2

Orgazm w każdym meczu

0

Na Sofascore.com jest jako asysta.

29

Deulofeu to by w tej akcji więzadła w dwóch kolanach zerwał.

12

To teraz w nagrodę ławka w 2 następnych spotkaniach.

2

Wypożyczyć go do Levante!

Co za kretyn to wymyślił xD

31

Szczęki aż w piwnicy szukałem, co ten Rakitic :o

4

Sansone, co za lis pola karnego xD

2

Jeszcze Ter Stegen wejdzie. Tak będzie.

7

Bramka kolejki?

0

Zamiast się cieszyć, to łzy w oczach, bo za rok drugi z braci Messiego odejdzie.
Ale będzie tego brakować...

5

1

Co za Janusz z tego prezydenta xDD

3

xD

5

Wkurza mnie ten Coutinho na PS, to jest piłkarska zbrodnia. Połowa jego atutów zabrana...

56

Już mógł mu mocniej zaj*bać, jak miał zamiar czerwo dostać.

0

Messi ŚPO, Coutinho PS, Suarez N. Tak będzie.

0

BarcaInfo jak zawsze pierwszy :D

0

To by wygrali z nami walkę o Puchar Frajera roku.

2

MarioVeb! się pomylił, świat się kończy.

4

Drukarnia następna...

0

Liverpool z wylewami w obronie szykuje się na Real

0

Ale klepka :D

1

Obrona Liverpoolu xD

0

No i pięknie, oby tak w Finale!

0

Niech ta Roma się nie wyglupia, bo finału nie będzie po co oglądać jak oni awansują.

8

Ludzie wy od wczoraj żyjecie, od kiedy to LM jest na Eleven? Masz na TVP albo nc+

3

Studio w TVP to jakiś żart xD

Spytał się gości czy wierzą w Rome, jeden odpowiedział a drugiemu już nie dał, bo trzeba puścić reklamy :D

4

Zmiana Jamesa na Martinez strzał w 10, miał być chłop na wrzutki a on grał jako skrzydłowy...

36

MVP :
Cristiano Ronaldo

5

Ten Ulreich to niech się leczy, co za dzban...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?