D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mógł wcześniej pomyśleć i zdjąć koszulkę po 3 bramce, Nie miałby problemu wtedy. Nieźle się uśmiałem na koniec xD
2
Jak Alba walczy o kartkę xDDDDD
1
Messi jak szuka Dembele :)
1
To jest niemożliwe jaki on ma celownik w tej nodze, co strzał to zawsze celny, nawet Messi tak nie strzela celnie.
1
A idźcie z tym Pique, po jakiego grzyba on gra, jak on nie jest na 100% gotowy...
18
Irytuje mnie Cwiakala z tym Dembele, 15 sekund nie minęło a on zaczyna...
0
Studio? Ja częściej reklamy oglądam niż studio.
7
Geniuszu Messiego nie da się przelać na statystyki, to trzeba oglądać a nie liczyć ile ma bramek, bo Messi to nie tylko bramki.
4
"Łatwy strzał z pierwszej piłki? A po co to komu?" - Leo Messi
0
No to nieźle...
1
W Reprezentacji w debiucie dostał.
5
Kurna Gomesa nie ma, zamiast dać mu szansę, bo w końcu musi odpalić, to on dalej na tego Dembele stawia a Portugalski Xavi na trybunach...
0
Benzema xD
5
Benzema to jest jednak Defensywny Napastnik xD
2
Na canal+, to lubię Wolskiego, Pełke, Rosłonia, Rudzkiego, Nahornego. Z Eleven Cwiakala i Swiecicki(jak komentuje włoską ligę) z TVP to tylko Laskowski.
1
bo na 7 to już ten chłopak na zdjęciu wygląda, na 5 nie.
15
Pawła Brożka to jeszcze na świecie nie było, on dopiero teraz jest młodym talentem. Więc nie ma szans.
4
Bierzecie wszystko dosłownie, chodziło mi o to że Mbappe był za młody. A wy jakieś wyliczenia robicie.
1
Edit. Myślałem, że on ma 18 a on już 20. Mój błąd.
17
Mbappe to był jeszcze w kołysce.
2
1.Profesor
2.Berlin
3.Denver
21
No dla nich tak, ale co to obchodzi Atletico ile Chinole muszą zapłacić podatku? Do nich trafia 22mln, dla mnie troche mało jak za piłkarza o dobrej jakości i jeszcze sporym potencjale.
Dziwne, że się zgodzili, ale może coś wiedzą czego my nie wiemy o Belgu.
41
Co to za cena za Carrasco? Przecież 30mln to jakiś żart., aż dziwne że Atletico na to się zgodzilo.
34
Tylko trzeba nazywać się Roberto, bo inni chcą sobie zostawić furtkę do odejścia, taki np. Neymar. To piłkarz ustala klauzule. Roberto jest zakochany w tym klubie i nigdy raczej nie zamierza odejść, bo po co?
0
Nie ma szans. Arthur przychodzi, Griezmann podobno ma przyjść, kasy brak na niego, bo United mało nie zawoła.
Ale by było świetnie, Pogba, Busi, Coutinho, Rakitic, Arthur, Paulinho i jeszcze Iniesta jak zostanie.
Pozbyć się tych Gomesow i kadra w pomocy piekielnie mocna.
3
Walczyły jak nigdy, przegrały jak zawsze.
Szkoda, była wielka szansa na medal, bo reszta psuła wszystko niesamowicie. Domracheva 3 dobierania na koniec i tak złoto.
0
Eurosport.
2
Ich to można słuchac godzinami. Mistrzowie Olimpijscy w komentowaniu.
8
Ja pierdziele jak ja kocham biathlon, nasze już 2 :D
Oby strzelały dobrze i może być pięknie.
0
No Niemki się przekonały, 13 miejsce i 2 minuty prawie straty, główne faworytki do 1 miejsca.