0

Przyszli na hejt Gomesa.

0

Jeśli podanie było by dobrze zagrane, to Dembele mógłby nawet stać na rękach i by dostał piłkę, podanie za lekkie, zagapienie się Dembele, no i strata bramki...

2

Dembele też się nie popisał, ale nigdy się takich piłek nie gra, bo wrzucasz na konia swojego kolegę.

0

Z Denisem jest taki problem, że potrafi zagrać 2, 3 świetne piłki, po czym za chwilę zrobi 5 głupich strat. Dziwny zawodnik.

0

Boruc też by to wyciągnął.

0

Ale Lobotka czyści Denisa, już któryś raz.

46

Te minuty Semedo mogą być kluczowe dla jego rozwoju.

4

Roberto się bardziej zmeczy tym zejściem, niż jakby dogral te sekundy...

1

Valverde xDDDDDDDDD

0

Parodia futbolu :D

10

-Mam dziwne hobby.
-Opowiedz mi o Nim.
-Nie robię zmian w meczu.
-Ty chory poje*je

0

Ujowo ale stabilnie.

5

Nasza obrona to jakiś żart, tylko dzięki nieskutecznosci Valencii tego meczu nie przegrywamy...

0

No a jak xD i byśmy oglądali Pałlinho na skrzydle.

10

Bohater z Ciebie, bo trener wystawił zły skład. Szacunek.

0

Zależy od tego czy Lewy coś strzeli w tych meczach jeśli nic, to z jakiej racji ma wygrać ZP?

0

Zbyt drastyczne.

0

Oryginał jest mistrzowski, zawsze wracam po takim meczu i mnie śmieszy :D

8

"Spalić zburzyć Santiago Bernabeu, tego nie da się opisać i jeszcze w 90+ musiał strzelić. Pewnie to wszystko było zaplanowane, te 3 bramki dla Juve, ta nadzieja w sercach Cules. Na 100% taktyka Zidane'a żeby nas kibiców Barcelony zniszczyć psychicznie.
Pewnie z diabłem sypia w zamian za swoje szczęście. Ronaldo cegły do butów 20kg włożyć ciekawe czy wyskoczy do główki, cwaniak jeden. W ogóle naszla mnie taka refleksja, może te cwaniaki z Madrytu rzeczywiście są tacy delikatni i padają o dotyku motyla, gdyż jest to cios nie to ustania. Może jakby Casemiro dostał lopata w plecy to by się złamał na pół? Kto wie?"

21

Ktoś się na nas uwziął, bo taki scenariusz tego meczu, to specjalnie na doj*banie kibica Barcelony. Ronaldo strzela karnego w 97minucie, kisne xDDDD

1

Szans nie mieli też przed meczem, wszystko jest możliwe.

8

Juve bramka w 93, ale to by było piękne i jeszcze po spalonym :D

4

Ludzie szanuje was mocno, ale nie osłabiajcie mnie, jest 0:3 w 1 meczu było 3:0 dla Realu a wy się pytacie, kto ma awans czy będzie dogrywka...

26

W strasznie poje*anym śnie jestem, bo to się chyba nie dzieje naprawdę, co za tydzień w LM.

0

Tak. Teraz każde zwycięstwo 3 bramki promuje Juve.

0

Juve.

46

Spokojnie, w II połowie Ronaldo walnie hattricka z przewrotki z połowy boiska, robiąc przy okazji 3 salta.
To będzie dopełnieniem tego jakże udanego tygodnia.

0

Co w tym trudnego? Przegrali 3:0, to potrzebuję 3:0 do dogrywki. A każde zwycięstwo 3 bramki, oprócz 3:0 daje im bezpośredni awans.

0

Nie. Niestety.

34

A masz w wersji demo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?