D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ten co kiwa głową? xD
Niech coś zrobi sam a nie ceka na sępa...
17
Po wojaku xDDD.
0
Weźmie piłkę, przejdzie pół boisk i skończy się nam smieszkowanie...
8
Nic tak nie cieszy jak bramka ze spalonego dla przeciwników Realu xD
1
Karma wraca xDDDD.
0
Ale go wyczyścil :)
84
Magiera:
"Wczoraj widziałem Ronaldo na treningu, był wściekły, strzelał na pustą bramkę po to aby się przełamać."
xDDD
0
Messi, wzzystko co dobre było od niego.
1
W sumie, to ten mecz nie różnił się od naszych meczy w tym sezonie, po prostu tu zabrakło szczęścia, nadal nasza gra wygląda przewidywalnie.
0
Ile w tym finezji było, klasa!
0
Akcja życia przed chwilą :D
1
xDDD.
17
Znowu ten Roberto w pomocy ile można, wystawilby go na PO...
1
Kojene czyste konto, Pan Pilkarzb najlepszy bez dyskusji
4
Nie miałem pomyslu na kariere w FM, to już mam.
Brawo Girona, nasi przyjaciele! I te skandowanie nazwiska Messiego :)
0
Maffeo to kawał Prawego obrońcy będzie, w defensywie praktycznie nie do przejścia.
0
Mistrz nurkowania xD.
0
Zaraz Ronaldo weźmie piłkę, przejdzie pół boiska i zapakuje bramkę. To nie Messi, że czeka na podanie, tylko najlepszy pilkarz na świecie...
1
Coś najlepszemu piłkarzowi ostatnich 20 lat nie idzie.
1
Jakie to są farciarze...
0
Ciekawe czy Maffeo na mecz z Realem wyjdzie z Messim.
0
Gdyby nie Tet Stegen w I połowie to wynik mógłby być inny, gdyby nie Ter Stegen w II polowie wynnik mógłby być inny i tak możemy sobie gdybac.
Oni też mieli swoje okazję, jak dla mnie więcej groźnych.
0
W tej walce tyle razy była taka sytuacja ze 3 razy pod rzad trafił i nie przerywal, Takam jeszcze uniki robił, żenada trochę...
3
Gomes vs Athletic
83 minuty
17 podan (74% skuteczności)
0 kluczowych podań
0 dlugich piłek
2 udane dryblingi
1 strata
1 odbiór
2 faule popełnione
Ocena Sofascore.com: 6.6 (najgorsza w Barcelonie)
A teraz moja subiektywna ocena:
Dla mnie przeciętny występ, w I połowie raz ladnie uwolnił się spod pressingu a reszta do gra w bok i do tylu.
W II polowie 2 razy ladnie wyszedł na pozycję, w pierwszej sytuacji ladnie pokrecil zawodnikiem Bilbao, zabrakło decyzji o strzale.
I to tyle co mi zapadło w pamięci w jego grze, nie był katastrofalny, ale to nadal za mało jak na Barcelone. , pewnie przez to, ze patrze na niego jak na 35mln, ale kolejny występ, który tej kwoty nie pokazuje.
Ps. Każdy ma swoje zdanie i nie mam nic przeciwko temu, gdy ktoś będzie miał inne zdanie i przedstawi argumentację za jego "dobrym" meczem.
2
Jaką asyste? Miroslawski...
6
Paulinho powiniwn grać na "9"
2
Umtiti kamienna twarz, zero emocji.
0
Nawalka by wprowadził 3 Napastników jak z Rumunią xD
1
Denis? Niemożliwe nie istnieje.
0
To niezła klepka xD.