10

Dopiąć można go nawet po okienku i tak nie przyjdzie w tym, więc zero ciśnienia.

1

Lukaku standarowe liczby z topem tabeli: 0 bramek + 0 asyst

7

KdB się nie zatrzymuje, dziś bramka+asysta, czyli typowy dzień w pracy Belga.

5

Messi Lingard schodzi a wchodzi Fele, co za zmiana legend.

0

Rok 2030:
Barcelona zainteresowana kupnem Davida Alaby.

26

Znając życie to z nami Chelsea zagra mecz życie. Będą mieli obrone nie do przejścia a Bakayoko wyjdzie strzał życia jak Ramiresowi.

0

I City nie kupuje jakiś wielkich nazwisk, bo to kupuje dobrych piłkarzy, ale nie z jakiegoś topu.

1

Bardzo dobry piłkarz, niesłusznie hejtowany. Ma wszystkie cechy świetnego pomocnika.

0

Ten Szachtar by ich ograł, City ich nie mogło zdominować.

12

Alexis z deszczu pod rynne.

2

Mourinho poszedł się spalić ze wstydu.

3

Oni jak kupią jeszcze 50 Napastników, to i tak będą grali defensywnie.

2

Wykończenie lepsze niż Benzema.

0

Obecnie to Rakitic i Iniesta, bo Coutinho jeszcze nawet nie zagrał 5 meczów. A z Rakiticiem grał w pomocy, chyba tylko 20minut, więc o super połączeniu nie ma co mówić.

0

Dom z papieru, Prison Break.

3

Tak, ale z ich sprawnym faksem raczej nie ma szans w ostatnich minutach okienka.

4

Najlepsi piłkarze nie muszą trenować, on jest za dobry na te śmieszne treningi.

Chyba miał jakieś problemy z żołądkiem przed ostatnim meczem, nie wiem jak teraz.

11

I Jeszcze DanielMagical.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie, nie ma na Netflixie. Jakieś 2 miesiące temu były, ale chyba prawa im się skończyły.

15

Bernd Schuster.

2

Biorąc pod uwagę to, że kupiliśmy go za 12mln, ma kontrakt jeszcze tylko na następny rok, to możemy jeszcze stracić na tym transferze, oby zagrał jakiś sezon życia, bo z "pewnego" zarobku, zrobi nam się strata.

0

Delelefele też do Anglii i jakieś śmieszne wypożyczenie z opłatą 1mln jak Watford będzie w pierwszej dziesiątce....

0

Czyli 1mln zarobimy, no nieźle powiem wam, bo raczej nie licze na 20mln,gdyż ponieważ Deulofeu kończy się za rok kontrakt, to nikt naszego jeźdźca bez głowy (szczególnie od naszego zarządu) nie kupi.

Szanuje nasz zarząd, trzymają poziom.

3

Guido Carillo za 22mln? Aha. My byśmy oddali na wypożyczenie...
26 lat, w lidze 2 spotkania od 1 minuty, 17 razy z ławki, tylko 2 bramki i taka kasa za niego...

2

I po części się cieszę, że go u nas w klubie nie ma. Takimi zachowaniami psul wizerunek klubu...

0

Dexter, Stranger Things, Dark, Sherlock.

0

Co ta Sevilla transfery robi :o

2

Gumny świetnie się zapowiada, oby nie zmarnował kariery.

6

Ten Stones to tragedia jest, zagra jeden dobry mecz a później 5 słabych. Kasa na ten moment wywalona w błoto. Laporte jeśli utrzyma poziom z Bilbao, to będzie nie do ruszenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?