D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Zakończenie kariery przez Messiego, to będzie wielki cios w serce dla mnie i długo będę się po nim zbierał.
Oby ten moment przyszedł jak najpóźniej, bo tak prawda Barca przed Leo istniała, ale nikt nigdy nie dawał tyle radości przez tak długi okres czasu.
39
I porównajcie teraz 2 bramki Ronaldo dziś do 2 bramek Messiego i ogólnej gry, przecież to jest kosmiczna różnica i niewiem jak można ich porównywać...
6
Szacunek dla kibiców Betisu
0
Co to jest za piłkarz :o
3
Ronaldo i tak "leprzy"
1
Jednak będzie magia, wszedł geniusz.
1
Jaki to jest G E N I U S Z
5
Gomes zszedł, magii już dziś nie będzie, można się rozejsc.
1
No bez jaj, jeszcze Umtiti!?
13
Ta lekkość Gomesa, coś pięknego. On nie biega, on unosi się na boisku.
0
I tak długo pogral.
0
Kontuzja Vermy?! :o
0
Gomes dziś jakiś agresywny
15
Roberto jest genialny, jak ja uwielbiam tego gościa
20
To jest Gomes czy już Ronaldinho?
0
Trafił go gałęzią...
3
Czemu był herb Realu? xD
1
xDD
CO on telefon wyjął i zdjęcie sobie robil?
0
Goni Paulinho...
0
Babiarz...
97
Oglądam sobie na TVN reklamy a tu nagle Harrego Pottera puszczają, no dramat...
0
MŚ w lotach o zwycięstwie decyduja 4 skoki, czyli 2 konkursy.
3
Niech Stoch skacze z 1 belki, albo najlepiej z progu od razu, dostanie z milion punktów za belkę i będzie i tak pierwszy.
1
2 belki niżej, on dostał za niekorzystny wiatr punkty a Stoch miał odjete.
0
Te ich obliczenia xDD
1
Ten Bayern jest niemożliwy, wszystkich najlepszych sobie biorą z Bundesligi :D
1
Ja tam mam sentyment do FM12, często do niego wracam. Jedna z lepszych wersji.
17
On nawet jakby miał klauzule 5mln, to i tak by nie odszedł. Nasz przyszły kapitan! Uwielbiam go, coś niesamowitego jak się rozwinął.
0
Aha, dzięki kolego ;)
0
Nie w temacie jestem, czemu kibice PSG gwizdali na Neymara? Coś mnie ominęło czy po prostu tacy idio... tam są?