0

Czo ten Stoch?! Kapitalny skok.

1

Trzeci? Chyba drugi.

6

Pewnie akurat wtedy wygrają xD

0

No to już masz spokój, dziwnym nie dziwnym, ale ostatnio Eibar nie zachwycał i u siebie zremisowali że słabą Malaga, która tkwi na końcu tabeli. Sevilla po wzmocnieniach, myślałem że przynajmniej remis wyciągnie.

64

Kurna, a ja myślałem że on czyta LA Ramble...

1

Eibar nie wygrał od 3 spotkań, Sevilla nie przegrała od 7, postawiłem X2, ale i tak niewiele to chyba dało.

0

Dzięki Sevilla, szybko kupon do kosza poszedł, nawet 14 nie ma...

25

Hahaha komentatorzy wspomnieli o fanie Realu Sociedad, który mocno przeżywa losy klubu xD

0

Nie postawiłem na nich to oczywiście wygrywają, nie musisz dziękować.

0

To niezły VAR.

9

xD
Przecież gościu zaliczył taki zjazd, że głowa mała, od pewnego czasu przestał się rozwijać
1 gol i 0 asyst przez 21 spotkań.

Poziom Denisa czy Gomesa.
Lepiej niech się zainteresują: Kaiem Havertzem z Bayeru, który jest perełka.

1

Zobacz na: https://sortitoutsi.net
Oni tam codziennie aktualizuja.

3

Obstawiam, że z Getafe.

20

Umtiti to transfer dekady (oczywiście biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości)
http://i.imgur.com/6QHLwow.jpg

3

Messi słaby mecz a i tak stworzył najwięcej zagrożenie i dogodnych sytuacji. Gdyby Gomes tak grał, to każdy by dawał ocene 10

8

No z Alaves mógł odpuścic, to jest Messi jemu w każdej chwili może wyjść strzał.

0

Umtiti jak ja go kocham! Dzik!

1

Messi Ty geniuszu.

16

Żegnaj Przyjacielu!

0

Albo jak Bożena Dykiel patelnię.

3

Nie wiem gdzie Ty widzisz miejsce, ja widzę 3 linie Valencii, które są strasznie blisko siebie, jedynie na skrzydłach nam miejsca zostawiają.

8

Ciekawe jak strzelać z dystansu, jak tam nie ma miejsca na strzał, parę razy Messi czy Iniesta próbowali, to ich blokowali.

0

Rakitic dziś świetny w odbiorze, kapitalnie się ustawia.

0

Coquelin i Vietto jeszcze nie odblokowani.

0

Spokojnie to pierwszy dzień z oceną trzeba się wstrzymać, początki zawsze są trudne. Wszystko co nowe zawsze jest złe (czytaj Eleven) a z czasem się do nich przekonałem, no oczywiście jak Mirosławski nie komentuje meczów Barcy.

9

Nadal Ronaldo, ale Neymar bardzo się stara.

7

Jakby mógł wydawać kasę jak Guardiola, to byłby teraz wyżej od City... A nie czekaj on też wywalił kupę siana...

0

Ok;) Myślałem, że tylko ja go tak skojarzylem i szukałem głębiej, ale jak widać najprostrsza odpowiedź jest najlepsza.

1

Ja myślałem, że o to, że na jednym zdjęciu jest dr. Marian Urbański a na drugim dr. Hubert Sieradzki

16

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?