D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
xD
Jeździec bez głowy, no tak przypadkiem w tamtym roku miał najwięcej asyst, najwięcej wykreowanych sytuacji, najwięcej udanych dryblingow w Bundeslidze. Zgadzam się, to faktycznie jeździec bez głowy.
0
English Breakfast.
9
Morata był ostatnio cienki jak sznurek od snopowiązałki, nic dziwnego że gra Ziru.
21
Valverde zaskoczył. Oby Dembele pokazał na co go stać, bo potrafi! Vamos Dembouz!
19
Jaka piękna jest teraz gra na czas Sevilli przeciwko Mou. Karma wraca.
2
Pieniądze to nie wszystko, wydali 400mln na ten skład, a ich gra to jakiś żart roku... Sevilla pięknie wyjaśniła Mourinho, piękny wieczór, oby jutro taki sam.
1
Żeby przegrać z Sevilla Montelli, to trzeba się nazywać Mourinho xD
5
I gdzie ta "Potężna" Premier League? Brawo Sevilla!
0
ale to zmarnował Correa...
1
Z Gomesem jest taki problem, że może i ma umiejętności, ale psychiki nie ma, a żeby grać w Barcelonie, trzeba mieć to i to. Presja wielkiego klubu, oczekiwań, go przerosła, później jeszcze doszedł hejt. Było wiele takich przypadków, że w słabszych klubach byli gwiazdami a tylko transfer do większego klubu i - 100 do umiejętności. Tak jak np. z Immobile, w mniejszych klubach tlucze tych bramek jak szalony a w większym klubie, kompletne dno.
W Barcelonie na wielką karierę szans już nie ma, za dużo się na nim czarnych chmur nazbierało, przejście do innego klubu i zmiana otoczenia może mu dobrze zrobić. Może gdzie indziej mi wyjdzie.
1
Ja również nie jestem przekonany, bo jednak liga brazylijska a hiszpańska to spora różnica. Ile to było zawodników z ligi brazylijskiej, którzy mieli zrobić światową karierę a odbili się od poziomu w Europie, daleko nie szukając: Ganso, w Brazylii mówili że talent na poziomie Neymara,obaj byli gwiazdami ligi a trafił do Europy i już tak pięknie nie było.
Zobaczymy co pokażę Arthur, nie widziałem go w akcji, więc dlatego nie jestem przekonany, oby mnie pozytywnie zaskoczył.
2
Willem II, to ile by przegrali z pierwszą drużyną? Aż strach pomyśleć.
0
Faktycznie jak ten Success przytyl, pamiętam go z Granady, to on był dużo mniejszy, teraz strasznie napakowany jak PKS do Lichenia.
1
Skoro tak mówisz, to może spróbuję :D
5
-Dlaczego Malaga gra tak słabo w tym sezonie?
-bo ma laga.
2
Bardzo fajna gra Dembele, mało traci, dużo mu wychodzi, oby tak dalej. :)
0
Jakie to są dzbany... Niech oni spadają!
0
Uff, pękł ten autobus Malagi, teraz powinno być z górki.
1
To chyba pytanie do selekcjonera, dla mnie powinien grać, absolutny top piłkarzy, ale pewnie znów jakiegoś Gignaca weźmie...
5
Paco nie jest złym zawodnikiem, jak gra to zawsze serducho zostawi, pecha ma że jest Suarez, który chce grać w każdym meczu. Na pewno Paco zasłużył na więcej szans, niż taki Gomes.
0
No to już innego pomysłu nie mam... :)
2
Chyba Tak, bardzo mało gra. Griezmann jak przyjdzie, to Paco odejdzie.
0
bo Ty jesteś na zdjęciu?
0
A ja nie, mam pewne obawy. Z Malaga nie potrafimy grać a tym bardziej na wyjeździe, obym się mylił, ale wyczuwam meczarnie. Oni grają z nami zawsze bardzo defensywnie, jak wpradnie jedna bramka to jakoś pójdzie, trzeba ją szybko strzelić.
0
A to mu zmienili, bo przed upgradem miał średnia i średnia.
0
If jego też będzie kozak, zwykła karta jest już przyzwoita. Ciekawe, Kondogbia też zasłużył dziś na If-a, mi brakuje SPD z La Liga, oby dostał.
0
Kondogbia pewnie dostanie If-a w Fifie, będzie kozak SPD z La Liga.
1
Nie wiem na jakiej podstawie, kompletnie inny styl gry. Najbardziej Busquetsa przypomina Weigl, chociaż też obniżył poziom ostatnio.
54
PSG już prowadzi, cóż za drużyna, zdominowali ligę, aż strach będzie z nimi zagrać w LM, niesamowity skład, 500mln nie poszło na marne.
2
Mi szkoda, bo Mou wygrał. Oby odpadł z Sevilla, tylko że tam jest Montella...