4

Andre Gomes:
29 podań (97%)
0 dryblingow
0 kluczowych podan
4! Straty

Faktycznie nie gra tak źle, jak my kochamy przeciętność, nie wiem czemu się dziwimy, ze gramy slabo jak my kochamy taką przeciętność, bo przeciez walczy.

0

Brakuje Ciebie....

0

Pochwalić można Gomesa za to, ze walczy, ale czy tego oczekujemy po graczu ofensywnym? W ofensywie zero, a duzo z przodu mamy zawodników co nic nie dają. Taki Dembele by się przydal

3

Boże Suarez, jakby kłoda drewna się kiwala..

0

Alba jak on irytuje tymi swoim gestami, nawet po lekkim kontrakcie

3

Bo tylko Ćwiąkała tam jest normalny, reszta to kibice bialych.

0

Pewnie dlatego, że Messi gra?

1

No super, ale on żadnego argumentu nie daje aby nie grac a nie gra. Spójrz na jego minuty, to jest dramat jak narazie.

1

Współczuję Denisowi, grać swiwtnie, pokazywać się z najlepszej strony ze wszystkich pomocników i nie grać praktycznie nic , nie rozumiem tego, że nie gral za Lucho i nie gra teraz aż tak tregiczny na treningach chyba nie jest, bo w meczu zawsze wypada dobrze a czasmai bardzo dobrze.

1

Immobile to kazak w Lazio jest, we Włoszech on się czuje jak ryba w wodzie.

2

A z Levante czy z Betisem wierzyles? Takie gadanie po meczu...

12

Mam nadzieję, ze Own Goal zdąży na wieczorny mecz.

0

Jak to jest, ze oni z lepszymi to grają dobrze a z ogorami się męczą?

0

Przecież to nie jest Miroslawski, tylko Kapica i Święcicki

0

Mateusz Święcicki i Filip Kapica

8

Czemu schodzi na psy? Jego wina, że ma taką chorobę?

0

Martial jest kozakiem, brak regularnych występów zatrzymało jego rozwój, ale jak mówisz on nadal jest bardzo młody, jak będzie do wyciągnięcia to nawet nie ma się co zastanawiać.

0

Typowe, jakbyś miał wymienne, to by się trafił jakiś Sule czy inny Nani...

10

Można kupić Verrattiego? Można! Matrix20 na dyrektora sportowego!

26

Antonella:
"Duma. Nie ma wątpliwości, że na to zasługujesz bardziej niż ktokolwiek inny. A teraz wracaj do domu, bo za bardzo za Tobą tęsknimy."

0

W sensie mówię, ze coś się działo, bo ostatnio to nawet 1 bramki nie potrafili strzelić a mecze byly strasznie nudne a tu przynajmniej się coś działo.

0

Oglądałem każdy mecz Argentyny to grali straszną padake i nie dało się tego oglądać, raz nie obejrzałem i zagrali dobry mecz....ehhh

5

Widzę Portugalia w swoim stylu, żeby Messiemu chociaż raz tak z Argentyna coś wpadło z dupy.

1

I jeszcze tlumaczenie, ze teraz można, bo mecz Mistrza Anglii z wicemistrzem Włoch jest słabszy...

0

Kibice na Camp Nou tez powinni nie przyjść, bo jak będzie mecz PSG - Bayern, to lepiej przecież zostać w domu i obejrzeć ten ciekawszy mecz..

A te wasze tlumaczenie, ze Chelsea-Roma to nie hit na miare Tottenham- Borussia to jest śmieszne...

Mistrz Anglii kontra wicemistrz Wloch a wiceMistrz Anglii kontra 3 druzyna Bundesligi, gdzie dla was jest różnica? Chcecie pokazać, ze nie wieje od was hipokryzja, bo przecież tem mecz jest "gorszy" a tak naprawdę nie jest...

0

No i co wolałbyś obejrzeć "ciekawszy" mecz niz Barcelonę? Bo ja nie.

1

Nawet jakby graly 2 druzyny z kosmosu, to i tak byś zagłosował na mecz Barcelony nawet z FC Albatros, bo jak gra Barcelona to inne mecze mam w czterech literach...

0

Macie teraz odpowiedz czemu wtedy tyle głosów bylo na Real z Apoelem, bo jaki by mecz nie byl to kibic Barcelony/Realu chce obejrzeć swoją druzyne a niw najlepszy mecz kolejki.

24

Strasznie nierealistyczne, Ronaldo drybluje i przechodzi 2 rywali na raz...

7

Lepiej mu śpiewanie idzie, więc niech tym się już zajmuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?