2

jedyne co mu dziś wychodzi a reszta statystyk same 0, nawet na tle 3-ligowca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Deulofeu wygląda jakby nie wywodził się z La Masii, tylko z jakiejś szkółki Pelikanu Łowicz...

0

Jak Messiego nie ma, to Deulofeu włącza się typ samoluba.

3

i to niezłego, ale niech tak grają dalej i spadają z ligi.

2

Mnie i tak bardziej rozwala 9 Benzema a 14 Kane...

Kane po Messi najwięcej bramek w tym roku, to jest nagorda najlepszy napastnik a nie najlepszy napastnik w drużynie, która wygrała najwiecej...

7

A później pisze "La Cabaret" i co się dziwi jak sam głosuje na swoich kolegów, co w tym roku grali przecietnie, albo jak Neuer wiecej nie grał jak grał..

14

Benzema 9, Kane 14 xDDDD
Co to za Janusze głosują, to ja nie mam pojęcia...

0

Iniesta gdy ma dzień, to jest bezkonkurencyjny, ale ostatnio bardzo rzadko mu się to zdarza. Kocham go jak brata, ale kompletnie nie zasłużył, bo w tym sezonie to wiecej nie grał jak grał.

2

Zaraz Iwański będzie:

"To oczywsite, że Ronaldo wygrał, w tym sezonie był zdecydowanie najlepszym piłkarzem na swiecie."

2

Nie no Ter Stejgen będzie.

2

Z tego co wiem, to niektórzy piłkarze polecieli na gale, więc nie będzie ich.
Edit. Zależy o kogo Ci chodzi.

0

Sorry, zrozumiałem tak jakbyś pisał, że dziś nie ma gali ;)

10

Dziś nie jest Zlota Pilka, tylko te "The Best", które organizuję Fifa i jest gala.

A France Football daję złotą piłkę i tu jest bez gali.

0

2 miesiące minęły a on nie zagrał żadnego meczu a pewnie niezły hajs zarobił, to samo Vermaelen.
Dramat.

0

Epika, liryka, obrona Liverpoolu..

0

Suarez też kompletnie nie pasuje do tej taktyki + jego forma = D R A M A T

0

W Realu ten Hakimi wchodzi i gra dobrze i nie odstaje. Nie wiem czemu Palencia szansy nie dostaje, mam nadzieję ze dostanie.

3

A wcześniej w dzieciństwie nosił koszulkę Barcelony, więc już gra 10 sezonów...

17

Boże, daj mi siłę...

0

No a Rakitic, Gomes to przecież pilkarze na miare 11 legend Barcelony...

25

Szkoda mi tego Paco tak po ludzku jak na niego patrzę, wydaje się fajnym gościem a marnuje sobie karierę, bo trener woli wystawiac niepełnosprawnego Suareza.

0

Roberto kozak!

0

No nareszcie...

0

Oooo Paco, cuda w tym roku wcześniej jakoś.

0

Przecież to by ten fejk Messi z trybun strzelił... Masakra jaki on zjazd formy zrobił.

3

xDDDDDDDDDDDDDDD

0

Dobra Valverde dawaj Gomesa, może mecz zrobi się ciekawszy.

6

Tylko, że strzał taki bardziej Paweł Brożek

0

Typowy Suarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?