D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezłe Deja vu mam, jakby skopiowal plotki z lata. "Barcelona jest optymistycznie nastawioma itd."
Oby tym razem zakończyło się to sukcesem.
40
Niech dadzą nam 20% zniżki:D
0
Aby formę utrzymał do Igrzysk, to może być niesamowita zima dla Polskiego sportu!
14
Typowy jugol.
3
Brawo Stoch!
0
Typowy Hula...
2
Dla mnie to nie ma szans i Nike nie mogło podać takiej informacji, bo nie było żadnego oficjalnego potwierdzenia transferu, przypominam że w lato już ściągali Coutinho ze sklepów w koszulce Liverpoolu a wiadomo jak to się skończyło. A po 2 skąd gościu co prowadzi stronę miałby o tym wiedzieć, chyba że Bartome zadzwonil i powiedzial: "Weźcie tam wstawcie Coutinho u siebie, ze będzie w Barcelonie."
Też chcę tego transferu, ale z tą radością poczekam na oficjalke od Barcelony czy Liverpoolu.
0
Żeby mógł wydawać tyle pieniędzy co Guardiola to też by miał tyle przewagi... A nie czekaj...
1
Bernardo Silva 50 mln - Van Dijk 75mln xD
2
Stano jest w porządku, lubię jego poczucie humoru, często mnie rozwala swoimi komentarzami.
Ps. 100% kibic Barcelony, mieszka nawet w Barcelonie/bądź mieszkał, często jest na meczach.
2
A ja myślę, ze takie 25-30 minut powinien dostać. "Bolec to nie jest żubr żeby go trzymać pod ochroną."
8
Może dlatego, ze trenuje ich nasz człowiek?
A po za tym każdy klub wielki jest zbudowany na pieniądzach i każdy ma jakiegos "sponsora" co daję hajs. Rozumiem żeby to tylko oni kupowali, ale cały świat kupuję. A Guardiola nie kupił Lewandowskich czy innych Ronaldow, tylko młodych obiecujących zawodników i lepi sobie ich na swój sposób.
0
Pożyjemy zobaczmy, ile to było takich wypowiedzi a jak nie wygrają żadnego Pucharu, to Florek może poszaleć w lecie, no ale prawdą jest to że Kane będzie miał cenę z kosmosu.
0
Real dawno transferu wielkiego nie zrobił, ostatnio dużo zarabiali na transferach, ale masz rację Levy będzie chciał niewyobrażalne pieniądze za niego. Myślę ze letnie okienko będzie bardzo ciekawe, bo w końcu cierpliwość do Benzemy musi się skończyć.
0
Nie byłbym taki pewny tego, Tottenham stoi w miejscu, co roku niby mają walczyć o Mistrza a kończy się jak zwykle, dla Kane'a w końcu może to być za mało, bo przecież dla pilkarza najważniejsze jest wygrywanie trofeów, tylko dzięki nim można zapisać się w historii sportu a w Tottenhamie o to cienko jak narazie.
19
Po 1. Guardiola go nie puści
Po 2. Jesli puści to za jakieś kosmiczne pieniądze
Po 3. Jesli będzie kosztowal kosmiczne pieniądze, to wątpię że Real wywali tyle na 30 latka.
Już chyba lepiej na Kane wywalić fortune, ale to na pewno nie zimą.
1
Walker wylew jak w Fifie xDDDD
0
De Bruyne co to jest za kozak'
0
Niech oni zrobią coś z tym rynkiem transferowym, bo to jest patologia, żeby za Van Dijka dawać 75mln, przecież to jest jakaś abstrakcja.
15
Co ten Coutinho wyprawia, kapitalna formę trzyma teraz, na ten moment to top5 piłkarzy na świecie,co mecz to bramka, asysta albo to i to.
Pan Piłkarz się zrobił!
4
"Wszyscy będą się zachwycali Kanem, zupełnie pomijając kontekst, że Leo to nie sęp pola karnego."
0
miliardy ludzi jest na świecie, myślisz że nikt na to 2 razy nie wpadnie i nie napiszę czegoś podobnego?
0
Ale łyknie tego Bicana z Pele będzie problem, ale co to dla Leo? :)
60
I nawet Gomes się załapał ;)
29
Zubizarreta wywalony za słabe transfery a tak naprawdę to on przewidział, że Umtiti się połamie przed El Clasico i wtedy taki Vermaelen będzie jak znalazł. Zobaczycie jeszcze Douglas wróci po 75 wypożyczeniach i wygra nam Mistrzostwo :)
Wesołych Świąt wam życzę, LaRamblowi bracia i siostry! ;)
44
Nie wiem jak was, ale mnie Gomes strasznie dziś rozsmieszył, wszedl zje*ał 2 setki i udał się do domu, czyli typowy dzień w pracy Gomesa.
Milion szans dostał a na palcach jednej ręki można policzyć przyzwoite występy, dobrze że wszedł dziś przy korzystnym wyniku, bo te 2 "setki" tak nie bolą.
1
Do 20 się jeszcze nie wyrobię.
9
Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze raz obejrzę meczyk o 23 na Eleven.
Tak na spokojnie, wyluzowany po tym wszystkim sprzątaniu i gotowaniu.
20
To jest coś niesamowitego, oni przez większość spotkań narzekają na Ronaldo, a później w Grudniu jest: "Ronaldo zasłużył na Złotą Piłkę, byl najlepszy."
28
Ja to nie mogę się doczekać następnego meczu i prawdopodobnego występu Dembele :)