D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sorry Gattuso, to moja wina, postawiłem na Milan
2
MVP:
Szymon Marciniak
1
Sędziowie to dziś na ocenę 1.
1
Śmierdzi bramką na 2:2, ale autobus będzie w ostatnich minutach.
2
W tamtym roku też mieli.
6
Żeby na Mundialu tak grał.
1
Kapitalnie to wykończyl Paweł.
0
Jakby grał dla Polski, to by weszło kuhwa...
0
Takie Monaco z tamtego roku. Namieszają w tym roku w LM.
0
Dembele z Tottenhamu to pomocnik kompletny.
Kapitalnie się ustawia, jest silny, ma świetny drybling, dzięki czemu potrafi znakomicie wyjść spod pressingu, gra na świetnej skuteczności podań. Świetnie się go ogląda.
4
"Żefren, Żefren 5:0, La Manta"
7
Jeden z tych meczów, który chciałbyś aby trwał wiecznie. Kapitalne widowisko i Laskowski robi robotę również.
9
Jak SON dostanie MOTM w Fifie, to jesteśmy zagubieni.
0
Z Iwańskim xD
10
Dopiero 20 minut meczu, a emocje lepsze niż we wczorajszym hicie.
0
Tottenham na biało, to mu się pomyliło.
0
Marciniak...
1
Na plus:
-Cuenca
-Mina
-Cillessen
Na minus :
-Paco
-Dembele
-Aleix
-Palencia
4
Paco Alcacer.
0
Niby puchar ogórkowy a nagrody lepsze niż w niektórych pucharach z top5 lig.
29
Najlepszym podsumowaniem tego meczu jest faul w konkursie rzutów karnych.
0
Najlepszy komentator obok Twarowskiego.
0
Mina mówi Cilessenowi jaki towar załatwi jak wybroni karne.
0
Przeblyski ma, jest to piłkarz na pewno o sporym potencjale, ale brakuje mu stabilności a na ten moment w drużynie Valverde takiej nie ma. Mam nadzieję, że zacznie grać znacznie częściej niż raz na 3 mecze, bo tak formy nie złapie.
0
Ten komentator to przeżywa, jakby finał LM komentował.
Obejrzałby karne, jakieś emocje by były w końcu.
2
Oby nie, mimo młodego wieku bardzo fajnie gra w Barcy B, oby się dalej rozwijał.
2
Cuenca po nieudanej przygodzie w roli skrzydłowego, postanowił zrobić drugie podejście, tym razem jako obrońca.
Liczę na jego dobry występ, żeby pokazał się z jak najlepszej strony i dał Valverde sygnał, że w przyszłości ma dobrego obrońcę w rezerwach.
0
Nawet zaliczył regres, bo Mascherano więcej strzelił niż Gomes w tym sezonie.
8
Tą zmianą Emery podsumowal siebie jako trenera w PSG.
8
Real przechodzi, Ronaldo i bałwan strzelają bramki, wieczór idealny xD