6

On i Delelefele niech sobie idą już w tym okienku. Turan w pierwszej kolejności, ale pasożyt chyba nie chce sam odejść, bo nawet nic nie mówi o tym, ze nie gra.

9

W sumie to nic wielkiego, dobre transfery to przeprowadza ten co wyciąga gracza za grosze a później jest warty grube miliony, my po prostu daliśmy tyle ile chcieli za nich.

0

Na pewno nie w przeciągu 3-4lat, później może jak kontrakt się będzie mu kończył, ale za pół roku nie ma szans.

14

Dawać ten jutrzejszy mecz i tego uśmiechniętgo Coutinho na trybunach Camp Nou, w końcu presja z Dembele zejdzie, nie wszystkie oczy będą zwrócone na niego.
Mamy kozaka i przyszłego kandydata na kozaka. Jak wszystko pójdzie dobrze, może być pięknie!

1

Strzał, kreatywność, kluczowe podania, branie gry na siebie.

0

Trochę tak, ale mam nadzieję że Alena, Cucu, Arnaiz, Abel Ruiz wypełnią lukę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Taki dzień a ja akurat bana miałem...Nie polecam.

Piękny dzień, najpierw Stoch a później Coutinho, już nie mogę się doczekać prezentacji a później meczu z Celta.

Ps do moderacji. Dzięki za skrócenie bana, jesteście najlepsi!

0

Tak masa seriali, sporo filmow(dużo filmów z top100 Filmwebu) i można zrezygnować po miesiącu;)

0

Brawo!!! W końcu jest kamera!

0

No to nieźle a jak gra Ahmed Al-Ahmed?

12

To z wczoraj informacja, nie czepiam się, ale już tu byla, bo jak mogła nie być? Skoro każdy tu wstawia info o Coutinho na wyścigi ;)

3

Niech nacisną na klawiaturze F1 a nie jakaś kamera F10...

10

Co za rakowy ten realizator...

0

Uwielbiam skocznie w Innsbrucku, jedna z najprzyjemniejszych skoczni dla mnie do oglądania.

14

A nie w Pucharze Gampera?

0

No i co nam oni dali? Wszystkie trofea w Madrycie.

Ter Stegen i Umtiti, Cillessen nam wyszli. Semedo, narazie nic wielkiego nie daje(nie mówię, ze nie bedzie grał dobrze, ale obecnie na mecz z rywalem typu Real strach go wystawic, Gomes? Szkoda gadać, Turan? Pół roku pogral a później zjazd w dół. Digne? Patrząc za ile go kupiliśmy a za ile oddalismy Grimaldo i ile on teraz jest wart, to nie wyszliśmy na tym za dobrze. Denis? U zadnego trenera nie dostał szansy.
Braidy i inne Roberty biorą taki hajs a 3/10 transferow nam podniosły jakość kadry. No naprawde fachowcy w swojej dziedzinie.

0

Coś ostatnio mało tego szampana piliśmy po ostatnich naszych transferach... Też bym mógł sprowadzać kogoś za cudzą kasę i dostawać jeszcze kosmiczną pensję. Sprowadzilbym Brożka i powiedział:
"Kto nie ryzykuje, szampana nie pije."

0

Morata to jest drewniak xD

0

Alonso to jest dzik!!!

0

No kozak, w obronie dobry i niesamowity ciąg na bramke ma.

7

Typowy Bellerin w obronie xD

0

Niech on odchodzi jak najszybciej, do niego nic nie mam, ale strasznie mnie irytuje takie coś jak zawodnik dostaję kasę praktycznie za nic. Zwykły pasożyt przez ostatnie pol roku, nawet nie potrafił diety trzymać...

0

Grimm, Prison Break, Arrow, Sherlock, Narcos.

2

No to jeszcze mu się z tydzień zejdzie.

6

Widzę, że mamy nowego BarcaInfo :D

10

Przedwczoraj: "Barcelona przygotowuje ofertę za Coutinho..."
Wczoraj: "Barcelona przygotowuje ofertę za Coutinho..."
Dziś: "Barcelona przygotowuje ofertę za Coutinho..."

Mam wrażenie, że te informacje codziennie są takie same, tylko cena się zmienia. Oby zdążyli przygotować ofertę do końca okienka.

Dawać tego dzika już, ile mozna czekać!

2

Przeciez Nike zarobi na tym fortunę, sprzedaż koszulek Nike z nazwiskiem Coutinho będzie milionowa, kto ma zarobić na tym jak nie firma, której są te koszulki? Według Ciebie gdzie idzie ta kasa? Do kasy państwowej?

17

Żałosne jest canal+, milion kanałów sportowych a nie mogą puścić 2 meczów ligi angielskiej... Niech Eleven przejmuję te prawa, bo oni to nawet Swansea- West Brom pokażą.

0

Niezłe Deja vu mam, jakby skopiowal plotki z lata. "Barcelona jest optymistycznie nastawioma itd."

Oby tym razem zakończyło się to sukcesem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?