D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
A głównym architektem był Bartra...
4
Kluczem jest LM, jeśli Real by odpadł z PSG, to Ronaldo wypisuje się z walki o ZP.
25
Jak on wchodzi na 2 minuty i strzela bramkę, to aż strach pomyśleć ile strzeli jak Zidane da mu zagrać od początku.
4
Benzema na boisko, no to pozamiatane...
1
To niezły bramkarz xDDD
7
Co oni robią w II połowie, dramat, tyle błędów i miejsca..
28
Ucz się panie Emery od Setiena jak się gra w piłkę przeciwko Realowi.
Setien to kapitalny trener, już rok temu w Las Palmas robił robotę, grali przyjemnie dla oka, tylko sprzeczki z zarządem i piłkarzami popsuły wszystko na koniec sezonu.
44
Eibar kapitalnie gra w piłkę, wielki szacunek dla nich i trenera. Jednak można grać ofensywnie i miło dla oka, mimo że budżet nie pozwala na klasowych pilkarzy. Takie drużyny to ja szanuje.
1
Dembele nie wpuścił, bo wynik był na styku i Eibar cisnelo, wprowadzając Francuza zabrał by jedną opcje w obronie, Vidal wszedł, bo jest "pewniejszy" w grze defensywnej, bo raczej nie zdjął by Suareza czy Messiego, dlatego Ousmane nie zagrał, takie jest moje zdanie
0
Oby we wtorek mu piłka siedziała.
42
To sobie Roberto odpocznie xD
0
Messi co piłki dziś daje.
1
Prosimy się o strate bramki...
3
Ostatnio to same do zapomnienia.
2
Żeby Paulinho miał te 6 punktów tempa więcej.
0
Paulinho co za przyjęcie xD
12
Niby trudniej trafić w aluminium, a w tym sezonie częściej trafiał niż do bramki.
0
Słupek XDDDDDDD
0
ale to będzie ciężki mecz, oby szybko strzelić bramkę.
1
Co ten Suarez zrobił...
0
Żeby sędzia był taki dokładny w pozostałych decyzjach...
7
A Bartra w Betisie, młody powinien się ogrywac, ehhh szkoda słów...
2
Ustawione to, musiał skoczyć 138m, a nie skoczył. Zawsze posmarują...
4
Te ich wyliczenia xD
Brawo Stoch!!!
0
Dzięki panowie :)
Na letnich pamiętam, że amerykańscy koszykarze z NBA nie występują.
0
Aha, rozumiem. Trochę to dziwne, najważniejsza impreza, więc kluby powinny puszczać.
0
Nie rozumiem kompletnie tego, czemu nie mogą występować? Bo są za dobrzy? To chyba o to chodzi żeby wystawiać najlepszych, to tak jakby nam Stoch zabrać, bo wygrywa.
0
Jest nieźle po I serii, ale ten komentarz w czasie lotu to masakra, emocje jak na grzybach...
16
Ten Johansson to ma jakiś własny wiatr pod narty, niby ląduje a leci jeszcze kilka metrów.
6
Ta wszechstronność Gomesa, szkoda że na każdej pozycji nie wybija się ponad przeciętność. Żeby on chociaż na jednej pozycji grał przyzwoicie...
Wszechstronny to jest Roberto, bo na każdej pozycji prezentuje dobry poziom.
To i Ter Stegen można w środku pola wystawić i napisać później, że jest wszechstronny.