0

Nie wierze co tu się dzieję...

0

A idź pan w p...

0

O co oni mają pretensje?!

0

Co on dośrodkował?! xDDD

1

Czym? Że jako jedyny próbuje rozerwać obronę rywalu?

0

Będzie śmiesznie jak uratuje :D

0

-Andre!
-Gomes!

1

Niech oni wezmą rutinoscorbin, bo strasznie niewyraźni są.

1

Pozytyw taki, ze w ofensywie gorzej się nie da grać.

3

Wincyj drwali do pomocy, wincyj Panie Bartomeu.

1

Paulinho to nie gracz na takie mecze, oni nic kreatywnego nie wymyśli, to nie jest kreator.

4

Zawsze są takie narzekanie, wyniki są, ale stylu nie ma od początku sezonu.

0

Co za padaka w ofensywie, Messi i dalej nic.

0

Z Denisem jest taki problem, ze on potrafi zagrać 2-3 dobre podania na cały mecz a przez resztę kopie się po czole.

2

Rakitic weź Ty juz spie...zejdz z boiska.

2

Luis "Spalony" Suarez

1

Kolejny mecz z typu: Messi ratuj!

0

Przyjdzie Goretzka i nie będzie już groteska.

0

Zaczyna się, obramowanie bramki po raz 63635722 w tym sezonie...

5

Guardioli tylko Messiego brakuje, aby ta świetna maszyna zamieniła się w potwora.

1

Guardiola jest geniuszem trenerskim i naprawde trzeba być ograniczonym żeby w ogóle to zaprzeczać i przypisywać wszystko szczęściu do piłkarzy.

4

Teraz jest:
"Z takimi transferami to i ja bym wszystko wygral..."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak dobrze, ze 1X mam na kuponie, chociaz znając moje szczęście, to zaraz się zrobi 1:2...

7

Jak ja kocham takie komentarze po jednym meczu, gdzie Inter nawet nie próbuje atakować.

1

Kabina komentatorska cała biala...

31

Moze Sevilla Challenge robi, ostatnio z 3:0 na 3:3 i z 2:0 na 2:3, to teraz chcą z 5:0 na 5:6?

2

Niech oni zabiorą tego Babiarza, nie da się go słuchać..

0

Ale dziś Sevilla strasznie nieszczęśliwa w obronie, wszytskie bramki przez wylewy.

0

xDDDDDD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?