D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Az dziwne, że zaliczyli...
0
Co on dzisiaj jadl? Jakiś kosmita wylądował na Camp Nou.
2
Suarez w formie to by z tego 2 bramki strzelił.
14
Najlepsi w Europie w kategorii Niepełnosprawnych...
0
xDDDDDDDDDDDDDDD
3
Geniusz!
1
Co za piłka, ja bym ręką na 2m tak celnie nie podał
0
Suarez najlepszy obrońca Celty.
3
Co poszedł :o
2
Pewnie dziewczyna napisała, że jest sama w domu.
0
Suarez xDDDDDDD
0
W Reprezentacji to nie mógł tak precyzyjnie uderzyć...
0
Kupiliśmy go żeby drożej sprzedać, a wątpię że ktoś da połowę tego co my xD
1
a oni jeszcze mówią, że MVP meczu...
7
Messi miał nie grać przecież?
8
Denis to dno w dzisiejszym meczu...
0
Deulofeu xD
4
z innych informacji: Trawa jest zielona a Słońce jest ciepłe.
0
Wszedł jakiś kopacz z B-klasy.
5
Jakby tak Deulofeu się z ławki nie podniósł.
7
Redakcjo: dajcie możliwość ujemnej oceny, Deulofeu zasłużył na taką ocenę.
0
Messi gra słabo a i tak o klasę lepiej od każdego.
Co za pilka!
2
Najbardziej irytujący gracz w Barcelonie. Gościu to dno jest...Gomes już tak nie irytuje, bo zniknie i się nie pokazuję.
0
Niech ktoś powie Deulofeu, ze to jest piłka nozna a nie biegi na 100m...
0
Jeśli Leo czegoś nie zrobi, to będzie ciężko.
18
Pamiętajcie: bramka to jeszcze nie gol.
0
xDDDDDDDDDD.
2
Rakitic... Nawet podania do tyłu mu nie wychodzą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Stoch....