D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy lepiej, Ronaldo też się myli, ale przecież to Pessi karnych nie strzela...
0
Ciekawe czy na Ekstraklasa trolls teraz pojawią się memy typu: "Ale bym pograł z taką Granadą czy Malagą", Pep na razie jedzie wszystkich jak chcę i na dodatek grają pięknie w piłkę.
Jeśli nam się nie uda wygrać LM, to z całego serca życzę mu wygranej.
2
Tez mnie to irytuje, ja osobiście nie przeglądam Twittera i wszystkich informacji dowiaduję się od niego, więc dobrze że on tu jest, bo mi trochę czasu zaoszczędza na szukaniu informacji o transferach, plotkach, wywiadach itd.
0
Na Euro U-21 robił na mnie większe wrażenie, dziś solidny występ bez fajerwerków, na wysokim poziomie celności podan, pare raz ładnie pociagnal do przodu, ale bez kluczowych piłek, ma potencjał na dobrego rozgrywającego, bo ciągle chce być pod grą, warto go obserwować.
10
Jonathan Viera to jest kozak, co on robi jeszcze w Las Palmas. Młodsza wersja Iniesty, uwielbiam patrzec na jego gre, chciałbym go u nas zobaczyć (do tych co napiszą, ze to nie poziom Barcy, obejrzyjcie chociaz jeden mecz z jego udziałem, jeśli on jest za slaby, to co powiedzieć o Gomesie, Turanie? Viera ma jakość i bylby wzmocnieniem naszej drużyny)
* I to nie jest gracz jednego sezonu, bo on od co najmniej 3 sezonów trzyma poziom i zachwyca swoją grą, gościu pasuje do naszego stylu jak mało kto, żaden drwal tylko kapitalny technik.
Dziś z Celta, mecz przegrany 2:5 a on:
49 podań (81%)
8 kluczowych podań
3 stworzone 100%
3 udane dryblingi
5 długich piłek
2 asysty
34
Ronaldo i tak wygra zobaczycie, bo ile macie trofeów w tym roku a ile on?
0
Przed meczami, to wszystko wydaje się ok a później wiemy jak się to kończy.
Podobny bym obstawil, United jedynie wywalił, bo jakoś oni bardzo dobrze nie grają a w Lizbonie się ciężko gra.
7
30mln w plecy, jak my marnujemy w ostatnich latach te pieniądze, jakby to były grosze.
Turan, Gomes(jak nie odpali z cudowną formą), Paco, Digne też kompletnie pomijany(bo raz w miesiącu to i by zawodnik z rezerw z ogórkami pogral i nie odstawal poziomem).
Za dużo tych pieniędzy zmarnowano.
19
Od kiegy nie trenuje białych, to często mówi coś sensownego.
124
Antonella po raz trzeci w ciąży:
https://zapodaj.net/5d31538746eab.png.html
Najważniejszy hattrick zdobyty przez Leo ;)
3
Ja bym Messiego na ławkę dal, niech odpocznie sobie w końcu.
6
Do redakcji:
Nie wiem czy tylko to u mnie, ale jak chce edytować komentarz i naciskam zapisz, to wyskakuje takie coś: "
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków."
I komentarz się nie chcę edytować.
1
Będzie: "Tyle ile wydali na tranafery, to i Smuda by LM wygral".
5
Nie wiem czemu my odchodzimy od ściągania pilkarzy z technika i wizją gry, tylko co raz więcej drwali ściągamy do drużyny, strasznie mi się to nie podoba.
8
Przecież to w Hiszpanii są ogórki a takie Stoke podobno by urywalo punkty wszystkimw La Liga...
0
Nie mówię tylko o tym meczu, w tamtym roku grał w środku pola i jest srodkowym pomocnikiem, o to mi chodzi.
0
Zagral tak jakby zagral Denis, Deulofeu czy inny Rafinha. Nic specjalnego niz zrobił, walki mu odmówić nie można, ale ludzie chemy być najlepszym klubem na świecie, to raczej od gracza za 35mln + oczekujemy czegoś więcej, na siłę chcemy wierzyć, że on jeszcze będzie królem środka pola, ale niestety to jest ciągle za mało co on pokazuję, nie ma tego efetu WOW dla którego się ściąga piłkarza do takiego klubu. Gra na średnim poziomie i nic więcej.
5
Tragedii nie ma, nie da się wygrywać wszystkiego a w II Połowie było dużo pozytywów, jedziemy dalej.
0
A Gomes gra.
0
Gomes i drybling, to jest żart xD
1
A Valverde po wojaku.
0
Iniesta???
7
Najgorsze jest to, ze zaczęliśmy grać na wrzutki, gdzie stoi 6-7 zawodników Atletico a pomiędzy nimi Messi...
0
przecież walczy, ma dwie nogi i biega, co Ty od niego chcesz? (zaraz takie będą argumenty)
0
jeśli cała drużyna ma najwyżej 1, a Gomes który nie wchodzi w drybling ma 4 straty, to chyba jednak dużo, czyż nie?
1
Gdzie 24?
4
Andre Gomes:
29 podań (97%)
0 dryblingow
0 kluczowych podan
4! Straty
Faktycznie nie gra tak źle, jak my kochamy przeciętność, nie wiem czemu się dziwimy, ze gramy slabo jak my kochamy taką przeciętność, bo przeciez walczy.
0
Brakuje Ciebie....
0
Pochwalić można Gomesa za to, ze walczy, ale czy tego oczekujemy po graczu ofensywnym? W ofensywie zero, a duzo z przodu mamy zawodników co nic nie dają. Taki Dembele by się przydal
3
Boże Suarez, jakby kłoda drewna się kiwala..