0

Pojawiam się i znikam.

4

Jak mnie irytuje sedziowanie przez piłkarzy, zamiast grać to stoi i macha ręką...

4

Pierwszy raz od dawna się cieszę, że I połowa się skończyła, fatalna gra.

3

Na Plus Coutinho? :D
Jakby to był Gomes, to nie oszukujmy się już byłby wyzywany.

0

Ten Bruno to jest normalny?

1

Gomesa niby nie ma, a wydaje się jakby co najmniej z 3 w ataku biegało.

4

Paco świetnie gra z klepki.

6

Coutinho bardzo słabo dziś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I znowu Gomesa w pierwszym składzie nie ma, a idź mnie z tym Valverde...

Składzik fajny, Digne był najlepszą opcją na ŚO.

3

bo on gra tak:
5 meczów padaka, kopanie się po czole, 1 mecz zagra dobry strzeli 3/4 bramki i statystyki się wyrównuja. I tak cały sezon obecny.

10

Nie zdążyłem włączyć, bo pilota szukałem xD

34

"Mamy jeszcze dla państwa rozmowę ze Stefanem Horngacherem, trenerem Polskich siatkarzy." - studio TVP

No to nieźle, jednak nie Heynen.

4

13:30

11

1.Messi
2.Kontuzjowany Messi
3. Messi bez formy
4. Pele
5. Maradona

1

13:30 jutro.

7

Szkoda chłopie, zawsze coś mądrego/śmiesznego napisałeś. Nie usuwaj konta, kiedyś może przyjdzie czas i będziesz chciał wrócić.
Powodzenia przyjacielu w życiu!

17

Najbardziej niedoceniany piłkarz świata, gdyby był doceniony zawsze byłby w top5 piłkarzy. To jest Leo Messi na swojej pozycji. Jego geniuszu nie da się wyrazić w statystykach, to trzeba oglądać i podziwiać.

45

Trzeba było zapytać czy transfer defintywny czy z opcją powrotu.

1

Gomes dobrze wypełnia zadania taktyczne, których Ty nie zrozumiesz, on jest ważnym elementem, gdyby nie on meczów byśmy nie wygrywali. Na magię przyjdzie czas, myślę że jeszcze z 10 lat i zacznie coś kopać kreatywnego. Spokojnie, trzeba dać mu czas.

115

Mina tylko o 1cm wyższy od Pique, a wrażenie jakby z 30cm. Jak wieża.

0

Busquets układ nerwowy zostawia w domu.

5

Pique bym zmienił, nie ma co ryzykować.

194

Taki hejt na Gomesa, a bramka dzięki niemu, bo jakby nie zszedł, to tej bramki by nie było.

2

Jeszcze tylko 2 okrążenia wokół słońca i trafi na jego głowę.

13

bo Rakitic nie podaje pod własną bramką do piłkarza Valencii i nie dosrodkowuje tak, że piłka przyleciała do mojego domu.

7

Też mnie martwi, że potencjał Gomesa jest niewykorzystywany...

0

Andre Gomes:
Pojedynki 7 wygranych 0 xD

1

Aj Suarez, coś nie moze się wstrzelić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?