2

Az dziwne, że zaliczyli...

0

Co on dzisiaj jadl? Jakiś kosmita wylądował na Camp Nou.

2

Suarez w formie to by z tego 2 bramki strzelił.

14

Najlepsi w Europie w kategorii Niepełnosprawnych...

0

xDDDDDDDDDDDDDDD

3

Geniusz!

1

Co za piłka, ja bym ręką na 2m tak celnie nie podał

0

Suarez najlepszy obrońca Celty.

3

Co poszedł :o

2

Pewnie dziewczyna napisała, że jest sama w domu.

0

Suarez xDDDDDDD

0

W Reprezentacji to nie mógł tak precyzyjnie uderzyć...

0

Kupiliśmy go żeby drożej sprzedać, a wątpię że ktoś da połowę tego co my xD

1

a oni jeszcze mówią, że MVP meczu...

7

Messi miał nie grać przecież?

8

Denis to dno w dzisiejszym meczu...

0

Deulofeu xD

4

z innych informacji: Trawa jest zielona a Słońce jest ciepłe.

0

Wszedł jakiś kopacz z B-klasy.

5

Jakby tak Deulofeu się z ławki nie podniósł.

7

Redakcjo: dajcie możliwość ujemnej oceny, Deulofeu zasłużył na taką ocenę.

0

Messi gra słabo a i tak o klasę lepiej od każdego.
Co za pilka!

2

Najbardziej irytujący gracz w Barcelonie. Gościu to dno jest...Gomes już tak nie irytuje, bo zniknie i się nie pokazuję.

0

Niech ktoś powie Deulofeu, ze to jest piłka nozna a nie biegi na 100m...

0

Jeśli Leo czegoś nie zrobi, to będzie ciężko.

18

Pamiętajcie: bramka to jeszcze nie gol.

0

xDDDDDDDDDD.

2

Rakitic... Nawet podania do tyłu mu nie wychodzą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Stoch....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?