D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Orgazm w każdym meczu
0
Na Sofascore.com jest jako asysta.
29
Deulofeu to by w tej akcji więzadła w dwóch kolanach zerwał.
12
To teraz w nagrodę ławka w 2 następnych spotkaniach.
2
Wypożyczyć go do Levante!
Co za kretyn to wymyślił xD
31
Szczęki aż w piwnicy szukałem, co ten Rakitic :o
4
Sansone, co za lis pola karnego xD
2
Jeszcze Ter Stegen wejdzie. Tak będzie.
7
Bramka kolejki?
0
Zamiast się cieszyć, to łzy w oczach, bo za rok drugi z braci Messiego odejdzie.
Ale będzie tego brakować...
5
"Jaki ojciec, taki syn."
https://zapodaj.net/99b775c8685a8.jpg.html
1
Co za Janusz z tego prezydenta xDD
3
xD
5
Wkurza mnie ten Coutinho na PS, to jest piłkarska zbrodnia. Połowa jego atutów zabrana...
56
Już mógł mu mocniej zaj*bać, jak miał zamiar czerwo dostać.
0
Messi ŚPO, Coutinho PS, Suarez N. Tak będzie.
0
BarcaInfo jak zawsze pierwszy :D
0
To by wygrali z nami walkę o Puchar Frajera roku.
2
MarioVeb! się pomylił, świat się kończy.
4
Drukarnia następna...
0
Liverpool z wylewami w obronie szykuje się na Real
0
Ale klepka :D
1
Obrona Liverpoolu xD
0
No i pięknie, oby tak w Finale!
0
Niech ta Roma się nie wyglupia, bo finału nie będzie po co oglądać jak oni awansują.
8
Ludzie wy od wczoraj żyjecie, od kiedy to LM jest na Eleven? Masz na TVP albo nc+
3
Studio w TVP to jakiś żart xD
Spytał się gości czy wierzą w Rome, jeden odpowiedział a drugiemu już nie dał, bo trzeba puścić reklamy :D
4
Zmiana Jamesa na Martinez strzał w 10, miał być chłop na wrzutki a on grał jako skrzydłowy...
36
MVP :
Cristiano Ronaldo
5
Ten Ulreich to niech się leczy, co za dzban...