0

Griezmann uciszył swoich kibiców xD

1

Przyzwoity występ, bez fajerwerków, ale na tej murawie nie dało się technicznie grać.
Szkoda, że ta bomba nie wpadła.

33

Ten Pol to ma tyle rozumu co włosów z przodu głowy...
Kiedyś dyskusje o tym czy Neymar swoimi sztuczkami nie ośmiesza rywali, a teraz idiotyczna dyskusja o tym czy usiczanie kibiców to prowokacja itd.
Gdyby to Lewy ucieszył kibiców jakiejś drużyny w Finale MŚ, to Pol miałby biało w kabinie, ale że to ten niedobry Pique, to trzeba o wszystko się przyczepić...

9

Ewidentnie liniowemu remis został na kuponie.

4

A Ronaldo nie powiększyli, bo ten drybling i 5 gwiazdek sztuczek, to za mało jak na Maszynę.

6

Bramka na konto Ter Stegena

0

Messi tam ich powkreca w murawę.

22

Xavi płaczę jak ogląda.

6

Co on tak długo czekał? Miałem zawał.

2

Mówisz o moim, opisałem tylko jego grę, gdzie go sprzedaje? Napisałem jak gra, dla tych co nie oglądają a chcieliby się dowiedzieć, przecież nie gra jakiś kosmicznego meczu?
Miałem napisać, że bez strat i dał 10 kluczowych podań? Wiadomo, że nie będzie grał po 2 tygodniach znakomicie, bo potrzebuję czasu.

1

Niech idzie na wypożyczenie do jakiegoś Levante ogra się z 5 lat i wtedy zobaczymy. A jak nie to sprzedać.

5

Coutinho narazie nic wielkiego nie pokazał. Miał jeden świetny strzał, szkoda że nie wpadł. A tak to sporo strat i niedokładnych podań. Oby po przerwie było lepiej.

10

Coutinho z distansu xD

0

Ten co wrzucił xD

0

Jaka szkoda...

2

ale Ronaldo by sie na tym boisku dobrze czuł.

1

Paco fajnie dziś gra.

7

Myślisz, że dziś będą grać tak ostrożniej?

0

Na Eleven jest napisane 24.

0

Paco to bardzo dobry piłkarz i jeszcze młody, gdyby grał częściej byłby jeszcze lepszym piłkarzem.

28

"Ter Stegen ostatnio 2 mecze bez bramki"

Co to za ekspert?

34

Znowu Fabregas na 9, a Bartra na ławce...

Fajnie, że Coutinho w pierwszym, zobaczymy co pokaże jak sam będzie brał ciężar gry na siebie, bo nie ma Leo.

3

Real tak często ostatnio gubi punkty, że człowiek nie wie już jak ma się z tego cieszyć, bo to stało się już przewidywalne.

1

Jerome Boateng strzela bramkę.

8

Czy lepiej to się okaże, Mourinho ma dar gaszenia dobrych zawodników w swojej defensywnej grze.

1

Kontuzja kolana chyba.

1

3 asysty Mkhitaryana, Mourinho płacze jak ogląda xD

0

Skład Vidala w Fifie:
https://zapodaj.net/1fdc148b74487.png.html

Ciekawe skąd wziął na to pieniążki?

1

Indywidualnie nie zdobędzie, ale drużynowo tak.

26

Trenerem tej drużyny jest Montella, więcej dodawać nie trzeba.
Eibar potrafi grać w piłkę, świetnie zagrali, a Sevilla dno. Nie wiem czemu trener Sevilli wystawił w pierwszym składzie wszystkich kupionych/wypozyczonych zawodników, którzy dołączyli do klubu 2 dni temu. No, ale jak już napisałem, typowy Montella...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?