- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
28
Wyniki w La Masia tego weekendu:
- 16-0 Aleví C ✔
- 13-0 Benjamí A ✔
- 13-0 Aleví D ✔
- 8-1 Aleví A ✔
- 7-1 Aleví B ✔
- 7-1 Benjamí B ✔
- 9-1 Benjamí D ✔
- 7-1 Prebenjamí ✔
- 6-1 Infantil A ✔
- 6-0 Infantil B ✔
- 4-2 Cadet B ✔
- 4-1 Benjamí C ✔
- 2-0 Cadet A ✔
- 3-2 Juvenil B - porażka
- 0-0 Juvenil A - remis.
- Jose Mourinho:''Dlaczego w 2008 roku nie objąłem stanowiska trenera w Barcelonie? To są takie szczegóły z mojej kariery, które wolę zachować dla siebie. Być może pewnego dnia zdradzę prawdę. Kiedy będę stary, stary, bardzo stary. Być może wtedy coś powiem. Messi? Żałuje,że nie trenuje Messiego. Mój syn zawsze mi powtarza,że wygrałem przeciwko Leo,ale nie razem z nim. Chciałbym go trenować.'' [Telefoot]
0
@BarcaInfo Barca B - Lorca 1:0. :-)
19
@BarcaInfo Od kiegy nie trenuje białych, to często mówi coś sensownego.
0
@BarcaInfo Z perspektywy czasu bardzo dobrze się stało, że trenerem został wtedy Pep a nie Mou...