0

Wystarczy do barażu na pewno, bo Peru gra z Kolumbia.
Ps. Argentyna gra z Ekwadorem

3

Jeśli wygrają z Ekwadorem, to będzie co najmniej baraż, no ale właśnie wygrać...

0

Mecze się dobrze ułożyły, ale Argentyna nie wygra z Ekwadorem jak oni z Peru nie potrafią...

0

* z Ekwadorem, ciężko bo to mecz na wysokościach, teudny teren.

0

Albo jak Chile przegra z Brazylia

0

Jak tego nie wygrają, to już po Mundialu...
Edit. Chile im daje szansę.

0

Jakie to są drewniaki... Odegrać z klepki nawet nie potrafią

4

Co za kasztany to są...

0

Smutne jest to, ze Messi jest najlepszym zawodnikiem na boisku a gra jak do tej pory przeciętnie(jak na niego)

1

Trałka? Polski akcent.

1

Kto dobieral stroje...

1

Nie wiem może się nie znam, ale czemu w ataku Argentyny gra jakiś no name, co w ostatnim meczu Reprezentacji jak wszedł, to wszystko psuł a piłka się od niego odbijała jak od kłody.

1

Kurna znowu? Oni to ciągle grają z Andora i Wyspami Owczymi...

12

Typowy Janusz, ktory siedzi przed telewizorem i mówi co myśli.

0

"To jest właśnie gra z kija" xD

0

Żeby tylko :D.

0

Tego bramkarza to cbyba z trybun wzieli xD

1

Hajto xD.

0

No i pięknie :)

0

Na przyszłość:
Karty OTW dostają upgrade gdy zawodnik dostanie Informa.
Więc czasem warto trzymać ich w klubie.

0

Jozak wejście smoka do Legii, najpierw publicznie nazywa piłkarzy "dziewczynkami" a teraz podobno stał i się patrzył jak biją piłkarzy.

Sukces zawsze buduję się atmosferą a po tych incydentach, to on jest spalony w Legii, gościu jest niecały miesiąc w klubie a wypowiada się tak jakby był w tym klubie z 10 lat i ze wszystkimi się przyjaźnil, nie wiem co by musiało się stać aby zjednoczyć drużynę i zrobić atmosferę.
Chyba w tym roku inny Mistrz Polski będzie a po wejściu do LM mieli podobno zdominować Lige.

2

Buffon.

0

Nie.

0

W tamtym sezonie, to nawet Douglas miał więcej udanych dryblingow.

11

Stoi praktycznie w bramce i rozklada ręce, bo mu nie podali, co za typ...

0

Co za ameby... Jak mozna było to zepsuć?!

4

Fantastyczny strzał z woleja Ronaldo :D

20

Trochę słabo z Eleven w tym roku, co raz więcej niby praw, ale cierpi na tym ilość meczów pokazywanych w innych ligach, np. dziś: mecz Valencia- Bilbao czy Nice - Marsylia(Nicei w tym roku ani razu nie puścili nawet jak grali z Monaco) w tamtym roku to nawet puszczali mecze drużyn z dołu tabeli a teraz nawet takich dobrych spotkań nie puszczają.

Potrzebny chyba kolejny kanał aby te wszystkie ligi ogarnąć.

22

Gdyby Lucho częściej stawiał na Denisa w tamtym sezonie juz dawno byśmy mieli piłkarza do 1 składu, ma wszystko aby zrobić karierę, dobry drybling, potrafi zagrać niekonwencjonalne podanie, jest przebojowy i nie boi się grać do przodu.

Oby grał częściej za Valverde.

1

*75% wedlug Sofascore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?