D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bije brawo rodakowi, to się szanuje!
Brawo Podsiadło.
0
Typowy Neymar bez Messiego, po co podawać, lepiej samemu wszystko...
0
Oj jak przykro CR11
2
Myślałem, że będzie rykoszet i strzeli gola
1
Już zapomniałem jaki on jest wkurzajacy...
0
Isco ma kapitalna technikę, top5 to na pewno.
26
Dawid Podsiadło : Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej?
19
Thiago Silva znowu obsrał zbroje i dlatego siedzi na ławce?
5
Mój też był, ma siano w głowie, irytuje zachowaniem, ale umiejętności piłkarskie ma kosmiczne.
"Nienawidzimy Cię tak bardzo, bo tak bardzo Cię kochalismy"
0
Zapomniałeś o: M A S Z Y N A!
0
Otarli się o podium.
2
Zależy jaki wyniki będzie Real - PSG, bo jak po 30 minutach będzie 3:0 dla Realu po 3 bramkach Ronaldo (po spalonym, rykoszet i z karnego), to nie wytrzymam i przełącze na Porto.
17
Neymar jest piłkarsko lepszym piłkarzem, ma wszystko. Ronaldo zostały już tylko bramki, w innych aspektach nie istnieje.
0
Też jestem takiego zdania, i jestem za PSG. Real jest zawsze groźny, tym bardziej że już im LM została i wszystkie siły tam rzucą. Lepiej jakby odpadli w 1/8 i do końca sezonu o nic nie grali. A PSG zawsze można w Finale ograć i utrzeć nosa Neymarowi. :D
4
Dzisiaj rozdarte serca, bo z jednej strony Real z Ronaldo, który po przegranym dwumeczu pożegna się, że Złotą Piłką, bo im dłużej Real będzie grał, to większa szansa, że na jakimś farcie mogą 3 LM wygrać, a z drugiej PSG z Neymarem, który odszedł Z Barcelony żeby wygrać LM i ZP, fajnie jakby mu Real utarl nosa i jego marzenia szybko zakończył.
Mecz z typu:"Najlepiej jakby obie drużyny przegrały".
0
Szybko się zaczęło :D
2
A co miał klasyfikację medalowa po swojemu napisać? :D
24
Dziwne, ale jak do Ciebie by zadzwonił Real i oferował wielką kasę, sławę i resztę pierdół a Barca nie byłaby Tobą zainteresowana, to co byś zrobił? Odrzucił ofertę? I nadal grał w jakiejś Termalice?
Pewnie jakby Real i Barca złożyła oferte, to by poszedł za głosem serca, ale jak tylko Real, no to wybrał by karierę, bo o to w życiu chodzi, żeby zrobić coś wielkiego, a Real na pewno by mu pomógł.
Chociaż prawdę powiedział, a nie później gadanie, że zawsze marzył tu grać a wcześniej mówił co innego.
13
Messi, Neymar, De Bruyne, Salah, Kane.
19
O jprdl co za kupon:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDM4NjM1NTcwMDrat5YdzqWlJoKB7x8%3D&kind=MAIN
0
Z tego co pamiętam to pamiętnay mecz z Sociedad na Anoeta był na początku Stycznia i wtedy zebrała się najwieksza fala hejtu na Lucho, Messi który opuścił trening itd.
Piszesz, że im się zdarzały słabsze mecze, to co Valverde nie mogą się przytrafić? Spokojnie, oceniać będziemy na koniec sezonu, teraz Valverde niech włoży Coutinho i Dembele do swojej układanki i niech wycisnie z nich maksa.
Nadal Możemy wszystko wygrać jak i przegrać wszystko.
17
Ta maszyny, w styczniu to Lucho już zwijal bagaż. Przed meczem z City w LM przegraliśmy z Malaga na Camp Nou, po fatalnej grze, gdzie też nie stworzyliśmy żadnej okazji. Za Lucho nie było kolorowo w tym okresie i też często mecze wygrywalismy po słabej grze. Więc spokojnie, na fajerwerki przyjdzie czas.
0
Ale bym sobie teraz obejrzał Podbeskidzie takie z Łęczną...
0
Podsumowal ten mecz...
4
Luis "Spalony" Suarez...
0
Pojawiam się i znikam.
4
Jak mnie irytuje sedziowanie przez piłkarzy, zamiast grać to stoi i macha ręką...
4
Pierwszy raz od dawna się cieszę, że I połowa się skończyła, fatalna gra.
3
Na Plus Coutinho? :D
Jakby to był Gomes, to nie oszukujmy się już byłby wyzywany.
0
Ten Bruno to jest normalny?