26

Sezon na: "kupmy Odriozole", otwarty.

5

On pytał się o zwycięstwo w Lidze Narodów, a nie o to ile awansuje drużyn do finałów.

0

Kasa, prestiż, punkty do rankingu, medal do kolekcji.

5

Kurła, najważniejsze żeby Niemiec nie wygrał, dawać Polaki rodaki.

1

Szykuje się na transfer do Barcelony.

2

Gramy dobrze, ale rywale nie grają w najmocniejszych składach, zobaczymy co będzie dalej, ale gra naszych napawa optymizmem.

0

Internet Explorer? Spóźniłes się o dzień.

0

Podobno za bardzo chcieli ingerować w jego decyzję, Pep nie lubi jak ktoś mu się wtrąca w jego prace.

0

Laporta odszedł a z Rosellem nie było mu po drodze, to była chyba główna przyczyna

0

O Fife, dziś wyszedł nowy dodatek World CUP.

9

Nie ma to jak trafić Ronaldinho w paczce za 7.5k,pozniej zrobić SBC o ikonę i znów trafić Ronaldinho... A i jeszcze z paczki wypożyczeń ikony: Ronaldinho.

Roni lubię Cię, ale chyba już starczy :D

0

Na Xboxie automatycznie jak włączysz grę, wyskakuje aktualizacja od razu.

0

Na Xboxie i PC jest już do pobrania dodatek do Fify. Miłego grania ;)

0

No właśnie napisałeś "Czy jest sens go trzymać" w moim wypowiedzi chodziło o to, że po co był kupiony, żeby się przekonać czy wypali czy nie. Takim sposobem tylko tracimy kasę.

Douglas też miał się ograć i jakoś ograć się nie może...

2

W takim razie po co kupowali tego Mine? Jeśli nie zamierzają dać mu szansy, to jaki był sens wydawania na niego pieniędzy, oni mają jakiś fetysz wywalania pieniędzy w błoto? W jakim celu on był tu sprowadzony, żeby go teraz wypożyczyć przez 10 lat? Zamrozili sobie tylko pieniądze, bo kasa poszła a pożytku z niego żadnego...

17

Zwrócił uwagę na siebie, cały świat wstrząsniety jego wypowiedzią zapomniał jakie gówno wczoraj zagrał. Cel osiągnięty.

0

Neymar, Salah to nadal niewiadoma i nie jest tak dobry indywidualnie jak Neymar, nie ma tak dobrego dryblingu, przeglądu pola.

10

Nie, to piłkarz bardziej na pozycję numer 10, on nie cofa się głęboko i nie rozegra piłki od bramki.

0

Znając szczęście Ronaldo, to i wygrają MŚ na samych remisach.

17

Brawo dla kibica, najlepszy obrońca Liverpoolu.

4

Ludzie jak można mieć takiego farta? :D

3

Gadaliśmy, że Real kupuje sędziów, to dziś kupili bramkarza drużyny przeciwnej...

0

Ręcznik niech na poprzeczkę zawiesza następnym razem...

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Jaki to jest pajac..

2

Benzemy była ładniejsza.

0

Ooooo Mane Mane!

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD?

6

Ale ten Ramos jest wkurzający. Sam się przewraca od dotyku motyla, a jak on kogoś popycha, to macha rękami, że nic nie było...

0

Pakt z diabłem nadal działa xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?