1

Ale to jest kot! :D

2

Magik za magika!

0

Dawać go już! :D

0

Uśmiałem się nie powiem xD

2

Umtiti Ty dziku!

1

Genialne umysły myślą podobnie :D

11

To się zagraliśmy :D

37

Jest i on! :)

5

Micha mi się cieszy jak widzę Coutinho.

3

Jest sens? Za każdym razem będzie ocena 1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Vidal sędziego z bara xD

0

Bo sędzia nazywa się Lahoz, nie dziękuj :)

9

bo w tamtym meczu się upieklo mu xD

1

Tak, to Ten sam dzban

13

Ten Pau Lopez to niezły dzban jest...

0

A tu tyle defensywnych graczy Espanyolu , coś poszło chyba nie tak...

0

Dobry ten Vidal xDD

5

Co za Autobus xDD

1

Zbyt ofensywne.

0

Espanyol 5 środkowych pomocników i jeden napastnik... Aha.
Mam nadzieję, że dostaną Manite...

0

Za Barceloną!

2

Wyjdź z tej strony, bo wyrzuci serwery! :D

1

To już bym wolał Gomesa, jego chociaż widać na boisku.

0

Dzięki, musiałem przegapić informacje ;)

0

A to ma być jakieś pożegnanie? Myślałem, że wczoraj było.

0

W połowie sezonu nikt poważny nie przyjdzie, Perez zapewne poczeka do końca sezonu.

5

Nie ma na co czekać, wystarczy przeczytać poprzednie konferencje

0

1

Po co Ci ona, powiem Ci już dziś co by bylo: "Real mobilizuje się na wielkie mecze, takie Leganes to nie jest wyzwanie, LM to jest coś, co Real chce wygrać"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?