0

A ten co kiwa głową? xD
Niech coś zrobi sam a nie ceka na sępa...

17

Po wojaku xDDD.

0

Weźmie piłkę, przejdzie pół boisk i skończy się nam smieszkowanie...

8

Nic tak nie cieszy jak bramka ze spalonego dla przeciwników Realu xD

1

Karma wraca xDDDD.

0

Ale go wyczyścil :)

84

Magiera:
"Wczoraj widziałem Ronaldo na treningu, był wściekły, strzelał na pustą bramkę po to aby się przełamać."

xDDD

0

Messi, wzzystko co dobre było od niego.

1

W sumie, to ten mecz nie różnił się od naszych meczy w tym sezonie, po prostu tu zabrakło szczęścia, nadal nasza gra wygląda przewidywalnie.

0

Ile w tym finezji było, klasa!

0

Akcja życia przed chwilą :D

1

xDDD.

17

Znowu ten Roberto w pomocy ile można, wystawilby go na PO...

1

Kojene czyste konto, Pan Pilkarzb najlepszy bez dyskusji

4

Nie miałem pomyslu na kariere w FM, to już mam.

Brawo Girona, nasi przyjaciele! I te skandowanie nazwiska Messiego :)

0

Maffeo to kawał Prawego obrońcy będzie, w defensywie praktycznie nie do przejścia.

0

Mistrz nurkowania xD.

0

Zaraz Ronaldo weźmie piłkę, przejdzie pół boiska i zapakuje bramkę. To nie Messi, że czeka na podanie, tylko najlepszy pilkarz na świecie...

1

Coś najlepszemu piłkarzowi ostatnich 20 lat nie idzie.

1

Jakie to są farciarze...

0

Ciekawe czy Maffeo na mecz z Realem wyjdzie z Messim.

0

Gdyby nie Tet Stegen w I połowie to wynik mógłby być inny, gdyby nie Ter Stegen w II polowie wynnik mógłby być inny i tak możemy sobie gdybac.
Oni też mieli swoje okazję, jak dla mnie więcej groźnych.

0

W tej walce tyle razy była taka sytuacja ze 3 razy pod rzad trafił i nie przerywal, Takam jeszcze uniki robił, żenada trochę...

3

Gomes vs Athletic
83 minuty
17 podan (74% skuteczności)
0 kluczowych podań
0 dlugich piłek
2 udane dryblingi
1 strata
1 odbiór
2 faule popełnione
Ocena Sofascore.com: 6.6 (najgorsza w Barcelonie)

A teraz moja subiektywna ocena:
Dla mnie przeciętny występ, w I połowie raz ladnie uwolnił się spod pressingu a reszta do gra w bok i do tylu.
W II polowie 2 razy ladnie wyszedł na pozycję, w pierwszej sytuacji ladnie pokrecil zawodnikiem Bilbao, zabrakło decyzji o strzale.

I to tyle co mi zapadło w pamięci w jego grze, nie był katastrofalny, ale to nadal za mało jak na Barcelone. , pewnie przez to, ze patrze na niego jak na 35mln, ale kolejny występ, który tej kwoty nie pokazuje.

Ps. Każdy ma swoje zdanie i nie mam nic przeciwko temu, gdy ktoś będzie miał inne zdanie i przedstawi argumentację za jego "dobrym" meczem.

2

Jaką asyste? Miroslawski...

6

Paulinho powiniwn grać na "9"

2

Umtiti kamienna twarz, zero emocji.

0

Nawalka by wprowadził 3 Napastników jak z Rumunią xD

1

Denis? Niemożliwe nie istnieje.

0

To niezła klepka xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?