D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
A tu jeb i Bartomeu kredyt mu wcisnął do podpisania :D
1
Tez uważam, ze Mbappe ją wygra kiedyś, tym bardziej ze jest francuzem i automatycznie ma więcej głosów(patrząc jak był wysoko teraz, a mial tylko pół roku dobre). Wszystko będzie zależało od tego kto będzie wygrywał LM, oby to była Barca:)
49
Fajnie by było jakby Coutinho za jakieś 4-5lat wygrał ZP(bo wcześniej nie ma szans chyba) i pomógł mu w tym Messi, taki policzek w stronę Neymara, odszedł żeby zdobyć Balona a tu inny Brazylijczyk zdobywa najważniejszą indywidualna nagrodę grając w drużynie z Leo Messim.
Takie marzenie:)
5
Wydaję się być bardziej ułożonym czlowiekiem niz Roni czy Neymar, którzy lubili często imprezowac i mieć na wszystko wywalone. Na jego Instagramie praktycznie każde zdjęcie to jego żona i córka. Mam nadzieję że zostanie tu już do końca, oczywiście jeśli będzie nadal prezentowal wysoki poziom. Może jego słowa o marzeniu gry dla Barcelony nie były tylko pustymi słowami i jak ktoś zamacha mu większym hajsem to nie odejdzie.
1
https://m.zalando.pl/nike-performance-fc-barcelona-kurtka-sportowa-noble-reduniversity-gold-n1242e0hv-g11.html
Proszę jeszcze raz ;)
1
Po meczu z Wisłą Kraków w El.LM, nigdy nie miałem ulubionej drużyny i tak po tym jednym meczu zdecydowałem, że im będę kibicował. Trafiłem w idealny moment, bo kto wie jak to by było dalej gdyby Barca nie wygrała trypletu czy bym nie zmienił klubu. Miałem 9-10 lat wtedy trudno jeszcze o stabilizację uczuć, tym bardziej pilkarskich.
Teraz gdy na to patrzę to była jedna z najlepszych decyzji w życiu.
1
Edit.Tak to było 40.
7
Był rozczarowany tym, ze tylko jedna, bo BBC mu ucieka.
6
https://m.zalando.pl/fc-barcelona-sklep/
Proszę;)
9
Ale to by było piękne, tyle prosili się o ten szpaler a się okaże, ze przewaga do następnego El Calsico może być tak duza, że to oni będą zmuszeni zrobić nam szpaler.
0
Tym bardziej cieszy dobry wynik wywalczony rezerwami. Będzie Leo o Suarez, moze Coutinho, musi być dobrze.
3
Fenomen to jest, teraz jaki Ronaldo to słaby, Messi go zjada a później przyjdzie Grudzień i Krysztiano jest najlepszy i ze zasłużył na ZP...
4
Dobry wynik jak na 4 drużynę w La Liga. Trzeba urywac punkty gdzie się da w walce o LE.
1
Wiem pokora itd. Ale nie wiem co byśmy musieli zrobić aby przegrać Mistrzostwo z Realem. Z Atletico jeszcze możliwe, ale ten gorszy Madryt w tym sezonie nie ma szans, to jest już za dużo punktów pogubionych.
0
A jak gral? Ile to punktów zyskali w 90+, bo Ramos strzelil? Bardzo duzo (Deportivo, Villarreal to pierwsze co mi przychodzi do glowy). Mieli też dobre mecze(Jak final z Juve), ale w tych slabszych szczęście im sprzyjało.
5
Ten sezon pokazuję jak ważne jest szczęście, w tamtym sezonie Real gral identycznie, ale zawsze jakimś fartem wychodzil z opresji. Limit szczęścia wyczerpali i mamy efekty.
Ciekawe kiedy Zidane Out? Jak odpadna z PSG, to chyba się z nim pozegnaja.
22
Paulinho znowu uciekł Ronaldo, oj rywalizacja na całego!
1
Wypowiedz Zidane pewnie "kopiuj" i "wklej", więc pewnie nawet nie musi się pojawić na komferencji, może spokojnie jechać do domu i zaklaskac przed snem.
11
Ronaldo ocena na SofaScore 6.8 najgorsza ze wszystkich ofensywny graczy Realu, ale "może się podobać."
0
Może złe słowo, ale ma to coś w sobie ze się go przyjemnie ogląda a za 5minut moze zrobić cos glupiego.
0
Aspas jest świetny i bywa beznadziejny(Jak przestrzelony karny). Fenomen!
18
Jak ja uwielbiam spędzać z wami tu mecze :D
4
Jechać z tymi leszczami!
29
"Ronaldo może się podobać."
Kwestia gustu, ja tam jednak wolę dziewczyny.
16
Skąd ja to wiedziałem... Aspas ty dzbanie...
1
No na tyle ile gra, to nie taki zły wynik. Suarez grając mecz za meczem miał problemy ze strzelaniem bramek a co dopiero Paco, ktory gra raz na miesiąc
0
Piekna była ta "Marsylianka" przerobiona na przyśpiewke o Dembele. Na Instastory Barcelony jest ta przyspiewka, polecam ;)
0
A nauczyciel może kibic Barcelony to się dołączy.
5
To Ty chyba występów Delefelele nie widziałeś jak to był "bardzo słaby" występ.
1
A jak! Co on sobie myśli, ze w wieku 20 lat mozna tyle piłek tracić? Przecież Neymar w jego wieku to miał 100 dryblingow na mecz i 0 strat.