D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2 ładne akcje, po których padły bramki, w obronie laga i do przodu, reszta akcji to kopanina taka.
0
I babcie ma z Norwegii, a ojciec kiedyś mieszkał w Islandii.
33
Glik niby kontuzja, a tu reklama jakiejś blachy i podbija piłkę jak głupi, czyli udaje kontuzje?
0
Gra obronna do poprawy, jak dzieci we mgle, Pazdan to wszystko na pałe wybija, aby dalej.
7
Boruc by to wyjął.
9
Jakby mecz był na stadionie Rayo Vallecano, to byś wyszedł na balkon i wszystko widział.
12
Jazda z Kurłami!
2
Ronaldo posmarowal...
0
Ta, ciekawe kto mu miejsce zrobi dla piłkarza spoza UE. Chyba Coutinho.
0
No i to się szanuje, a nie jak Kucharczyk, że jest zmęczony, bo musi co 3 dni grać.
0
Czyli szansa dla Arthura jest? Bo chyba miał w razie kontuzji wyskoczyć do składu?
0
No jasne, że tak. Glik robi atmosferę, a spokojnie Cionek, Pazdan i Bednarek te 2 mecze zagrają, Kamiński i tak murawy pewnie nie zobaczy nawet.
0
Może ma taki potencjał jak Paweł Brożek i wiek nie ma znaczenia? :D
0
Ciekawe jakby odszedł do Chin co by zrobili, bo licencji na Chińską ligę nie mają.
1
Robią w końcu porządki w tym klubie, fajnie widzieć swoich idoli z powrotem w klubie, oby spisywali się na swoich nowych stanowiskach tak samo dobrze jak na boisku :)
12
Żeby za 5 lat nas dupa nie piekła, jak będą wrzucać naszych obrońców na karuzele.
1
Świetnie, że nie będzie tego Roberta już, bo strasznie mnie irytowal, ale czy Abidal to najlepszy możliwy wybór, to nie wiem. Ale fajnie Erica tu widzieć z powrotem, uwielbiam go, mam nadzieję, że dobrze będzie wykonywał robotę :)
0
W sumie to nie ma się co dziwić, wszyscy wymienieni piłkarze się tam sprawdzają, to nic dziwnego, że co raz częściej kupują Polaków.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzięki ;).
0
O której Adaś ogłasza kadrę na MŚ?
1
Co nie zmienia faktu, że trenerzy mogą się pomylić a tzw. "Ekspert" może mieć rację, tak jak np Guardiola pomylił się z Czyhrynskim czy Lucho z Gomesem. A wiele osób pisało tu, że oni nie nadają się do Barcelony. Rzadko mamy rację, ale to nie znaczy że nie możemy dyskutować o słuszności decyzji trenera, bo nie trzeba być profesorem czy grać w piłkę na najwyższym poziomie aby o niej rozmawiać.
0
Wolę takie ryzyko, niż sezon z zawodnikiem typu Gomes, który daje tyle co kontuzjowany Thiago.
0
Nic nie może przecież wiecznie trwać. Gundogan też często łapal kontuzje, a ostatni sezon zagrał cały. Może i tu tak będzie.
4
To jest 17 :D.
0
What? Kto ma w Hiszpanii i Szwajcarii? Grają z numerami 1-23, bo tylko takie numery można mieć na MŚ czy ME.
8
Kurs pewnie ujemny.
0
Moreno? Jak tak, no to tak, jest powołany.
0
Spotka go los Ceballosa, bo przy Carvajalu sobie nie pogra, a Dani jeszcze wiele laty gry ma.
30
Roberto by z tego 2 strzelił.