D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pojawiam się i znikam.
4
Jak mnie irytuje sedziowanie przez piłkarzy, zamiast grać to stoi i macha ręką...
4
Pierwszy raz od dawna się cieszę, że I połowa się skończyła, fatalna gra.
3
Na Plus Coutinho? :D
Jakby to był Gomes, to nie oszukujmy się już byłby wyzywany.
0
Ten Bruno to jest normalny?
1
Gomesa niby nie ma, a wydaje się jakby co najmniej z 3 w ataku biegało.
4
Paco świetnie gra z klepki.
6
Coutinho bardzo słabo dziś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I znowu Gomesa w pierwszym składzie nie ma, a idź mnie z tym Valverde...
Składzik fajny, Digne był najlepszą opcją na ŚO.
3
bo on gra tak:
5 meczów padaka, kopanie się po czole, 1 mecz zagra dobry strzeli 3/4 bramki i statystyki się wyrównuja. I tak cały sezon obecny.
10
Nie zdążyłem włączyć, bo pilota szukałem xD
34
"Mamy jeszcze dla państwa rozmowę ze Stefanem Horngacherem, trenerem Polskich siatkarzy." - studio TVP
No to nieźle, jednak nie Heynen.
4
13:30
11
1.Messi
2.Kontuzjowany Messi
3. Messi bez formy
4. Pele
5. Maradona
1
13:30 jutro.
14
Już jest:
https://d3ltpfxjzvda6e.cloudfront.net/2015/05/27/Cristiano_Ronaldo_joins_PokerStars_today.jpg
7
Szkoda chłopie, zawsze coś mądrego/śmiesznego napisałeś. Nie usuwaj konta, kiedyś może przyjdzie czas i będziesz chciał wrócić.
Powodzenia przyjacielu w życiu!
17
Najbardziej niedoceniany piłkarz świata, gdyby był doceniony zawsze byłby w top5 piłkarzy. To jest Leo Messi na swojej pozycji. Jego geniuszu nie da się wyrazić w statystykach, to trzeba oglądać i podziwiać.
45
Trzeba było zapytać czy transfer defintywny czy z opcją powrotu.
1
Gomes dobrze wypełnia zadania taktyczne, których Ty nie zrozumiesz, on jest ważnym elementem, gdyby nie on meczów byśmy nie wygrywali. Na magię przyjdzie czas, myślę że jeszcze z 10 lat i zacznie coś kopać kreatywnego. Spokojnie, trzeba dać mu czas.
115
Mina tylko o 1cm wyższy od Pique, a wrażenie jakby z 30cm. Jak wieża.
0
Busquets układ nerwowy zostawia w domu.
5
Pique bym zmienił, nie ma co ryzykować.
194
Taki hejt na Gomesa, a bramka dzięki niemu, bo jakby nie zszedł, to tej bramki by nie było.
2
Jeszcze tylko 2 okrążenia wokół słońca i trafi na jego głowę.
13
bo Rakitic nie podaje pod własną bramką do piłkarza Valencii i nie dosrodkowuje tak, że piłka przyleciała do mojego domu.
7
Też mnie martwi, że potencjał Gomesa jest niewykorzystywany...
0
Andre Gomes:
Pojedynki 7 wygranych 0 xD
1
Aj Suarez, coś nie moze się wstrzelić.