D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kozak ma przyśpieszenie, na pierwszych metrach to on niesamowity gaz ma.
0
Czemu faul? Jak to on wpadł na niego.
0
Umtiti Ty kozaku!
Jesteś tak dobry, ze bym chcial aby kupili Cię jeszcze raz.
0
Czemu nie strzelał od razu...ehhh Andre mogla być brameczka.
2
A co on takiego dobrego zrobil? Nadal bez kluczowych podań, zaledwie 10 celnych podan ze średnią 71%, bez odbioru z jedna stratą, plus można dac za jedne wyjscie spod pressingu i tyle.
Kolejny przeciętny występ.
1
Co im się poebalo, reklama meczu Milan - Juventus na żywo dziś o 18 tylko w Eleven xD
0
"Krystiano leprzy"
0
Król jest jeden!
0
Gomes rusz się! Irytuje ta jego bierność
0
Znowu słupek....
0
Żeby nie Ter Stegen, to byłoby już fatalnie...
Alba nie kompromituj się.
7
Miroslawski jak agresywnie: "byl spalony!"
6
Ernesto czy to Ty?
1
Nie no na bramce to nie, bo jak będzie podawał do tylu, to nawali nam bramek samobójczych
1
Aż łezka się w oku zakrecila, piękne czasy.
3
Z czego 90% za dyskusję, symulki i przepychanki.
17
Nie grał ostatnio dlugi czas, więc forme strzelecką poza boiskiem pokazywał.
0
Gomes, ale magia :o
23
Busquets po tym spotkaniu ogłasza koniec kariery, nie ma szans wygrać tej rywalizacji.
2
też tak myślę, widać ze się ogrywa po malutku, za 10 lat myślę, że będzie już podawał do przodu, warto inwestować w niego!
1
widać, że u Messiego trochę się uczył xD
0
coś chyba tam popijają xD
0
Paco mimo, że bramkę strzelił, Alenia nic wielkiego nie pokazał, Gomes podania tylko na maks 5m.
8
najsłabszy? chyba inny mecz oglądam...
2
Fajnie jakby tego Arnaiza sprawdził z jakąś Malagą czy innym Alaves, wtedy można byłoby coś więcej powiedzieć, może byłby solidnym zmiennikiem.
0
Ivan to jakiś pakiet wykupił, że musi grać w każdym meczu chociaż minute.
1
z całym szacunkiem do Murcii, ale tu gracz ze szkółki by wszedł i grał to samo, ja od gracza za 35mln oczekuje czegoś więcej.
3
ciężko mieć straty jak nie podejmuję się próby dryblingu czy jakiegoś kreatywnego podania. Ja też bym miał 0 fauli i strat.
0
co mieli pisać, jak chłopa w I połowie nie było? Mieli kłamać, że kozak?
2
jedyne co mu dziś wychodzi a reszta statystyk same 0, nawet na tle 3-ligowca.