1

2 ładne akcje, po których padły bramki, w obronie laga i do przodu, reszta akcji to kopanina taka.

0

I babcie ma z Norwegii, a ojciec kiedyś mieszkał w Islandii.

33

Glik niby kontuzja, a tu reklama jakiejś blachy i podbija piłkę jak głupi, czyli udaje kontuzje?

0

Gra obronna do poprawy, jak dzieci we mgle, Pazdan to wszystko na pałe wybija, aby dalej.

7

Boruc by to wyjął.

9

Jakby mecz był na stadionie Rayo Vallecano, to byś wyszedł na balkon i wszystko widział.

12

Jazda z Kurłami!

2

Ronaldo posmarowal...

0

Ta, ciekawe kto mu miejsce zrobi dla piłkarza spoza UE. Chyba Coutinho.

0

No i to się szanuje, a nie jak Kucharczyk, że jest zmęczony, bo musi co 3 dni grać.

0

Czyli szansa dla Arthura jest? Bo chyba miał w razie kontuzji wyskoczyć do składu?

0

No jasne, że tak. Glik robi atmosferę, a spokojnie Cionek, Pazdan i Bednarek te 2 mecze zagrają, Kamiński i tak murawy pewnie nie zobaczy nawet.

0

Może ma taki potencjał jak Paweł Brożek i wiek nie ma znaczenia? :D

0

Ciekawe jakby odszedł do Chin co by zrobili, bo licencji na Chińską ligę nie mają.

1

Robią w końcu porządki w tym klubie, fajnie widzieć swoich idoli z powrotem w klubie, oby spisywali się na swoich nowych stanowiskach tak samo dobrze jak na boisku :)

12

Żeby za 5 lat nas dupa nie piekła, jak będą wrzucać naszych obrońców na karuzele.

1

Świetnie, że nie będzie tego Roberta już, bo strasznie mnie irytowal, ale czy Abidal to najlepszy możliwy wybór, to nie wiem. Ale fajnie Erica tu widzieć z powrotem, uwielbiam go, mam nadzieję, że dobrze będzie wykonywał robotę :)

0

W sumie to nie ma się co dziwić, wszyscy wymienieni piłkarze się tam sprawdzają, to nic dziwnego, że co raz częściej kupują Polaków.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzięki ;).

0

O której Adaś ogłasza kadrę na MŚ?

1

Co nie zmienia faktu, że trenerzy mogą się pomylić a tzw. "Ekspert" może mieć rację, tak jak np Guardiola pomylił się z Czyhrynskim czy Lucho z Gomesem. A wiele osób pisało tu, że oni nie nadają się do Barcelony. Rzadko mamy rację, ale to nie znaczy że nie możemy dyskutować o słuszności decyzji trenera, bo nie trzeba być profesorem czy grać w piłkę na najwyższym poziomie aby o niej rozmawiać.

0

Wolę takie ryzyko, niż sezon z zawodnikiem typu Gomes, który daje tyle co kontuzjowany Thiago.

0

Nic nie może przecież wiecznie trwać. Gundogan też często łapal kontuzje, a ostatni sezon zagrał cały. Może i tu tak będzie.

4

To jest 17 :D.

0

What? Kto ma w Hiszpanii i Szwajcarii? Grają z numerami 1-23, bo tylko takie numery można mieć na MŚ czy ME.

8

Kurs pewnie ujemny.

0

Moreno? Jak tak, no to tak, jest powołany.

0

Spotka go los Ceballosa, bo przy Carvajalu sobie nie pogra, a Dani jeszcze wiele laty gry ma.

30

Roberto by z tego 2 strzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?