D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czo ten Stoch?! Kapitalny skok.
1
Trzeci? Chyba drugi.
6
Pewnie akurat wtedy wygrają xD
0
No to już masz spokój, dziwnym nie dziwnym, ale ostatnio Eibar nie zachwycał i u siebie zremisowali że słabą Malaga, która tkwi na końcu tabeli. Sevilla po wzmocnieniach, myślałem że przynajmniej remis wyciągnie.
64
Kurna, a ja myślałem że on czyta LA Ramble...
1
Eibar nie wygrał od 3 spotkań, Sevilla nie przegrała od 7, postawiłem X2, ale i tak niewiele to chyba dało.
0
Dzięki Sevilla, szybko kupon do kosza poszedł, nawet 14 nie ma...
25
Hahaha komentatorzy wspomnieli o fanie Realu Sociedad, który mocno przeżywa losy klubu xD
0
Nie postawiłem na nich to oczywiście wygrywają, nie musisz dziękować.
0
To niezły VAR.
9
xD
Przecież gościu zaliczył taki zjazd, że głowa mała, od pewnego czasu przestał się rozwijać
1 gol i 0 asyst przez 21 spotkań.
Poziom Denisa czy Gomesa.
Lepiej niech się zainteresują: Kaiem Havertzem z Bayeru, który jest perełka.
1
Zobacz na: https://sortitoutsi.net
Oni tam codziennie aktualizuja.
3
Obstawiam, że z Getafe.
20
Umtiti to transfer dekady (oczywiście biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości)
http://i.imgur.com/6QHLwow.jpg
3
Messi słaby mecz a i tak stworzył najwięcej zagrożenie i dogodnych sytuacji. Gdyby Gomes tak grał, to każdy by dawał ocene 10
8
No z Alaves mógł odpuścic, to jest Messi jemu w każdej chwili może wyjść strzał.
0
Umtiti jak ja go kocham! Dzik!
1
Messi Ty geniuszu.
16
Żegnaj Przyjacielu!
0
Albo jak Bożena Dykiel patelnię.
3
Nie wiem gdzie Ty widzisz miejsce, ja widzę 3 linie Valencii, które są strasznie blisko siebie, jedynie na skrzydłach nam miejsca zostawiają.
8
Ciekawe jak strzelać z dystansu, jak tam nie ma miejsca na strzał, parę razy Messi czy Iniesta próbowali, to ich blokowali.
0
Rakitic dziś świetny w odbiorze, kapitalnie się ustawia.
0
Coquelin i Vietto jeszcze nie odblokowani.
0
Spokojnie to pierwszy dzień z oceną trzeba się wstrzymać, początki zawsze są trudne. Wszystko co nowe zawsze jest złe (czytaj Eleven) a z czasem się do nich przekonałem, no oczywiście jak Mirosławski nie komentuje meczów Barcy.
9
Nadal Ronaldo, ale Neymar bardzo się stara.
7
Jakby mógł wydawać kasę jak Guardiola, to byłby teraz wyżej od City... A nie czekaj on też wywalił kupę siana...
0
Ok;) Myślałem, że tylko ja go tak skojarzylem i szukałem głębiej, ale jak widać najprostrsza odpowiedź jest najlepsza.
1
Ja myślałem, że o to, że na jednym zdjęciu jest dr. Marian Urbański a na drugim dr. Hubert Sieradzki
16
Dla mnie on jest podobny do:
http://pobierak.jeja.pl/images/8/a/d/268555_nie-ruszaj-sie-grazyna.jpg