0

Śmierdzi bramką dla Atletico...

8

Gomes świetnie by się nadawał do reklamy Stoperanu.

0

No to on niech najlepiej karierę zakończy, bo po co ma grać? Dostanie kose i może stracić życie...

9

A ludzie tu pisali, że pustki xD

1

Dembele chyba nie wejdzie, bo za kogo? Jedynie za Coutinho, ale jak on zejdzie, to rozgrywanie trzeba oddać Gomesowi, a jemu to aż strach.

14

Gomes pół czlowiek, pół mem.

20

Iniesta aż ozdrowiał jak zobaczył grę Gomesa.

2

Nie dość, że i tak mecz nerwowy, to on jeszcze Gomesa wpuszcza.

0

To jest crack!

3

Gomes xDDDDDDDDD

0

Wolny dla Messiego to jak karny.

1

Jakby Dembele sam na ławce siedział, to Valverde pewnie i tak by wolał kibica jakiegoś wpuścić niż Francuza...

0

Żeby ławka za tania nie była xD

0

Iniesta masz grać!

0

O nie!
Paulinho xDDD

0

Porobił jak pacholki

1

Griezmann co Ty Robisz?

0

Griezmann :D

1

Robią 50 studiów a dźwięku nie sprawdzą przed meczem.

2

To niezły komentarz xD

Jak ja nie lubię jak oni jeżdżą na te mecze, zawsze są problemy z dźwiękiem...

0

Tylko błagam żeby Coutinho nie gral na PS, bo tam połowa jego atutów zabrana.

13

Brak szansy Grimaldo w Barcelonie, to była wielka głupota. Narzekamy na brak wychowanków, ale jak się nie daje szansy takiej perełce, to komu mamy ją dać? Oddać go za 2mln, żeby kupić Digne za 20mln, który jest solidny, ale nic więcej.
Mam nadzieję, że chociaż Cucurella dostanie szansę.

4

Sofascore.com, dla mnie najlepsza.

3

Ja to nie wiem jaki to karny, piłka ani nie leciała w światło bramki ani do żadnego piłkarza Las Palmas, piłka odbija się od słupka i trafia w rękę, 100% przypadku, 0 jakiejkolwiek celowości w tym zagraniu. Żenada ten karny.

3

Jak patrzę na tych dwóch wirtuozow(Paulinho, Vidal), to tęsknię za Gomesem.

0

Z Paulinho,to już horror poziom hard.

0

88 było chyba w 90 minucie... Masakra

2

Nie chce hejtowac Valverde, ale czy on jest poważny? Paulinho tyle meczów ma w nogach, oddycha rękawami a on go wystawia na takie Las Palmas, które w ofensywie nic nie robi a defensywe ma średnią.
Szanuje jego prace, ale nie jest idealny, ma swoje wady i ta strata punktów na jego konto

2

Obecnie ani stylu ani wyników, oby do niedzieli trochę się ogarnęli, bo 2 punkty przewagi mogą się zrobić, to będzie niebezpieczne.

6

Nie widzieliście? Przecież faulowany był Vermaelen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?