0

Stoch....

0

Nicea zrobi Schalke?

1

Bernardo Silba największe rozczarowanie jak narazie. Genialny w tamtym sezonie, bardzo przyjemnie się go oglądało a teraz cień pilkarza.

29

Wchodzę na sport.pl a tam dwa główne tytuły;
-"Co za akcja Realu, Super dośrodkowanie, Ronaldo fantastycznie, Benzema kończy."

-"Ronaldo podchodzi do karnego i psuje. Ale pokazał klasę."

Dziennikarze widzę duży orgazm nad grą Realu i Ronaldo...

0

Włączyłem i bramka xDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale jaja xDDDDDDDD

0

Ten Goretzka to jakbym Gomesa widział.

1

Są slabi, nie dają kompletnie nic. Nie dziwie się, ze cierpliwość się do nich skończyła.

0

Patrząc na starystki na Sofascore.com, to słaby występ.
Nie wiem czy to jakiś błąd, ale:
3 podania (38% skuteczności)
0 udanych dryblingow
1 strata
3 odbiory

1

Brawo Malaga xDDDD

0

Jak Ty chcesz to zrobić? Nasi musieliby na mamucie skakać.

0

xDDDD
To niezły Żyła.

2

Ufff, przynajmniej Cristiano nadal bez bramki.

0

Niech oddadzą mecz walkowerem, będzie tylko 3:0

1

Jak mówią młodzi ludzie: MASAKRACJA!

0

Ale to jest nokaut!

0

Brakujący element w tej drużynie cracków.
Neymar będzie musiał wyjść teraz z cienia Fellainiego.

29

Przeczytałem tylko: "Podsumowując krótko..." i zgadzam się.

1

Nie rozumiem tego, gościu mógłby sobie kupić miliony kur...(tych pań co stoją przy drogach) a on się chwyta takich brutalnych środków... Pajac.

2

Dobry piłkarz, świetny technicznie z dobrym strzałem z dystansu, ale obecnie nie ma dla niego miejsca, bo porusza się w strefach Messiego.

2

Jak nie? Dal "Dińowi" setkę.

0

Rasiak czy to Ty?

1

Nie mogę z tego Suareza... Sam kładzie i zwija się z bólu nawet bez kontaktu a gdy on popelni faul, to macha łapami, ze nic nie było...

0

Umtiti = Dzik

1

Messi wszedl i od razu rozruszal ofensywę.

0

Ja pierdziele "Diń"...

1

Co ten Paulinho?

1

Suarez chyba się z Pinokio na nogi zamienił...

2

A to on wyszedl na I połowę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?