15

Zidane:

"Nic się nie dzieję, żaden kryzys, strata do Barcelony jest do odrobienia, nie potrzebujemy Napastnika. Ronaldo? Jest najlepszym pilkarzem na świecie."

3

Fornals Ty kozaku! Uwielbialem Cię w Maladze a teraz to miod dla oczu!

0

Jaka bramka xDDDDDDDD

2

Będzie jeezcze gadal 3 minuty po meczu.

0

Żeby to byl tamten sezon bym tez nie wierzył, ale w tym sezonie wydaję się bardziej prawdopodobne.

0

Chyba najbardziej podobny gracz na świecie do Iniesty. No, ale nic mamy teraz swojego cracka. Niech się kisi w tym Real Wrzutka Madryt.

6

Dzięki Bogu, juz mnie nudzilo te klepanie.

0

Wielka szkoda, ze wybral Real. Gdyby przyszedl do nas, gralby pierwsze skrzypce.

0

Ronaldo wygląda jak jakiś junior.

0

A mi nie xD.

0

Villarreal jest beznadziejny dziś, ale ciągle szansa na remis.

1

Ronaldo strzał numer 52727272 w tym meczu.

2

Wrzutka, wrzutka, wrzutka, Asenjo broni, wrzutka, wrzutka, rykoszet, ręka, wrzutka, Ronadlo pudłuje, wrzutka, Ronaldo kopie się po czole, wrzutka, Asenjo broni, wrzutka, Ronaldo hamuje kontry, wrzutka i wrzutka.

72

Gra Cristiano może się podobać dziś.

0

Co za wizja i podanie Ronaldo xDD

0

Zgadza się.

0

bo Pan Jacek Laskowski to najlepszy komentator. (Jedynie Twaro się z nim rowna.)

1

Asenjo to zawsze był kawał bramkarza, szkoda tych jego kontuzji, zrobiłby większą kariere.

3

Korzenie mu się splątały xD

15

Ronaldo xDDDDDDDDDDDDDD

7

El Fujarek już pewnie ciśnienie 300/200 ma...

0

Się podniecamy podaniami Messiego a Ronaldo co piły daje, tylko do niewidzialnych kolegów.

9

Wątpię, ze przez pół roku nauczyl się tylko: "muy bien".
Musiałby mieć IQ 20, żeby przez tyle czasu nauczyć się tylko tyle i marnować czas podczas kontuzji.
I raczej też ma jakiś wymóg, ze musi się nauczyć chociaż podstawowych słów co mu pomogą na treningu i na boisku.

0

Czeka na 14 pewnie.

0

Przecież trenował indywidualnie, nawet piłki nie dotykal, no takiej żenady to nawet Barcelona by nie robiła.

1

Serio wierzyles w to, że oni czekają aż Turan zwolni numer? Przecież od dawna wiadomo, że ma kontuzje.

13

Pewnie świętowali wczoraj wypożyczenie Turana.

12

Spokojnie wróci po 2,5 latach, ogra się i będzie stanowił o sile zespolu. Ma potencjal, rozwinie się.

49

Jak to nie? Sprzedalismy przecież Neymara, którego cena jest rekordem transferowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

A pamiętam jak Atletico wdupiło kasę w Jacksona Martineza a pozniej jeszcze na nim zarobili, bo sprzedali go do Chin...
A my? Naprawde nikt nas tak nie lubi, ze musimy oddawać za darmo, bo nikt od nas nie kupuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?