D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Zidane:
"Nic się nie dzieję, żaden kryzys, strata do Barcelony jest do odrobienia, nie potrzebujemy Napastnika. Ronaldo? Jest najlepszym pilkarzem na świecie."
3
Fornals Ty kozaku! Uwielbialem Cię w Maladze a teraz to miod dla oczu!
0
Jaka bramka xDDDDDDDD
2
Będzie jeezcze gadal 3 minuty po meczu.
0
Żeby to byl tamten sezon bym tez nie wierzył, ale w tym sezonie wydaję się bardziej prawdopodobne.
0
Chyba najbardziej podobny gracz na świecie do Iniesty. No, ale nic mamy teraz swojego cracka. Niech się kisi w tym Real Wrzutka Madryt.
6
Dzięki Bogu, juz mnie nudzilo te klepanie.
0
Wielka szkoda, ze wybral Real. Gdyby przyszedl do nas, gralby pierwsze skrzypce.
0
Ronaldo wygląda jak jakiś junior.
0
A mi nie xD.
0
Villarreal jest beznadziejny dziś, ale ciągle szansa na remis.
1
Ronaldo strzał numer 52727272 w tym meczu.
2
Wrzutka, wrzutka, wrzutka, Asenjo broni, wrzutka, wrzutka, rykoszet, ręka, wrzutka, Ronadlo pudłuje, wrzutka, Ronaldo kopie się po czole, wrzutka, Asenjo broni, wrzutka, Ronaldo hamuje kontry, wrzutka i wrzutka.
72
Gra Cristiano może się podobać dziś.
0
Co za wizja i podanie Ronaldo xDD
0
Zgadza się.
0
bo Pan Jacek Laskowski to najlepszy komentator. (Jedynie Twaro się z nim rowna.)
1
Asenjo to zawsze był kawał bramkarza, szkoda tych jego kontuzji, zrobiłby większą kariere.
3
Korzenie mu się splątały xD
15
Ronaldo xDDDDDDDDDDDDDD
7
El Fujarek już pewnie ciśnienie 300/200 ma...
0
Się podniecamy podaniami Messiego a Ronaldo co piły daje, tylko do niewidzialnych kolegów.
9
Wątpię, ze przez pół roku nauczyl się tylko: "muy bien".
Musiałby mieć IQ 20, żeby przez tyle czasu nauczyć się tylko tyle i marnować czas podczas kontuzji.
I raczej też ma jakiś wymóg, ze musi się nauczyć chociaż podstawowych słów co mu pomogą na treningu i na boisku.
0
Czeka na 14 pewnie.
0
Przecież trenował indywidualnie, nawet piłki nie dotykal, no takiej żenady to nawet Barcelona by nie robiła.
1
Serio wierzyles w to, że oni czekają aż Turan zwolni numer? Przecież od dawna wiadomo, że ma kontuzje.
13
Pewnie świętowali wczoraj wypożyczenie Turana.
12
Spokojnie wróci po 2,5 latach, ogra się i będzie stanowił o sile zespolu. Ma potencjal, rozwinie się.
49
Jak to nie? Sprzedalismy przecież Neymara, którego cena jest rekordem transferowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
A pamiętam jak Atletico wdupiło kasę w Jacksona Martineza a pozniej jeszcze na nim zarobili, bo sprzedali go do Chin...
A my? Naprawde nikt nas tak nie lubi, ze musimy oddawać za darmo, bo nikt od nas nie kupuje?