D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Oscar, Lavezzi, Jackson Martinez, Alex Teixeira, Witsel, Gervinho, wszyscy to głośne nazwiska kiedyś w Europie, teraz kto o nich pamięta? Nikt.
Pieniądze może i lepsze, ale nikt po za fanami o Tobie nie wspomina jak wyjeżdżasz do Chin.
Pewnie 99% La Rambli nie pamięta jak oni w piłkę grają.
1
Wydaj na transfery 500mln i graj lage na Lukaku...
Na United nie da się patrzeć, sto razy wolę obejrzeć sobie mecz Eibaru czy Girony, niż ten antyfutbol. 2 drużyna ligi angielskiej...
6
Busquets 128 podań (92%)
Kante 25 podań (83%)
Kante 3 straty
Busquets 0 strat
(Sofascore.com)
Skuteczność podań na poziomie 92% przy 128 podaniach jest słaba a skuteczność 83% przy zaledwie 25 podaniach jest lepsza? Aha.
11
Potrzebujemy Dembele w dobrej formie jak tlenu, niech się zgrywa z zespołem, łapię luz jak w Borussii, oby kontuzje go ominęły już, bo jego umiejętności nam potrzeba. Żeby ktoś oprócz Leo pociągnął ofensywę, bo na obecną chwilę jest średnio że stwarzaniem zagrożenia, brakuje skrzydłowego co wygra pojedynek 1na1 i zrobi przewagę. Trzeba mu teraz dać grać w każdym meczu, bo on musi złapać formę.
8
Do momentu wejścia Gomesa, tracilismy piłki, wszedł Gomes i strat nie było.
Wynik lepszy niż gra, bo tak naprawdę to tylko ta okazja Messiego była dobrą okazją do strzelania gola. Ciężko nam się gra z autobusami, a taktyka 4-4-2 w tym nie pomaga, za dużo w środku pola pomocników od czarnej roboty a za mało od kreacji.
Dużo pracy przed rewanżem, bo jakiś fartowny gol Chelsea i może być nieciekawie, jeśli nie znajdziemy sposobu na autobus, bo wiecznie Messi strzelać i ratować tyłka nie będzie.
1
Trzeba kupic i to najlepiej już na II połowę, Ronaldo, Lewandowskiego, De Bruyne, Salah i jeszcze Ballacka, bo inaczej tego meczu nie wygramy.
9
Paulinho hamulec
9
No to nigdy nie był lepszy.
10
"Batman? Nie. Superman? Nie. Ja z superbohaterów to tylko Andre Gomesa!"
No nic, wejdzie w II połowie i wyjaśni Chelsea. Trzeba The Blues dać trochę nadzieji.
4
Ja bym postawił na Vidala, solidny w ofensywie i w defensywie też coś popracuje, dużo biega, jest szybki, uzupełnia się z Roberto dobrze, jak Sergi nie zdąży wrócić, to Vidal się cofnie i ogarnie w miarę PO a na tej stronie jest największe zagrożenie Chelsea w postaci Edena Hazarda.
Gomes w ofensywie nic nie daje(Messi to nawet nie patrzy w jego kierunku) a w defensywie że swoją zwrotnością i szybkością Hazard wkręci go w murawę.
Paulinho, gdy nie strzela bramek, to jego występy są dyskretne, nie widać go. Podobno dużo biega i odbiera, ale dla mnie to trochę mit, bo Paulinho w tym sezonie ma średnio 1 odbiór na mecz a dla porównania Messi ma średnio: 0.7 odbioru na mecz.
Lepiej jakby wszedł z ławki.
A Dembele, to nadal wielka niewiadoma, na pewno jest najgorszy z nich w pracy defensywnej, jego atutami są umiejętności ofensywne, których jeszcze nie mógł pokazać i raczej nie ryzykowałbym z wystawianiem go na taki mecz, gdzie Chelsea postawi autobus i ciężko mu będzie się rozpędzić + jest kompletnie nie zgrany z drużyną.
Ja wybrałbym Vidala, zobaczymy jaki plan ma Valverde.
30
Będzie nadal ból dupy o skład jaki wystawił Valverde.
3
Ale przecież Stoch wszystko psuje.
1
Ja wiem, ale już im się kończy i będą mogli być.
Edit. Mieli zakaz, bo w umowie z canal+ taki mieli, że jak odejdą to muszą odczekać półroku.
0
Powinien być Cwiakala, Smokowski, Twarowski i Borek. Fajnie się ich słucha.
2
Mnie to rozwala, bo zawsze najwięcej hejtu na ten system jest jak nasi "przegraja" a jak naszemu pomoże w wygranej, to ani słowa.
0
Skok do domu został już.
11
Jak kiedyś skakał taki Mateja z Tajnerem, to co się dziwisz. Oni po 90m skakali, Małysz musiał rekordy walić aby wejść do II serii.
69
Sprzedać Stocha póki coś warty jest.
0
Szaranowicz jaki Janusz xDD
21
Najbliższe 5 meczów Chelsea:
20.02 Chelsea - Barcelona
25.02 Manchester United - Chelsea
04.03 Manchester City - Chelsea
10.03 Chelsea - Crystal Palace
14.03 Barcelona - Chelsea
To niezły terminarz i jeszcze ten Crystal Palace... Kibice Chelsea nie mają się prawa nudzić.
1
bo tu jak ktoś powie coś o Realu i Ronaldo dobrego, to zaraz fala hejtu na niego, bo jak to można coś powiedzieć dobrego o Ronaldo. Co by nie mówić to on zawsze strzela w najważniejszych meczach, fart nie fart, ale strzela. Równie dobrze mógłby strzelać Benzema, ale jakimś przypadkiem nie strzela.
1
ze swoją zwrotnością i szybkością, to on może Bakayoko pilnować a nie Edena, który wykręca w ziemię najlepszych obrońców na świecie, to Gomes żadnym problemem dla niego nie będzie.
32
Młody się ogrywa, za 5 lat wróci do nas i będzie stanowił o sile naszego zespołu, razem z równie młodym Pique.
9
Jedna z ładniejszych ostatnio, dostał piłkę w polu karnym, zszedł na prawą nogę, uderzył w środek a bramkarz zapomniał że może bronić.
5
Nie wierzę, że będą mieli znów takiego farta i na remisach wygrają MS, jest za dużo dobrych drużyn.
10
A głównym architektem był Bartra...
4
Kluczem jest LM, jeśli Real by odpadł z PSG, to Ronaldo wypisuje się z walki o ZP.
25
Jak on wchodzi na 2 minuty i strzela bramkę, to aż strach pomyśleć ile strzeli jak Zidane da mu zagrać od początku.
4
Benzema na boisko, no to pozamiatane...
1
To niezły bramkarz xDDD