D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Andre Gomes:
29 podań (97%)
0 dryblingow
0 kluczowych podan
4! Straty
Faktycznie nie gra tak źle, jak my kochamy przeciętność, nie wiem czemu się dziwimy, ze gramy slabo jak my kochamy taką przeciętność, bo przeciez walczy.
0
Brakuje Ciebie....
0
Pochwalić można Gomesa za to, ze walczy, ale czy tego oczekujemy po graczu ofensywnym? W ofensywie zero, a duzo z przodu mamy zawodników co nic nie dają. Taki Dembele by się przydal
3
Boże Suarez, jakby kłoda drewna się kiwala..
0
Alba jak on irytuje tymi swoim gestami, nawet po lekkim kontrakcie
3
Bo tylko Ćwiąkała tam jest normalny, reszta to kibice bialych.
0
Pewnie dlatego, że Messi gra?
1
No super, ale on żadnego argumentu nie daje aby nie grac a nie gra. Spójrz na jego minuty, to jest dramat jak narazie.
1
Współczuję Denisowi, grać swiwtnie, pokazywać się z najlepszej strony ze wszystkich pomocników i nie grać praktycznie nic , nie rozumiem tego, że nie gral za Lucho i nie gra teraz aż tak tregiczny na treningach chyba nie jest, bo w meczu zawsze wypada dobrze a czasmai bardzo dobrze.
1
Immobile to kazak w Lazio jest, we Włoszech on się czuje jak ryba w wodzie.
2
A z Levante czy z Betisem wierzyles? Takie gadanie po meczu...
12
Mam nadzieję, ze Own Goal zdąży na wieczorny mecz.
0
Jak to jest, ze oni z lepszymi to grają dobrze a z ogorami się męczą?
0
Przecież to nie jest Miroslawski, tylko Kapica i Święcicki
0
Mateusz Święcicki i Filip Kapica
8
Czemu schodzi na psy? Jego wina, że ma taką chorobę?
0
Martial jest kozakiem, brak regularnych występów zatrzymało jego rozwój, ale jak mówisz on nadal jest bardzo młody, jak będzie do wyciągnięcia to nawet nie ma się co zastanawiać.
0
Typowe, jakbyś miał wymienne, to by się trafił jakiś Sule czy inny Nani...
10
Można kupić Verrattiego? Można! Matrix20 na dyrektora sportowego!
26
Antonella:
"Duma. Nie ma wątpliwości, że na to zasługujesz bardziej niż ktokolwiek inny. A teraz wracaj do domu, bo za bardzo za Tobą tęsknimy."
0
W sensie mówię, ze coś się działo, bo ostatnio to nawet 1 bramki nie potrafili strzelić a mecze byly strasznie nudne a tu przynajmniej się coś działo.
0
Oglądałem każdy mecz Argentyny to grali straszną padake i nie dało się tego oglądać, raz nie obejrzałem i zagrali dobry mecz....ehhh
5
Widzę Portugalia w swoim stylu, żeby Messiemu chociaż raz tak z Argentyna coś wpadło z dupy.
1
I jeszcze tlumaczenie, ze teraz można, bo mecz Mistrza Anglii z wicemistrzem Włoch jest słabszy...
0
Kibice na Camp Nou tez powinni nie przyjść, bo jak będzie mecz PSG - Bayern, to lepiej przecież zostać w domu i obejrzeć ten ciekawszy mecz..
A te wasze tlumaczenie, ze Chelsea-Roma to nie hit na miare Tottenham- Borussia to jest śmieszne...
Mistrz Anglii kontra wicemistrz Wloch a wiceMistrz Anglii kontra 3 druzyna Bundesligi, gdzie dla was jest różnica? Chcecie pokazać, ze nie wieje od was hipokryzja, bo przecież tem mecz jest "gorszy" a tak naprawdę nie jest...
0
No i co wolałbyś obejrzeć "ciekawszy" mecz niz Barcelonę? Bo ja nie.
1
Nawet jakby graly 2 druzyny z kosmosu, to i tak byś zagłosował na mecz Barcelony nawet z FC Albatros, bo jak gra Barcelona to inne mecze mam w czterech literach...
0
Macie teraz odpowiedz czemu wtedy tyle głosów bylo na Real z Apoelem, bo jaki by mecz nie byl to kibic Barcelony/Realu chce obejrzeć swoją druzyne a niw najlepszy mecz kolejki.
24
Strasznie nierealistyczne, Ronaldo drybluje i przechodzi 2 rywali na raz...
7
Lepiej mu śpiewanie idzie, więc niech tym się już zajmuję.