1

Kozak ma przyśpieszenie, na pierwszych metrach to on niesamowity gaz ma.

0

Czemu faul? Jak to on wpadł na niego.

0

Umtiti Ty kozaku!

Jesteś tak dobry, ze bym chcial aby kupili Cię jeszcze raz.

0

Czemu nie strzelał od razu...ehhh Andre mogla być brameczka.

2

A co on takiego dobrego zrobil? Nadal bez kluczowych podań, zaledwie 10 celnych podan ze średnią 71%, bez odbioru z jedna stratą, plus można dac za jedne wyjscie spod pressingu i tyle.
Kolejny przeciętny występ.

1

Co im się poebalo, reklama meczu Milan - Juventus na żywo dziś o 18 tylko w Eleven xD

0

"Krystiano leprzy"

0

Król jest jeden!

0

Gomes rusz się! Irytuje ta jego bierność

0

Znowu słupek....

0

Żeby nie Ter Stegen, to byłoby już fatalnie...

Alba nie kompromituj się.

7

Miroslawski jak agresywnie: "byl spalony!"

6

Ernesto czy to Ty?

1

Nie no na bramce to nie, bo jak będzie podawał do tylu, to nawali nam bramek samobójczych

1

Aż łezka się w oku zakrecila, piękne czasy.

3

Z czego 90% za dyskusję, symulki i przepychanki.

17

Nie grał ostatnio dlugi czas, więc forme strzelecką poza boiskiem pokazywał.

0

Gomes, ale magia :o

23

Busquets po tym spotkaniu ogłasza koniec kariery, nie ma szans wygrać tej rywalizacji.

2

też tak myślę, widać ze się ogrywa po malutku, za 10 lat myślę, że będzie już podawał do przodu, warto inwestować w niego!

1

widać, że u Messiego trochę się uczył xD

0

coś chyba tam popijają xD

0

Paco mimo, że bramkę strzelił, Alenia nic wielkiego nie pokazał, Gomes podania tylko na maks 5m.

8

najsłabszy? chyba inny mecz oglądam...

2

Fajnie jakby tego Arnaiza sprawdził z jakąś Malagą czy innym Alaves, wtedy można byłoby coś więcej powiedzieć, może byłby solidnym zmiennikiem.

0

Ivan to jakiś pakiet wykupił, że musi grać w każdym meczu chociaż minute.

1

z całym szacunkiem do Murcii, ale tu gracz ze szkółki by wszedł i grał to samo, ja od gracza za 35mln oczekuje czegoś więcej.

3

ciężko mieć straty jak nie podejmuję się próby dryblingu czy jakiegoś kreatywnego podania. Ja też bym miał 0 fauli i strat.

0

co mieli pisać, jak chłopa w I połowie nie było? Mieli kłamać, że kozak?

2

jedyne co mu dziś wychodzi a reszta statystyk same 0, nawet na tle 3-ligowca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?