D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze raz obejrzę meczyk o 23 na Eleven.
Tak na spokojnie, wyluzowany po tym wszystkim sprzątaniu i gotowaniu.
20
To jest coś niesamowitego, oni przez większość spotkań narzekają na Ronaldo, a później w Grudniu jest: "Ronaldo zasłużył na Złotą Piłkę, byl najlepszy."
28
Ja to nie mogę się doczekać następnego meczu i prawdopodobnego występu Dembele :)
4
My tu gadu gadu, sezon w 2017r. się skończył a Arda Turan nawet murawy nie powąchał a miliony zarobił.
1
Messi chyba najlepszym strzelcem w 2017r.
Coś niesamowitego, biorąc pod uwagę to, że konkuruje z napastnikami, którzy 3/4 meczu stoją w polu karnym przeciwnika.
Sam już dawno napastnikiem nie jest i częściej go widać na kole środkowym boiska niż pod bramką rywala.
2
Duża tez w tym zasluga Zidane, zajechał Real w I połowie.
8
Granie w butach? A komu to potrzebne.
0
A najlepszy gracz w historii? ;D
0
A później na 5:0 gola Pique :D
1
Messi vs Real w statystykach:
1 bramka
1 asysta
9 kluczowych podań
5 stworzonych 100% okazji
6 udanych dryblingow
Ocena SofaScore: 10
Toile w II połowie Messi stworzył sytuacji, to jest jakiś kosmos. W I polowie miał mało miejsca do gry a w II miał tyle swobody, że niszczył obronę Realu.
1
Ale dopiero od II polowy.
77
Stanowski:
"Messi wyprowadzał kolegów na pozycje strzeleckie z taką łatwością, z jaką normalni ludzie wyprowadzają psy. Nawet Andre Gomes mógł sobie postrzelać w kibiców."
xDDD
0
Gomes to jest mistrz, on nawet w najprostszych sytucjach zrobi coś głupiego.
1
Gomes podsumowuje swoją grę w Barcelonie...
9
Messi vs Real
7 kluczowych podan
4 stworzone 100% okazje
5 udanych dryblingow
1 bramka
Taki "slabszy" mecz Messiego ;)
Ktoś tu pisał, ze Messi nie jest kluczowy w ważnych meczach...
1
Messi Ty geniuszu!
1
Co to za bramkarz jest, na pewno ona nie została zamurowana?
Ter Stegen Ty dziku!
0
Leo jak ja Cię Kocham!
1
Leżę ze śmiechu xDDDDDDD
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Kovacic przy tej bramce jak Iwański xD
0
Ramos...
1
Jechać z tym balwanem!
0
Brawo Rakitic, w końcu coś kreatywnego!
3
Suarez!!!
0
Za dużo przebywa z Gomesem
1
Bo my lubimy się zachwycać przeciętnościa, to że nie traci piłek, to nie znaczy, ze gra dobrze, dał nam 0 do przodu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Messi niby najsłabszy dziś, a i tak stworzył najwięcej podbramkowych sytuacji z całej naszej drużyny. Ale by się przydał taki Coutinho z Dembele, żeby w końcu było czym straszyć.
1
Dobry strzał Leo! :D