9

Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze raz obejrzę meczyk o 23 na Eleven.

Tak na spokojnie, wyluzowany po tym wszystkim sprzątaniu i gotowaniu.

20

To jest coś niesamowitego, oni przez większość spotkań narzekają na Ronaldo, a później w Grudniu jest: "Ronaldo zasłużył na Złotą Piłkę, byl najlepszy."

28

Ja to nie mogę się doczekać następnego meczu i prawdopodobnego występu Dembele :)

4

My tu gadu gadu, sezon w 2017r. się skończył a Arda Turan nawet murawy nie powąchał a miliony zarobił.

1

Messi chyba najlepszym strzelcem w 2017r.

Coś niesamowitego, biorąc pod uwagę to, że konkuruje z napastnikami, którzy 3/4 meczu stoją w polu karnym przeciwnika.
Sam już dawno napastnikiem nie jest i częściej go widać na kole środkowym boiska niż pod bramką rywala.

2

Duża tez w tym zasluga Zidane, zajechał Real w I połowie.

8

Granie w butach? A komu to potrzebne.

0

A najlepszy gracz w historii? ;D

0

A później na 5:0 gola Pique :D

1

Messi vs Real w statystykach:
1 bramka
1 asysta
9 kluczowych podań
5 stworzonych 100% okazji
6 udanych dryblingow
Ocena SofaScore: 10

Toile w II połowie Messi stworzył sytuacji, to jest jakiś kosmos. W I polowie miał mało miejsca do gry a w II miał tyle swobody, że niszczył obronę Realu.

1

Ale dopiero od II polowy.

77

Stanowski:
"Messi wyprowadzał kolegów na pozycje strzeleckie z taką łatwością, z jaką normalni ludzie wyprowadzają psy. Nawet Andre Gomes mógł sobie postrzelać w kibiców."
xDDD

0

Gomes to jest mistrz, on nawet w najprostszych sytucjach zrobi coś głupiego.

1

Gomes podsumowuje swoją grę w Barcelonie...

9

Messi vs Real
7 kluczowych podan
4 stworzone 100% okazje
5 udanych dryblingow
1 bramka

Taki "slabszy" mecz Messiego ;)

Ktoś tu pisał, ze Messi nie jest kluczowy w ważnych meczach...

1

Messi Ty geniuszu!

1

Co to za bramkarz jest, na pewno ona nie została zamurowana?
Ter Stegen Ty dziku!

0

Leo jak ja Cię Kocham!

1

Leżę ze śmiechu xDDDDDDD

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Kovacic przy tej bramce jak Iwański xD

0

Ramos...

1

Jechać z tym balwanem!

0

Brawo Rakitic, w końcu coś kreatywnego!

3

Suarez!!!

0

Za dużo przebywa z Gomesem

1

Bo my lubimy się zachwycać przeciętnościa, to że nie traci piłek, to nie znaczy, ze gra dobrze, dał nam 0 do przodu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Messi niby najsłabszy dziś, a i tak stworzył najwięcej podbramkowych sytuacji z całej naszej drużyny. Ale by się przydał taki Coutinho z Dembele, żeby w końcu było czym straszyć.

1

Dobry strzał Leo! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?