53

Spróbujcie nie mówić, nie pisać, nie czytać przez parę miesięcy i zobaczcie czy nadal po takiej przerwie będzie wam tak łatwo jak teraz.

Dembele potrzebuję czasu, jest młody, po ciężkiej kontuzji nie od razu wejdzie na najwyższy poziom. Ja wierzę, że oglądamy przyszlego zdobywce Zlotej Piłki.

7

Jak Gomes będzie dalej tak szalał, to Coutinho się z ławki nie podniesie.

25

To Gomes czy juz Neymar?!

3

Szkoda, ze Zidane nie ma, by im tam pokazał jak się klaszcze.

0

No tak w tamtym roku odbiło mu się przypadkiem ponad 20 asyst i 100+ kluczowych podań...

1

Ter Stegen!

0

No, juz dali mu nagrode najgorszy strzal spotkania. Chociaż to Suarez z 5m w kosmos wywalił piłkę.

14

Widać straszny brak zgrania i zaufania do Dembele, kontuzja przytrafila mu się w najgorszym momencie, ale chłopak potencjał ma niesamowity i sobie poradzi.

1

Messi :o.

5

Roberto jak ja go uwielbiam, najlepszy wychowanek, który się wybił po erze Guardioli l. Niesamowity chlopak i strasznie skromny.

9

Suarez chyba z Coutinho wczoraj popili.

1

Co strzal xDDDDD.

1

Slupek xDDDDD.

0

Na ich stronie?

26

Marzy mi się dziś brameczka Dembele i to po asyście Messiego. Tak jak kiedyś Ronaldinho asystowal przy pierwszym golu Leo.

7

Jeden i drugi będzie grał, nie po to kosztowali po 100mln żeby siedzieli na lawce.

3

Verratti, Seri(tak po prostu go lubię), Mbappe, Jesus, D.Silva, KdB, Isco i Coutinho... A nie czekaj on już nasz :D

3

Nadal będzie, bo brak Messiego to olbrzymie osłabienie i nikt go nie zastąpi nawet w połowie.

16

Albo gorzej, nazwiska nie grają, teraz potrzebna chłodna glowa i ułożenie tego wszystkiego, mam nadzieję, że Valverde sobie poradzi, bo czemu nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Te tranafery można zrozumieć, bo praktycznie cała kwota wydana na Dembele i Cou jest z kasy Neymara, który jakby nie odszedl, to prawdopodobnie do takich kosmicznych cen by nie doszło, a tak mamy efekt domina.

0

Z przyjściem Coutinho jego minuty chyba zostaną ograniczone do minimum :D

Oczywiście można było się pomylic, ale jak już pisałem teraz i kiedyś,gościu kompletnie inna charakterystyka inny styl gry, nie pasowal tu.

Nie wiem jaki był na niego plan, ktoś chyba miał ale zapomniał go zrealizować.
I dochodzi 2 sprawa psychiczna, Gomes nie wytrzymuje presji. Gdy nie ma tych najwiekszych z Messim na czele, to trochę coś tam zaczyna grać, no ale nie pozbędziemy się Messiego żeby Gomes mógł 2 razy do przodu podać.

7

No i Coutinho na trybunach cieszący się z bramek nowych kolegów, coś pięknego :D

23

Arda idź juz sobie, bo numer blokujesz Coutinho.

15

Prawda jest taka, że jakby Gomes nie kosztowal 40mln to by nie gral nic, ale że trochę kosztowal to ciągle na siłę chcą z niego coś wyciągnąć, ale efekty zerowe. Alena gorzej by nie gral, bo gorzej się grać nie da. Podawać do najbliższego to on raczej by tez potrafił, 1,5 roku Gomesa i występy dobre mozna policzyć na palcach jedenj ręki, trochę mało... Bo co nam ten Gomes dal? Nic! Kompletnie nic nie wniósł do naszej gry.

I nie zgrywam jakiegoś mądrego, że po transferze to każdy mądry, ale ja i jak wielu użytkowników miało złe przeczucia co do Gomesa, wystarczy spojrzeć pod artykul: "Gomes fichado!", dla mnie on w Valencii byl jednym z wielu, trochę się tam wyróżniał, ale to było 1 na 5 spotkań. Żadnym geniuszem tam nie był. Kompletnie nie rozumialem tego transferu i jak widać nadal nie rozumiem.

3

Suarez zabral go z lotniska i poszli na wojaka. Zobaczymy jak jutro forma Suareza :D

0

Właśnie się zdziwiłem, bo nie wiedzialem jak Stocha żona wygląda i myślałem, że realizator ją pokazuje a pozniej patrzę a to blondynka wychodzi xD

0

Jeśli się zgodzi i będzie kasa na jego transfer, to czemu nie? Im więcej dobrych piłkarzy tym lepiej.

0

Niestety, od transferu Neymara nikt już nie sprzeda tanio. Pieniądz co raz większy, to transfery co raz droższe.

0

Szkoda, ze gościu ulepiony ze szkła Bale i Reusa, bo jego kariera ciągle jest hamowana, mam nadzieję że wróci i pokaże na co go stać, bo liczyłem na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?