonaLM dokładnie tak. Jak wychodzę na balkon to widzę wieże Eiffla i piramidy w Gizie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?