D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ooo świeża sprawa, takie informacje to szanuje.
0
Oczywiście z Polskich ziemniaków!
1
Najlepiej to mają kibice San Marino, nie muszą mieć rozdartych serc.
0
Nie wiem co to za filmik i chyba nie chce wiedzieć :D
0
Jeśli dostanie pozwolenie od lekarzy i Valverde go powoła, to co za problem dać mu numer? Ma do wyboru 14, 12 i 7, wybiera, wpisują do rejestracji i Welcome!
0
Wiesz, to że komuś nie dają może być spowodowane tym, że obiecali dać komuś innemu a nie mają przy sobie milionów koszulek zapasowych.
Często też można zobaczyć, że piłkarz X do piłkarza Y mówi, że da mu w szatni.
0
Myślę, że oni mają codziennie nowe bluzy/koszulki, przychodzą i mają pachnące świeżością rzeczy.
0
Zobacz Jonathana Viere.
0
A tak serio już, to jak dobry Kebab, to ja bym wybrał Kebaba.
0
Szybko się męczy, mi się gra lepiej Modriciem.
53
Myślę, że lepiej jakbyś kupił coś polskiego, najlepiej od gospodarza, żeby wspomóc Polaka Rodaka, a nie jakiegoś Turka. Straszny z Ciebie antyPolak, nie smakują Ci Polskie posiłki? To przenieś się do Turcji...
6
To może ktoś się też nie interesuje piłką reprezentacyjną, woli oglądać tylko klubową. A że lubi Messiego to jemu będzie kibicowal?
Ja mam tak z koszykówka, NBA mogę oglądać bez przerwy a reprezentacji nigdy nie oglądałem.
4
Przecież w takiej np. Legii też grają Polacy, czemu im źle życzysz? To są Twoi rodacy. Jak można kibicować jakiemuś Argentynczykowi, w Legii masz Polaka Rodaka Kucharczyka.
44
Leo Messi na Instagramie:
"Arda w twoim kraju życzę Ci szczęścia, jestem pewny że Ci się uda. Rafinhia życzę Ci wielu sukcesów we Włoszech, będziemy trzymać za Ciebie kciuki. A ty Masche, po tylu meczach i spotkaniach razem, brakuje mi słów. Wiesz, że będę za tobą tęsknil.To będzie dziwne, wejść do szatni i zobaczyć puste miejsce obok mnie, ale niedługo się zobaczymy. Wielkie uściski dla wszystkich trzech. Życzę wam wszystkiego najlepszego. "
0
Z tanich? Bakambu, Ben Yedder
13
Nie wiem o co Ci chodzi, Roberto nie zasługuje na kapitana? Oczywiście mówię tu po erze Messiego, Iniesty, Pique, czy Busquetsa. Jest tu najdłużej, jest przykładem pracowitości i walecznosci dla młodych piłkarzy.
32
Sergi Roberto!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Raczej nie, bo pożegnanie w Barcelonie.
0
Trygonometrii i tych innych pierdół związanych z geometria.
10
Bardzo dobrze, że Atletico odpada, bo z Sevilla będzie łatwiej wygrać(jeśli awansujemy) w półfinale/finale. Atletico zawsze nam nie leżało i się z nimi meczylismy.
0
Już 3:2 :D
1
Ale bramka Antka, o żeś karwa :o
0
Roberto jest 53.
I nie jest najlepszym z obrońców, Masuaku na pozycji numer 8 że średnią 3.3
0
Szansa jest, ale jakoś bym się na to nie nastawial.
4
Obok Messiego i Suareza nasz najlepszy zawodnik. Kapitalne interwencję, wszystkie opóźnione o 10sekund.
0
Nic nie poradzisz, typowy FM xD
20
To się chyba nie doczeka xD
22
Statystycznie Andre Gomes był najgorszym piłkarzem Barcelony.
ocena na Sofascore.com to: 6.0
Druga najsłabsza ocena to 6.7
Co do występu, to grał przyzwoicie, walczył i biegał, ale to wciąż za mało jak na taki klub. Gra lepiej niż w tamtym roku, ale progres jest minimalny. Gdyby taki mecz zagrał Ronaldo, to byśmy plakali ze śmiechu i pisali jaki on słaby, każdy bardziej życzeniowo chce wierzyć, że Andre gra lepiej.
A co do tych statystyk to Andre Gomes vs Betis.
33 podania że skutecznością (89%)
2 długie piłki
0 kluczowych podań
0 prób dryblingu
4 straty, trochę dużo jak na zawodnika co nie podejmował się dryblingu.
4 faule
0 odbiorów
W statystykach nadal 0 konkretów, wizualnie może gra troche lepiej, ale w statystykach nadal jest beznadziejny.
15
Pfff, Ronaldo miał 11... Przez pół sezonu.