D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Tą zmianą Emery podsumowal siebie jako trenera w PSG.
8
Real przechodzi, Ronaldo i bałwan strzelają bramki, wieczór idealny xD
0
Świetny mecz jak na defensywnego napastnika.
0
Poszedł się pakować, bo ma lot do Barcelony.
6
Co za dzban...
0
Bo on chce mieć taką mentalność chociaż w książce.
16
Real obronił LM a PSG obroniło tytuł frajer roku.
500mln nie poszło na marne .
0
23 lata.
2
Granie na 92% skuteczności, to faktycznie złe zagrania. Naprawdę oglądasz inny mecz, wszystko co do przodu to on gra z pomocy PSG...
3
Polecam obejrzeć aktualny mecz, a nie jakiś mecz Pescary z 2009 roku...
0
Ostatni Element do naszej układanki, zastępca Iniesty już jest, teraz brakuje tylko nowego Xaviego, szkoda że gra w takim klubie.
3
Kopia Xaviego.
0
Czytaj ze zrozumieniem, "To kolejny mecz z lepszym rywalem niż Dijon"
Miał słabe mecz z Lyonem, OM, Monaco, Nicea.
0
Dużo osób pisało, że Mbappe to lepszy piłkarz od Dembele i to jego trzeba było kupić, a kolejny mecz z lepszą drużyną niż Dijon i widać go tyle co nic. Oczywiście nie oczekuję, że będzie gwiazdą meczu mając 19lat, ale pragnę przypomnieć, że Dembele też w tej ogórkowej lidze błyszczal.
31
ale mi się dziś marzy by Real przegrał 2:0, po bramce ze spalonego i niesłusznym karnym w 90 minucie, ale to by było piękne.
Real podobno bez Modriciem i Kroosa, więc jak nie dziś, to już chyba nigdy Emery nie wygra z Realem.
0
Życzeniowo 2:0 dla PSG, ale myślę że Real nie przegra. Śmierdzi mi remisem bramkwoym, takie 2:2.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
35
Polska Ekstraklasa, czyli jedyna liga na świecie gdzie mogą przegrać 2 drużyny :D
47
Za 3 kolejki City może być już oficjalnie mistrzem.
Pep Guardiola, którego liga angielska miała zweryfikować może wygrać ligę w połowie marca. Kosmos.
United z Mourinho pokazuje, że można mieć pieniądze a wyniki nie idą w parze z tym, nie mówiąc o stylu, bo różnica między United a City jest kolosalna.
1
Według statystyk Gomes był najsłabszym piłkarzem na boisku, zresztą nie tylko w tym meczu, ale pewnie ten co robi statystyki też się na niego uwziął.
1
Pytanie, co to jest udana interwencja obronna? Co się do takiego czegoś zalicza? Bo to brzmi jak jakaś statystyka bramkarza.
0
Jest to info od dobrej godziny na głównej.
7
Zasłużył na ocenę wyjściową, nic nie zrobił i nic nie zepsuł,pobiegał, powalczył trochę. Po prostu był na boisku, tak samo jak sędzia.
9
Standardowy dzień w życiu Hernandeza.
0
*niezły mecz jak na Gomesa, bo nadal nie wyglądał jak piłkarz, za którego się płaci 40mln,a w tamtym czasie to było sporo.
0
O całokształt.
Dostał brawa, ale nie wiem czy to nie były ironiczne brawa, wygwizdali go jak wchodził, przy niecalnych zagraniach czy stratach można było usłyszeć również gwiazdy.
10
Tak jeszcze do tego Gomesa, traktują go niektórzy go jak jakiegoś 14 latka, który potrzebuje wsparcia, bo jest wielkim talentem i po każdym nawet przeciętnym meczu mówić, że nawet dobry mecz, bo podał raz do przodu. (Oczywiście niektórzy też przesadzaja w drugą stronę.)
Gomes przez dobry rok miał okres ochronny, kibice nie gwizdali, dawali oklaski na zachętę. Miał dobry rok aby się pokazać z dobrej strony i co? Dobre występy to można policzyć na palcach jednej ręki, większość meczów była przeciętna. To nie tak, że kibice na Camp Nou się na niego uwzieli, na taką opinię sobie ciężko zapracowal beznadziejna grą.Paulinho był w gorszej sytuacji, bo od początku miał pod górkę, a dał sobie radę i Camp Nou z niego nie śmieszkuje.
Kibice płacą jego pensje i dali pieniądze na ten transfer, więc mają prawo wymagać jakiegoś poziomu. A to czy on nie może pokazać umiejętności z powodu stresu, to jest równoznaczne z brakiem umiejętności, bo głowa jest tak samo ważna jak umiejętności czysto piłkarskie.
Jest niewypałem transferowym i nie ma się co oszukiwać, bo oczekiwania była większe po nim a stał się zawodnikiem od zadań specjalnych, który ma biegać i przeszkadzać i to nie zawsze przeciwnikowi.
0
xDD
Co z tego? Mógł mieć nawet 0 dziś dobrych zagrań, w innych meczach daje nam wiele a Gomes kiedy nam coś dobrego dał? 1 asysta przez cały sezon i jego "kosmiczna praca w defensywie", ok nie zagrał tak źle jak tu ludzie piszą, ale proszę Cię, to poziom piłkarza środka tabeli a nie Barcelony.
1
A mi tam nie szkoda, chłop gra w najlepszej drużynie na świecie, chodzi na treningi z Messim, zarabia miliony, czasem pogra na Camp Nou. Co ja bym dał aby być w jego sytuacji, mogli by wtedy na mnie gwizdac.
0
Ten Superpuchar Katalonii, to trofeum porównywalne do Pucharu Tymbarka, nawet tam pierwszy skład nie wyjdzie.