D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale to jest kot! :D
2
Magik za magika!
0
Dawać go już! :D
0
Uśmiałem się nie powiem xD
2
Umtiti Ty dziku!
1
Genialne umysły myślą podobnie :D
11
To się zagraliśmy :D
37
Jest i on! :)
5
Micha mi się cieszy jak widzę Coutinho.
3
Jest sens? Za każdym razem będzie ocena 1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Vidal sędziego z bara xD
0
Bo sędzia nazywa się Lahoz, nie dziękuj :)
9
bo w tamtym meczu się upieklo mu xD
1
Tak, to Ten sam dzban
13
Ten Pau Lopez to niezły dzban jest...
0
A tu tyle defensywnych graczy Espanyolu , coś poszło chyba nie tak...
0
Dobry ten Vidal xDD
5
Co za Autobus xDD
1
Zbyt ofensywne.
0
Espanyol 5 środkowych pomocników i jeden napastnik... Aha.
Mam nadzieję, że dostaną Manite...
0
Za Barceloną!
2
Wyjdź z tej strony, bo wyrzuci serwery! :D
1
To już bym wolał Gomesa, jego chociaż widać na boisku.
0
Dzięki, musiałem przegapić informacje ;)
0
A to ma być jakieś pożegnanie? Myślałem, że wczoraj było.
0
W połowie sezonu nikt poważny nie przyjdzie, Perez zapewne poczeka do końca sezonu.
5
Nie ma na co czekać, wystarczy przeczytać poprzednie konferencje
0
Messi się martwi :D
https://zapodaj.net/b2ba723dee00e.jpg.html
1
Po co Ci ona, powiem Ci już dziś co by bylo: "Real mobilizuje się na wielkie mecze, takie Leganes to nie jest wyzwanie, LM to jest coś, co Real chce wygrać"