2

Obecnie ani stylu ani wyników, oby do niedzieli trochę się ogarnęli, bo 2 punkty przewagi mogą się zrobić, to będzie niebezpieczne.

6

Nie widzieliście? Przecież faulowany był Vermaelen.

0

Ciągle jest ta reklama, przed meczem, po meczu, w trakcie.

4

Za to, że piłkę odrzucił chyba.

1

Paulinho dziś bardzo słabo, w sumie to nie tylko dziś, biega jak jakieś ranne zwierzę, jest wszędzie i nigdzie. Plus same głupie decyzję podejmuje.

7

Nie to że się czepiam, ale Paulinho najgorszy na boisku, co kontakt z piłką to strata.

3

Mógł Suarez jeszcze oddać Messiemu.

0

I teraz te myśli w głowie: "Kurła szkoda, że tylko za 2zl."

8

Przy obecnym rynku, to jest promocja. Van Dijk po 70mln, to za takiego Griezmanna 100mln jest promocją.

10

Griezmann strzela na zapas, bo w niedziele swojej przyszłej drużynie strzelać nie będzie.

Miejsca może i nie ma za bardzo, ale 100mln za takiego piłkarza, to promocja. Jeśli jest pomysł gdzieś go wcisnąć, to nie ma co się nawet zastanawiać.

0

Pewnie Coutinho by dostał jakby Suarez nie walnąl hattricka i nie zaliczył 2 asyst. A tak to wybrali najlepszego zawodnika z tego meczu.

0

Rzadko, chyba że obaj by hattricka walneli.

2

Dziwnie się tak cieszyć z bramki Espanyolu xD

0

xDDDDDDDDDDDDDD

21

Stawiaj częściej :)

0

Ooo dziś Ceballos zagra rekordowe minuty, jest progres.

1

Coś dla fanów serialu Dom z Papieru.
Pozdrowienia od Berlina:

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos/2037623886266283/

2

Tak, Neymar jest o klasę lepszym zawodnikiem od Argentyńczyka z calym szacunkiem do jego umiejętności.

0

Jak Neymar wyleci na długo, to chyba już dziś można gratulować awansu Realowi. Bez Neymara nie ma szans PSG.

0

Lekko go dotknął a on pretensje o Faul xD

0

Piast - Wisła, co teksty lecą z trybun xDD

0

Teraz dźwięk jest później xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

-Myli się tylko raz?
-Brudasy.

14

To, że Dembele ma wielki potencjał widać praktycznie w każdym kontakcie z piłką, czuję się że jest to piłkarz, który ma papiery na bycie wielkim.

Jego głównym problemem jest głowa, gdy już włączył tryb luz, to wrzucił graczy Girony na karuzele. Presja i oczekiwania są na nim ogromne, dla mnie trochę za duże, bo ludzie zapominają, że on ma dopiero 20 lat! Neymar był starszy gdy przychodził a w 1 sezonie odbijal się od obrońców i nie czarowal tak jak czarowal później.
Ousmane to nasza przyszłość, miał chłopaka pecha, bo nie dość, że ciążyło na nim te 100mln, to jeszcze złapał poważną kontuzje.
Dla mnie, to jest przyszły zdobywca ZP. Złapie pewność siebie zgra się z zespołem i będzie wielki. Jestem tego pewien.

67

Aż strach pomyśleć jaki kisiel w gaciach będą miały drużyny, gdy do tej ofensywnej czwórki dołączy wypoczęty Andre Gomes.

4

Mógł wcześniej pomyśleć i zdjąć koszulkę po 3 bramce, Nie miałby problemu wtedy. Nieźle się uśmiałem na koniec xD

2

Jak Alba walczy o kartkę xDDDDD

1

Messi jak szuka Dembele :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?