0

Szanujmy się, już lepiej niech do tyłu gra, jak ma tak oddawać za darmo.

5

Wrzutka pierwsza klasa...

0

Andre "Faul" Gomes.

0

Zawał...

4

Jak tak gra 2 najlepszy piłkarz świata, to aż strach pomyśleć co robi ten pierwszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Kapitalnie się ogląda Gomesa, te przyjęcie piłki, jak on to robi. Czy to nie jest już magia? Czy to jest legalne?

1

Dopóki meczu nie przegramy.

0

Jak się ma IQ - 1, to się nie ma co dziwić...

0

Kolejność przypadkowa:
Lewandowski
Suarez
Kane
Cavani
Icardi

0

Raczej bym się tym nie sugerował, jak graliśmy z Espanyolem w Pucharze Króla, to była koszulka Coutinho w relacji a jak wiemy nie zagrał od 1min.

6

Wnioski to będziemy wyciągać jak Leo karierę zakończy, teraz to nie ma sensu, bo twoje wyliczanie nie uwzględniło tego, ile Messi nam meczów w pojedynkę wygrał, tam gdzie nam nie szło a on wziął piłkę i dał wygraną, daleko nie szukając mecz z Alaves. A z rywalami pokroju Herculesa czy Huesci, to powinniśmy wygrywać nawet rezerwami.

0

Proszę :)

0

No z tych 3 to tak, pozytywny świr. Doświadczenie ma, zdolnych siatkarzy mamy, może to poukłada.

34

Janne Ahonen na następnych zawodach Cię pokonam!

5

Bramki z tego sezonu:



3/4 to dostawienie głowy, nogi, karny czy dostanie piłki sam na sam. Nie ujmuje mu umiejętności, bo dla mnie to top3 Napastników. Ale jest to typowy Lis pola karnego, każda piłka w polu karnym jest jego, kapitalnie się zastawia i wychodzi na pozycję.

My tylko piszemy, że takim zawodnikiem w Realu jest Ronaldo, popatrz w jakich strafach się porusza CR, w podobnych do Lewego, a znamy charakter Ronaldo i jego status w klubie, że tak łatwo się nie pogodzi z rolą drugiego strzelca, bo Lewy by go przebił, to raczej pewne.

8

Co w tym żałosnego? Przecież Lewy to taki typ napastnika, kapitalnie się ustawia, potrafi przewidzieć gdzie piłka poleci i ma świetne wykończenie, przecież to nie jest drybler, tylko napastnik co cały mecz praktycznie spędza w polu karnym. Tak samo jak teraz Ronaldo, więc będą się dublowac, kiedys CR był świetnym skrzydłowym, teraz jest sepem pola karnego i dostawia nogę.

11

Będzie śmiesznie, Ronaldo i Lewy będą stali na sępa w polu karnym i kłócić się kto ma dostawić nogę. W tym Benzema jest lepszy, bo zna swoje miejsce i biega wtedy po skrzydle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wątpię w to, że Real wyłoży 100mln+ na gracza który ma 30 lat, bo Bayern na pewno dużo pieniędzy zażąda za napastnika z top3. Prędzej ruszą po Icardiego który jest dużo młodszy i pewnie w podobnej cenie.

Pożyjemy zobaczymy, ale w mojej opinii to Real nie zdecyduje się na taki ruch.

Jakby się sugerować okladkami gazet, to w Barcelonie grałby: Verratti, Cuadrado, Bellerin, Thiago Silva itd.

11

Wydaje mi się, że dwa. Kiedyś Furman jak w połowie sezonu odszedł do Toulouse z Legii a potem Legia wygrała Mistrza, to był na wręczaniu medali i go otrzymał. Toulouse mistrza nie miała, ale jednak nie był już zawodnikiem Legii.

Wydaje się logiczne to, że powinien być nagrodzony, bo jednak połowę sezonu grał i miał swój udział.

0

Jeśli już to po sezonie, albo po porażce w LM przez Conte. Wcześniej chyba nie ma szans. Na pewno byłby to ciekawy kierunek dla Lucho.

0

Z polskim lektorem nie ma, bo to nowy serial i nigdzie w Polsce go nie było. Jest on na Netflixie, pierwszy miesiąc jest za darmo, później możesz zrezygnować.

PS. Też nie rozumiem jak można oglądać seriale/filmy z lektorem, nieraz to gra aktorska i głos robi robotę
Np. oglądać Batmana z lektorem i popsuć kapitalna grę Jokera.

2

Pewnie trzeba bylo wsadzić do miski z ryżem?

4

Teraz spokojnie można się skupić na awansie do ligi Europy a później się zobaczy, może jakaś LM? Albo nawet mistrzostwo?

1

Messi, R10 może i robił sztuczki, ale nawet w połowie nie zbliżył się do statystyk Messiego. Messi jest efektowny i zabójczo skuteczny. Wybieram Messiego.

0

Ja gram takim i jest ok :)
https://www.futbin.com/18/squad/3578617

+Martial na ławce

1

Oby nie, bo oslabimy 2 pozycje.

0

No to Mina chyba od razu rzucony na głęboką wodę, ciężki mecz z Valencia, ale gdzie jak nie tam pokazać swoje umiejętności i dać znak, że jest się kozakiem i że można stawiać na niego w każdym meczu, niezależnie od klasy rywala.

60

Level Janusz poziom hard xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?