D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gratki!
0
bo Messi jak nie strzeli 10 bramek i nie zaliczy 20 asyst, to jest na minus...
0
Typowy Deulofeu...
1
Ten co wymyślił xD
0
+ 2 czerwone.
1
A idz mi z Tym Suarezem, mam dość już...
1
Zdjął Paco a nie Suareza xDDD
1
zaPacował!
0
Pizarro dobry mecz i zasłużył na bramkę, czyścil nas ładnie.
0
No i lipa...
2
>Suarez
>Drybling
0
Obecnie, to wszystko dramat. Podania na poziomie 74%, gdzie większość na 2m, to jest tragedia.
20
Drybling Suareza to jakiś niesmieszny żart, już przed podjęciem dryblingu wiadomo jak to się skończy.
1
Messi nie musi strzelać bramek aby być geniuszem.
0
Ja bym dał Cillessena.
0
Tamci nie wygrali na wyjeździe w tym sezonie, to oczywiście teraz wygrają...
0
Nie, bo nie kupowałem Bety, czekam na pełną wersję ;)
0
Tak, juz od tygodnia.
12
Złota Piłka rozstrzygnęła się gdy Ronaldo podniósł drugi raz z rzędu Puchar LM.
Niestety tak dziala głosowanie obecnie...
1
Napisałeś: "Notuje sporo asyst", jak jedna asysta to sporo, to ja jestem Leo Messi.
4
Ta ocena Gomesa :D
Może to obrońca jest? Jak tylko wslizg potrafi robic?
0
Nawet go nie dotknął...
0
Ramos to jednak pajac...
5
A tego co kamera nie pokaże, to ciągle klaszcze.
13
Nie no jednak zasługuje na Złota piłkę, coś niesamowitego jak on to strzelił.
1
Życzę im szóstki z całego serca!
0
Co za piękny wieczór :D
1
Ronaldo walczy o kolejne czyste konto, nawet strzały blokuje xD
0
Oczywiście, ale takie bramki mnie cieszą najbardziej :D
5
Gol ze spalonego i z dupy, skąd ja to znam? :D