D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stoch....
0
Nicea zrobi Schalke?
1
Bernardo Silba największe rozczarowanie jak narazie. Genialny w tamtym sezonie, bardzo przyjemnie się go oglądało a teraz cień pilkarza.
29
Wchodzę na sport.pl a tam dwa główne tytuły;
-"Co za akcja Realu, Super dośrodkowanie, Ronaldo fantastycznie, Benzema kończy."
-"Ronaldo podchodzi do karnego i psuje. Ale pokazał klasę."
Dziennikarze widzę duży orgazm nad grą Realu i Ronaldo...
0
Włączyłem i bramka xDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale jaja xDDDDDDDD
0
Ten Goretzka to jakbym Gomesa widział.
1
Są slabi, nie dają kompletnie nic. Nie dziwie się, ze cierpliwość się do nich skończyła.
0
Patrząc na starystki na Sofascore.com, to słaby występ.
Nie wiem czy to jakiś błąd, ale:
3 podania (38% skuteczności)
0 udanych dryblingow
1 strata
3 odbiory
1
Brawo Malaga xDDDD
0
Jak Ty chcesz to zrobić? Nasi musieliby na mamucie skakać.
0
xDDDD
To niezły Żyła.
2
Ufff, przynajmniej Cristiano nadal bez bramki.
0
Niech oddadzą mecz walkowerem, będzie tylko 3:0
1
Jak mówią młodzi ludzie: MASAKRACJA!
0
Ale to jest nokaut!
0
Brakujący element w tej drużynie cracków.
Neymar będzie musiał wyjść teraz z cienia Fellainiego.
29
Przeczytałem tylko: "Podsumowując krótko..." i zgadzam się.
1
Nie rozumiem tego, gościu mógłby sobie kupić miliony kur...(tych pań co stoją przy drogach) a on się chwyta takich brutalnych środków... Pajac.
2
Dobry piłkarz, świetny technicznie z dobrym strzałem z dystansu, ale obecnie nie ma dla niego miejsca, bo porusza się w strefach Messiego.
2
Jak nie? Dal "Dińowi" setkę.
0
Rasiak czy to Ty?
1
Nie mogę z tego Suareza... Sam kładzie i zwija się z bólu nawet bez kontaktu a gdy on popelni faul, to macha łapami, ze nic nie było...
0
Umtiti = Dzik
1
Messi wszedl i od razu rozruszal ofensywę.
0
Ja pierdziele "Diń"...
1
Co ten Paulinho?
1
Suarez chyba się z Pinokio na nogi zamienił...
2
A to on wyszedl na I połowę?