13

A tu jeb i Bartomeu kredyt mu wcisnął do podpisania :D

1

Tez uważam, ze Mbappe ją wygra kiedyś, tym bardziej ze jest francuzem i automatycznie ma więcej głosów(patrząc jak był wysoko teraz, a mial tylko pół roku dobre). Wszystko będzie zależało od tego kto będzie wygrywał LM, oby to była Barca:)

49

Fajnie by było jakby Coutinho za jakieś 4-5lat wygrał ZP(bo wcześniej nie ma szans chyba) i pomógł mu w tym Messi, taki policzek w stronę Neymara, odszedł żeby zdobyć Balona a tu inny Brazylijczyk zdobywa najważniejszą indywidualna nagrodę grając w drużynie z Leo Messim.
Takie marzenie:)

5

Wydaję się być bardziej ułożonym czlowiekiem niz Roni czy Neymar, którzy lubili często imprezowac i mieć na wszystko wywalone. Na jego Instagramie praktycznie każde zdjęcie to jego żona i córka. Mam nadzieję że zostanie tu już do końca, oczywiście jeśli będzie nadal prezentowal wysoki poziom. Może jego słowa o marzeniu gry dla Barcelony nie były tylko pustymi słowami i jak ktoś zamacha mu większym hajsem to nie odejdzie.

1

Po meczu z Wisłą Kraków w El.LM, nigdy nie miałem ulubionej drużyny i tak po tym jednym meczu zdecydowałem, że im będę kibicował. Trafiłem w idealny moment, bo kto wie jak to by było dalej gdyby Barca nie wygrała trypletu czy bym nie zmienił klubu. Miałem 9-10 lat wtedy trudno jeszcze o stabilizację uczuć, tym bardziej pilkarskich.

Teraz gdy na to patrzę to była jedna z najlepszych decyzji w życiu.

1

Edit.Tak to było 40.

7

Był rozczarowany tym, ze tylko jedna, bo BBC mu ucieka.

6

9

Ale to by było piękne, tyle prosili się o ten szpaler a się okaże, ze przewaga do następnego El Calsico może być tak duza, że to oni będą zmuszeni zrobić nam szpaler.

0

Tym bardziej cieszy dobry wynik wywalczony rezerwami. Będzie Leo o Suarez, moze Coutinho, musi być dobrze.

3

Fenomen to jest, teraz jaki Ronaldo to słaby, Messi go zjada a później przyjdzie Grudzień i Krysztiano jest najlepszy i ze zasłużył na ZP...

4

Dobry wynik jak na 4 drużynę w La Liga. Trzeba urywac punkty gdzie się da w walce o LE.

1

Wiem pokora itd. Ale nie wiem co byśmy musieli zrobić aby przegrać Mistrzostwo z Realem. Z Atletico jeszcze możliwe, ale ten gorszy Madryt w tym sezonie nie ma szans, to jest już za dużo punktów pogubionych.

0

A jak gral? Ile to punktów zyskali w 90+, bo Ramos strzelil? Bardzo duzo (Deportivo, Villarreal to pierwsze co mi przychodzi do glowy). Mieli też dobre mecze(Jak final z Juve), ale w tych slabszych szczęście im sprzyjało.

5

Ten sezon pokazuję jak ważne jest szczęście, w tamtym sezonie Real gral identycznie, ale zawsze jakimś fartem wychodzil z opresji. Limit szczęścia wyczerpali i mamy efekty.
Ciekawe kiedy Zidane Out? Jak odpadna z PSG, to chyba się z nim pozegnaja.

22

Paulinho znowu uciekł Ronaldo, oj rywalizacja na całego!

1

Wypowiedz Zidane pewnie "kopiuj" i "wklej", więc pewnie nawet nie musi się pojawić na komferencji, może spokojnie jechać do domu i zaklaskac przed snem.

11

Ronaldo ocena na SofaScore 6.8 najgorsza ze wszystkich ofensywny graczy Realu, ale "może się podobać."

0

Może złe słowo, ale ma to coś w sobie ze się go przyjemnie ogląda a za 5minut moze zrobić cos glupiego.

0

Aspas jest świetny i bywa beznadziejny(Jak przestrzelony karny). Fenomen!

18

Jak ja uwielbiam spędzać z wami tu mecze :D

4

Jechać z tymi leszczami!

29

"Ronaldo może się podobać."

Kwestia gustu, ja tam jednak wolę dziewczyny.

16

Skąd ja to wiedziałem... Aspas ty dzbanie...

1

No na tyle ile gra, to nie taki zły wynik. Suarez grając mecz za meczem miał problemy ze strzelaniem bramek a co dopiero Paco, ktory gra raz na miesiąc

0

Piekna była ta "Marsylianka" przerobiona na przyśpiewke o Dembele. Na Instastory Barcelony jest ta przyspiewka, polecam ;)

0

A nauczyciel może kibic Barcelony to się dołączy.

5

To Ty chyba występów Delefelele nie widziałeś jak to był "bardzo słaby" występ.

1

A jak! Co on sobie myśli, ze w wieku 20 lat mozna tyle piłek tracić? Przecież Neymar w jego wieku to miał 100 dryblingow na mecz i 0 strat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?