0

Gratki!

0

bo Messi jak nie strzeli 10 bramek i nie zaliczy 20 asyst, to jest na minus...

0

Typowy Deulofeu...

1

Ten co wymyślił xD

0

+ 2 czerwone.

1

A idz mi z Tym Suarezem, mam dość już...

1

Zdjął Paco a nie Suareza xDDD

1

zaPacował!

0

Pizarro dobry mecz i zasłużył na bramkę, czyścil nas ładnie.

0

No i lipa...

2

>Suarez
>Drybling

0

Obecnie, to wszystko dramat. Podania na poziomie 74%, gdzie większość na 2m, to jest tragedia.

20

Drybling Suareza to jakiś niesmieszny żart, już przed podjęciem dryblingu wiadomo jak to się skończy.

1

Messi nie musi strzelać bramek aby być geniuszem.

0

Ja bym dał Cillessena.

0

Tamci nie wygrali na wyjeździe w tym sezonie, to oczywiście teraz wygrają...

0

Nie, bo nie kupowałem Bety, czekam na pełną wersję ;)

0

Tak, juz od tygodnia.

12

Złota Piłka rozstrzygnęła się gdy Ronaldo podniósł drugi raz z rzędu Puchar LM.

Niestety tak dziala głosowanie obecnie...

1

Napisałeś: "Notuje sporo asyst", jak jedna asysta to sporo, to ja jestem Leo Messi.

4

Ta ocena Gomesa :D
Może to obrońca jest? Jak tylko wslizg potrafi robic?

0

Nawet go nie dotknął...

0

Ramos to jednak pajac...

5

A tego co kamera nie pokaże, to ciągle klaszcze.

13

Nie no jednak zasługuje na Złota piłkę, coś niesamowitego jak on to strzelił.

1

Życzę im szóstki z całego serca!

0

Co za piękny wieczór :D

1

Ronaldo walczy o kolejne czyste konto, nawet strzały blokuje xD

0

Oczywiście, ale takie bramki mnie cieszą najbardziej :D

5

Gol ze spalonego i z dupy, skąd ja to znam? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?