0

Casemiro dostał kartkę, no cuda na boisku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zdjął Jamesa wpuścił DP, aha...

0

Teraz będzie leżał 20 minut, a Turek doliczy 2 minuty...

16

Co ten Navas broni, przyjdzie mecz z Malaga i będzie puszczał szmaty.

1

Muller i Lewy jak dwie kłody...

0

Co? xDDDD
Ludzie co wy bierzecie, przecież Bayern przegrał, to jak im remis może coś dać?!

1

Nie wiem jakim cudem można mieć takiego farta w LM, rozumiem raz na jakiś czas, ale kurła co mecz?

2

Nawet mi się nie chce śmiać z Ronaldo, Ulreich skradł show.

41

W Finale Salah walnie samobója z połowy boiska, tak będzie.

1

Po prostu Real Madryt.

3

Przecież dobrze grał w I połowie, o co Ci chodzi?

0

Perez Wi-Fi wyłączył i Ulreich laga złapał.

1

Czemu on tego nogą nie przyjmował? Co za rak...

0

Pakt z diabłem jak nic mają...

5

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

W studiu jakie zachwyty nad Lewym, bramka to jego zasługa xD

2

Lewandowski narazie padaka totalna...

8

Benzema Złota Piłka Loading 99.9%

0

Ale my gramy beznadziejnie w II połowie, tylko laga do przodu...

0

Klepani jak schabowe w niedzielę.

19

No to jeszcze 2 Leo, a najlepiej 5.

5

Boruc by to w zęby złapał.

0

Co ten sędzia? :D

41

Jak nic oni mają jakiś pakt z diabłem na LM, bo to jest niemożliwe co oni robią. Od 3 lat to wygląda tak samo, jakbym powtórki meczów oglądał. Nic wielkiego nie grają, a są skutecznie niesamowicie, co mają okazję, to wykorzystają

A żeby za trudno nie mieli, to przed meczem z nimi 3 ważnych piłkarzy wyleciało a w I połowie kolejnych dwóch... Ciekawe gdzie można wykupić ten pakiet szczęścia?

W Finale pewnie Salah podczas wiązania buta, złamie sobie nogę w 10 miejscach....

3

Statystyki Thiago Alcantary z wczorajszego meczu:
63 podania (93% skuteczności)
2 kluczowe podania
1 stworzona 100% okazja
12 długich piłek aż 11! było celnych
1 udany drybling
2 straty
2 odbiory

Wbrew pozorom nie zagrał tak tragicznie jak się mówi, miał oczywiście widoczne błędy, zwłaszcza na początku meczu, ale jak widać liczby wykręcil świetne.
Kocham ocenianie na LA Rambli piłkarza po jednym meczu, w takim razie Messi powinien zostać sprzedany, bo po tym co zagrał z Romą, to jest za słaby na Barcelonę.

0

Lewy pewnie posiłek glutenowy zjadł przed meczem.

21

11

Ta, zieloną od razu...

0

Juskowiak i Szpaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?