D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystarczy do barażu na pewno, bo Peru gra z Kolumbia.
Ps. Argentyna gra z Ekwadorem
3
Jeśli wygrają z Ekwadorem, to będzie co najmniej baraż, no ale właśnie wygrać...
0
Mecze się dobrze ułożyły, ale Argentyna nie wygra z Ekwadorem jak oni z Peru nie potrafią...
0
* z Ekwadorem, ciężko bo to mecz na wysokościach, teudny teren.
0
Albo jak Chile przegra z Brazylia
0
Jak tego nie wygrają, to już po Mundialu...
Edit. Chile im daje szansę.
0
Jakie to są drewniaki... Odegrać z klepki nawet nie potrafią
4
Co za kasztany to są...
0
Smutne jest to, ze Messi jest najlepszym zawodnikiem na boisku a gra jak do tej pory przeciętnie(jak na niego)
1
Trałka? Polski akcent.
1
Kto dobieral stroje...
1
Nie wiem może się nie znam, ale czemu w ataku Argentyny gra jakiś no name, co w ostatnim meczu Reprezentacji jak wszedł, to wszystko psuł a piłka się od niego odbijała jak od kłody.
1
Kurna znowu? Oni to ciągle grają z Andora i Wyspami Owczymi...
12
Typowy Janusz, ktory siedzi przed telewizorem i mówi co myśli.
0
"To jest właśnie gra z kija" xD
0
Żeby tylko :D.
0
Tego bramkarza to cbyba z trybun wzieli xD
1
Hajto xD.
0
No i pięknie :)
0
Na przyszłość:
Karty OTW dostają upgrade gdy zawodnik dostanie Informa.
Więc czasem warto trzymać ich w klubie.
0
Jozak wejście smoka do Legii, najpierw publicznie nazywa piłkarzy "dziewczynkami" a teraz podobno stał i się patrzył jak biją piłkarzy.
Sukces zawsze buduję się atmosferą a po tych incydentach, to on jest spalony w Legii, gościu jest niecały miesiąc w klubie a wypowiada się tak jakby był w tym klubie z 10 lat i ze wszystkimi się przyjaźnil, nie wiem co by musiało się stać aby zjednoczyć drużynę i zrobić atmosferę.
Chyba w tym roku inny Mistrz Polski będzie a po wejściu do LM mieli podobno zdominować Lige.
2
Buffon.
0
Nie.
0
W tamtym sezonie, to nawet Douglas miał więcej udanych dryblingow.
11
Stoi praktycznie w bramce i rozklada ręce, bo mu nie podali, co za typ...
0
Co za ameby... Jak mozna było to zepsuć?!
4
Fantastyczny strzał z woleja Ronaldo :D
20
Trochę słabo z Eleven w tym roku, co raz więcej niby praw, ale cierpi na tym ilość meczów pokazywanych w innych ligach, np. dziś: mecz Valencia- Bilbao czy Nice - Marsylia(Nicei w tym roku ani razu nie puścili nawet jak grali z Monaco) w tamtym roku to nawet puszczali mecze drużyn z dołu tabeli a teraz nawet takich dobrych spotkań nie puszczają.
Potrzebny chyba kolejny kanał aby te wszystkie ligi ogarnąć.
22
Gdyby Lucho częściej stawiał na Denisa w tamtym sezonie juz dawno byśmy mieli piłkarza do 1 składu, ma wszystko aby zrobić karierę, dobry drybling, potrafi zagrać niekonwencjonalne podanie, jest przebojowy i nie boi się grać do przodu.
Oby grał częściej za Valverde.
1
*75% wedlug Sofascore