5

Niezły w Chelsea biorą towar, najpierw Carroll teraz Crouch :D
Może następny będzie nasz Grzegorz Rasiak?

7

Harry Potter.

0

Geniusz Busquets jest widoczny wtedy gdy go nie ma.
Różnica w grze jak między niebem a ziemią. Nigdy bym nie wymienił go na żadnego piłkarza.

2

Te wyceny niektóre są śmieszne, taki Gomes ma 22mln a gdzie on do Fekira xDDD

44

Dziś 47 urodziny obchodzi Pep Guardiola, trener który zrobił z Barcelony kosmiczną drużyne, która grała jedna z najpiękniejszych odmian futbolu w historii. Trener wybitny a jednak nadal znajdują się barany, którzy ciągle umniejszaja mu jego zasługi.

Sto lat Pep i wróć kiedyś do nas!

"Wybaczę wam każdy błąd, ale nie wybaczę jeśli nie dacie z siebie wszystkiego dla Barcelony" - Pep Guardiola .

http://e0.365dm.com/13/04/16-9/20/Josep-Guardiola-Barcelona-Champions-League-fi_2934260.jpg?20150424165615

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Człowiek zawsze bronił tego Denis i liczył, że odpali a on będzie jak Brożek, wieczny talent... Bardzo słaby występ, zero pozytywów w jego grze, co kontakt z piłką to strata... Każdy chyba chciał żeby zaczął grac na wyższym poziomie, ale poziom Barcelony, nie jest dla niego.

To samo Vidal, skrzydłowy a wczoraj nie podjął żadnej próby dryblingu, jego statystyki z wczorajszego meczu wyglądają na 0 w każdej znaczącej dla ofensywnego gracza statystyce.
To nie jest poziom Barcelony, FC Barcelony jedynie Espanyolu.

3

Rakitic drybling na poziomie pacholka a co tam pokiwam się przed polem karnym :D

4

Dobrze strzelił, Lopez kapitalnie to wyciągnął.

0

O co te bydło się kłóci?!

3

bo nasz portugalski Xavi by z tego hattricka strzelił :D

1

Jakby sam takich nie psul xD

0

Gomees by strzelił...

1

Vidal to chyba ''skszydłowy'', który gra z "kontuzjom"

0

Legenda głosi, że Aleix Vidal wygrał jakiś pojedynek 1 na 1...

0

Jak z przedszkolakami, Busi to jest kot!

2

ale doskonale robi miejsce Messiemu, kapitalnie odciągajac rywali, bez niego Leo nie byłby taki dobry...

0

Odeszli z canal+ a mieli w umowie, że po odejściu nie będą mogli przez 6 miesięcy prowadzić żadnej działalności ani występować w programach, więc nigdzie ich niema.

41

Ronaldo nawet w takiej 11 jest, klasa! Rzeczywiście jest najlepszy.

5

Bardzo dobrze, miał drobne kontuzje, ale nadal poziom z tamtego sezonu. W statystykach kopia Verratiego. Jako jedyny trzyma poziom w Nicei, która obniżyła loty.

Jest to rozgrywający pełną gębą i poprzedni sezon nie był jednorazowym wybrykem.

4

28Luty?! Chyba Styczeń :)

13

Valverde jest geniuszem, wiedziałem że jest świetnym taktykiem, ale nie spodziewałem się, że aż takim. Za Enrique o Martino nie wspominając, to mieliśmy tylko plan A na mecz, gdy on nie wypalił, to często mecz kończył się nie po naszej myśli. A Ernesto? Kapitalnie reaguje na wydarzenia boiskowe, to nie jest przypadek, ze po raz kolejny gra drużyny potrafi się poprawić po przerwie.
Nasz Treneiro wyciąga wnioski na bieżąco i wciela kolejne plan rezerwowe w mecz.
Naprawdę jestem pod wrażeniem jego umiejętności, kiedyś po takiej połowie jak wczoraj, było pewne że taki mecz umoczymy (np. mecz z Malaga na wyjeździe za Enrique).
Mam nadzieję, że to wszystko się przełoży na trofea, na ten moment jest świetnie i oby tak było na koniec sezonu. :)

0

Tak już poprawiłem;)

33

Jeśli Eibar wygra dziś, to zbliży się na 2 punkty do Realu. Jaka to jest abstrakcja xD

16

Zidane czy to Ty?

No tak, bo mam teraz siedzieć płakać i z niczego się nie cieszyć. Chlopie życie jest za krótkie, żyje się chwilą a nie tym co będzie za pół roku.

13

Różnica między Messim a Ronaldo jest taka, że jak Argentyńczyk ma słabszy mecz, to chociaz próbuje pomóc w rozegraniu i nie przeszkadza a Portugalczyk jak nie strzeli bramki(bo tylko to jeszcze trzyma go na topie), to jest tak samo potrzebny Realowi jak rybie ręcznik.

0

Dziwisz się? Ja też bym za Leo chodzil xD

1

Dużo emocji na La Ramblii jak na drużyny walczące o LM.

4

Villarreal od krok był od niespodzianki, ale udało im się wcisnąć bramke.

0

To jest coś pięknego, nie spodziewałem się ze gra Realu może mi sprawiać tyle radości :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?