1

Jaki on jest żałosny...

1

I dogonil Paulinho. Najlepszy w Historii!

1

Montoya ale z Ciebie dzban...

1

Ahhh nie wpadło, ale nie przejmuj się jesteś najpiękniejszy.

0

Kondogbia co porobił, szkoda że nie wpadło...

0

Anaitz Arbilla z Eibaru.

0

Wrzuta, wrzuta, karny i klepanie pod polem karnym.

54

Karny już był, teraz na pustaka, później rykoszet i Złota Piłka!

5

Pewnie Socjopata xD

19

Ale to jest piłkarz! Coś niesamowitego, kosmita!

0

Maszyna upadła po raz drugi, tym razem skutecznie...

1

Trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy będzie jak Roberto.
Przykłady pierwsze z brzegu: Cuenca, Jeffrey, Tello

1

Valencia wygra z Realem.

3

"Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem." -

Współczuję, ale ja tam bym odpuścił, na początku będzie ciężko, ale z czasem zapomnisz. Nic na siłę, co z tego że napiszesz list miłosny, jak ona ma Cię w ... Nic to nie da.

1

Ronaldo, Ramos, Casemiro i Benzema.

3

Ale to gracz Realu, więc trzeba umniejszyć mu jego umiejętnośc i nazwać go "tylko" holownikem...

0

Pochettino.

2

Pisałem to wczoraj nie ma co ich porównywać, porównaj sobie Coutinho w wieku Dembele a nie tego starszego i ukształtowanego. Brazylijczyk w jego wieku był "przeciętnym" piłkarzem i nie miał startu nawet do Dembele.

46

Bardzo miło z ich strony, że pamiętają o tej dacie.
Mistrz i uczeń :)
https://zapodaj.net/82776343ff505.jpg.html

1

Wypróbuj lepszą przeglądarkę niż Internet Explorer :)

77

Widzę dużo porównań debiutu Coutinho do debiutu Dembele. Owszem Ousmane nie zrobił takiego wrażenia, ale zapominamy o rzeczy najważniejszej, Coutinho to ukształtowany piłkarz aDembele to jeszcze "dzieciak". I nie ma co ich porównywać.

Coutinho w jego wieku był "przeciętnym" piłkarzem. Nie robił takiego wrażenie i nie wykręcal takich liczb jak Francuz.

Ja wierzę w Dembele, bo to będzie nasza przyszłość, ma sporo pecha przez te kontuzje, ale da rade, bo ma potencjał i to nie mały.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Taki tam zwykły dzień w pracy.

1

Jeden z lepszych, bez strat, brak niecelnych podań. MVP

0

Gdy Gomes wchodzi na ostatnie sekundy, to Barca nie przegrywa. Prawdziwy talizman.

3

Szkoda, że był taki wynik, bo przez to siedzialem jak na kaktusie i chciałem żeby mecz się skończył a z drugiej strony chciałem żeby trwał wiecznie, bo debiut Coutinho.

3

ale ten Coutinho to będzie kozak, ta jego lekkość i luz, coś pięknego!

0

Ooo Gomes, to się da jeszcze przegrać :D

1

Mecz bez słupka Messiego, meczem stracony...

1

Suarez... Boże...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?