D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierze co tu się dzieję...
0
A idź pan w p...
0
O co oni mają pretensje?!
0
Co on dośrodkował?! xDDD
1
Czym? Że jako jedyny próbuje rozerwać obronę rywalu?
0
Będzie śmiesznie jak uratuje :D
0
-Andre!
-Gomes!
1
Niech oni wezmą rutinoscorbin, bo strasznie niewyraźni są.
1
Pozytyw taki, ze w ofensywie gorzej się nie da grać.
3
Wincyj drwali do pomocy, wincyj Panie Bartomeu.
1
Paulinho to nie gracz na takie mecze, oni nic kreatywnego nie wymyśli, to nie jest kreator.
4
Zawsze są takie narzekanie, wyniki są, ale stylu nie ma od początku sezonu.
0
Co za padaka w ofensywie, Messi i dalej nic.
0
Z Denisem jest taki problem, ze on potrafi zagrać 2-3 dobre podania na cały mecz a przez resztę kopie się po czole.
2
Rakitic weź Ty juz spie...zejdz z boiska.
2
Luis "Spalony" Suarez
1
Kolejny mecz z typu: Messi ratuj!
0
Przyjdzie Goretzka i nie będzie już groteska.
0
Zaczyna się, obramowanie bramki po raz 63635722 w tym sezonie...
5
Guardioli tylko Messiego brakuje, aby ta świetna maszyna zamieniła się w potwora.
1
Guardiola jest geniuszem trenerskim i naprawde trzeba być ograniczonym żeby w ogóle to zaprzeczać i przypisywać wszystko szczęściu do piłkarzy.
4
Teraz jest:
"Z takimi transferami to i ja bym wszystko wygral..."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak dobrze, ze 1X mam na kuponie, chociaz znając moje szczęście, to zaraz się zrobi 1:2...
7
Jak ja kocham takie komentarze po jednym meczu, gdzie Inter nawet nie próbuje atakować.
1
Kabina komentatorska cała biala...
31
Moze Sevilla Challenge robi, ostatnio z 3:0 na 3:3 i z 2:0 na 2:3, to teraz chcą z 5:0 na 5:6?
2
Niech oni zabiorą tego Babiarza, nie da się go słuchać..
0
Ale dziś Sevilla strasznie nieszczęśliwa w obronie, wszytskie bramki przez wylewy.
0
xDDDDDD.