1

A Mina to gdzie on biega? xD

3

xDDDDD.

1

I Bartra za Mine.

12

Suarez to jest śmieszny, wszystko robi źle, kopie się po czole, nic mu nie wychodzi a najwięcej pretensji do takiego Dembele, za to że śmie w ogóle piłkę dotknąć... Dziwnie dziś gwiazdorzy bez Leo.

0

I kozak plan. Szanuję.

0

Kucharczyk też mnie irytuje, podobny typ co Suarez.

7

Suarez to najlepszy napastnik jakiego mogliśmy mieć, ale on mnie tak strasznie irytuje z zachowaniem, że wolałbym mieć gorszego napastnika, niż się co mecz wku*wiać na jego zachowanie, nienawidzę takiego pajacowania.

3

Żona zadzwoniła, że dzieci poszły spać do sąsiadów i siedzi sama w domu

0

To jest kozak!

0

Niczego w tym roku nie wygramy z taką grą... Trzeba zmienić trenera, aby uratować ten sezon jeszcze.

0

Messi wskakuj w te swoje Ufo i ratuj to.

2

Nie wiem o co wam chodzi, gramy świetnie, prowadzimy 2:0, na złe koszulki patrzycie...

1

Świetny obrońca, ale te kontuzje, to jakaś masakra.

3

I tak długo grał...

1

xD.

0

Angulo w tamtej rundzie by strzelił...

25

Wszyscy inni napastnicy grają sezon życia a i tak wygrywa Messi, ktory typowym napastnikiem nie jest od dawna F E N O M E N

4

Mina go połamał...

7

Impet Łajski

28

Trochę podobne do naszych z 2013r.

0

Valeri

3

Nie strzeli hattricka z przewrotki z połowy boiska, więc za co ma być?

75

"Gra u boku takich crackow jak... Paulinho" xD

5

Następnym razem kup dużą pake i przerzuć chipsy do mniejszych.

0

To kogo na jego miejsce, podawaj nazwiska. Ja wolę żeby młody zbierał doświadczenie.

41

Bednarek ostatnio gra regularnie i zbiera dobre noty, to kogo miał powołać jak nie młodego? Żewłakowa?

0

https://www1.gomovies.sc

I wrzucasz napisy, z tych stron co ViscaBarca podał.

4

No te rotacje to tak średnio, bo zamiast dać minuty np. Paco, wpuścił Suareza, który jedynie co zrobił, to tracił piłki.

0

No to chyba Turan nie kupią xD
Wróci po wypożyczeniu i oddamy go za darmo.

29

"Bóg jest wszędzie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?