D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Sezon na: "kupmy Odriozole", otwarty.
5
On pytał się o zwycięstwo w Lidze Narodów, a nie o to ile awansuje drużyn do finałów.
0
Kasa, prestiż, punkty do rankingu, medal do kolekcji.
5
Kurła, najważniejsze żeby Niemiec nie wygrał, dawać Polaki rodaki.
1
Szykuje się na transfer do Barcelony.
2
Gramy dobrze, ale rywale nie grają w najmocniejszych składach, zobaczymy co będzie dalej, ale gra naszych napawa optymizmem.
0
Internet Explorer? Spóźniłes się o dzień.
0
Podobno za bardzo chcieli ingerować w jego decyzję, Pep nie lubi jak ktoś mu się wtrąca w jego prace.
0
Laporta odszedł a z Rosellem nie było mu po drodze, to była chyba główna przyczyna
0
O Fife, dziś wyszedł nowy dodatek World CUP.
9
Nie ma to jak trafić Ronaldinho w paczce za 7.5k,pozniej zrobić SBC o ikonę i znów trafić Ronaldinho... A i jeszcze z paczki wypożyczeń ikony: Ronaldinho.
Roni lubię Cię, ale chyba już starczy :D
0
Na Xboxie automatycznie jak włączysz grę, wyskakuje aktualizacja od razu.
0
Na Xboxie i PC jest już do pobrania dodatek do Fify. Miłego grania ;)
0
No właśnie napisałeś "Czy jest sens go trzymać" w moim wypowiedzi chodziło o to, że po co był kupiony, żeby się przekonać czy wypali czy nie. Takim sposobem tylko tracimy kasę.
Douglas też miał się ograć i jakoś ograć się nie może...
2
W takim razie po co kupowali tego Mine? Jeśli nie zamierzają dać mu szansy, to jaki był sens wydawania na niego pieniędzy, oni mają jakiś fetysz wywalania pieniędzy w błoto? W jakim celu on był tu sprowadzony, żeby go teraz wypożyczyć przez 10 lat? Zamrozili sobie tylko pieniądze, bo kasa poszła a pożytku z niego żadnego...
17
Zwrócił uwagę na siebie, cały świat wstrząsniety jego wypowiedzią zapomniał jakie gówno wczoraj zagrał. Cel osiągnięty.
0
Neymar, Salah to nadal niewiadoma i nie jest tak dobry indywidualnie jak Neymar, nie ma tak dobrego dryblingu, przeglądu pola.
10
Nie, to piłkarz bardziej na pozycję numer 10, on nie cofa się głęboko i nie rozegra piłki od bramki.
0
Znając szczęście Ronaldo, to i wygrają MŚ na samych remisach.
17
Brawo dla kibica, najlepszy obrońca Liverpoolu.
4
Ludzie jak można mieć takiego farta? :D
3
Gadaliśmy, że Real kupuje sędziów, to dziś kupili bramkarza drużyny przeciwnej...
0
Ręcznik niech na poprzeczkę zawiesza następnym razem...
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Jaki to jest pajac..
2
Benzemy była ładniejsza.
0
Ooooo Mane Mane!
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD?
6
Ale ten Ramos jest wkurzający. Sam się przewraca od dotyku motyla, a jak on kogoś popycha, to macha rękami, że nic nie było...
0
Pakt z diabłem nadal działa xDD