D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
jedyne co mu dziś wychodzi a reszta statystyk same 0, nawet na tle 3-ligowca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Deulofeu wygląda jakby nie wywodził się z La Masii, tylko z jakiejś szkółki Pelikanu Łowicz...
0
Jak Messiego nie ma, to Deulofeu włącza się typ samoluba.
3
i to niezłego, ale niech tak grają dalej i spadają z ligi.
2
Mnie i tak bardziej rozwala 9 Benzema a 14 Kane...
Kane po Messi najwięcej bramek w tym roku, to jest nagorda najlepszy napastnik a nie najlepszy napastnik w drużynie, która wygrała najwiecej...
7
A później pisze "La Cabaret" i co się dziwi jak sam głosuje na swoich kolegów, co w tym roku grali przecietnie, albo jak Neuer wiecej nie grał jak grał..
14
Benzema 9, Kane 14 xDDDD
Co to za Janusze głosują, to ja nie mam pojęcia...
0
Iniesta gdy ma dzień, to jest bezkonkurencyjny, ale ostatnio bardzo rzadko mu się to zdarza. Kocham go jak brata, ale kompletnie nie zasłużył, bo w tym sezonie to wiecej nie grał jak grał.
2
Zaraz Iwański będzie:
"To oczywsite, że Ronaldo wygrał, w tym sezonie był zdecydowanie najlepszym piłkarzem na swiecie."
2
Nie no Ter Stejgen będzie.
2
Z tego co wiem, to niektórzy piłkarze polecieli na gale, więc nie będzie ich.
Edit. Zależy o kogo Ci chodzi.
0
Sorry, zrozumiałem tak jakbyś pisał, że dziś nie ma gali ;)
10
Dziś nie jest Zlota Pilka, tylko te "The Best", które organizuję Fifa i jest gala.
A France Football daję złotą piłkę i tu jest bez gali.
0
2 miesiące minęły a on nie zagrał żadnego meczu a pewnie niezły hajs zarobił, to samo Vermaelen.
Dramat.
0
Epika, liryka, obrona Liverpoolu..
0
Suarez też kompletnie nie pasuje do tej taktyki + jego forma = D R A M A T
0
W Realu ten Hakimi wchodzi i gra dobrze i nie odstaje. Nie wiem czemu Palencia szansy nie dostaje, mam nadzieję ze dostanie.
3
A wcześniej w dzieciństwie nosił koszulkę Barcelony, więc już gra 10 sezonów...
17
Boże, daj mi siłę...
0
No a Rakitic, Gomes to przecież pilkarze na miare 11 legend Barcelony...
25
Szkoda mi tego Paco tak po ludzku jak na niego patrzę, wydaje się fajnym gościem a marnuje sobie karierę, bo trener woli wystawiac niepełnosprawnego Suareza.
0
Roberto kozak!
0
No nareszcie...
0
Oooo Paco, cuda w tym roku wcześniej jakoś.
0
Przecież to by ten fejk Messi z trybun strzelił... Masakra jaki on zjazd formy zrobił.
3
xDDDDDDDDDDDDDDD
0
Dobra Valverde dawaj Gomesa, może mecz zrobi się ciekawszy.
6
Tylko, że strzał taki bardziej Paweł Brożek
0
Typowy Suarez