D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezmann uciszył swoich kibiców xD
1
Przyzwoity występ, bez fajerwerków, ale na tej murawie nie dało się technicznie grać.
Szkoda, że ta bomba nie wpadła.
33
Ten Pol to ma tyle rozumu co włosów z przodu głowy...
Kiedyś dyskusje o tym czy Neymar swoimi sztuczkami nie ośmiesza rywali, a teraz idiotyczna dyskusja o tym czy usiczanie kibiców to prowokacja itd.
Gdyby to Lewy ucieszył kibiców jakiejś drużyny w Finale MŚ, to Pol miałby biało w kabinie, ale że to ten niedobry Pique, to trzeba o wszystko się przyczepić...
9
Ewidentnie liniowemu remis został na kuponie.
4
A Ronaldo nie powiększyli, bo ten drybling i 5 gwiazdek sztuczek, to za mało jak na Maszynę.
6
Bramka na konto Ter Stegena
0
Messi tam ich powkreca w murawę.
22
Xavi płaczę jak ogląda.
6
Co on tak długo czekał? Miałem zawał.
2
Mówisz o moim, opisałem tylko jego grę, gdzie go sprzedaje? Napisałem jak gra, dla tych co nie oglądają a chcieliby się dowiedzieć, przecież nie gra jakiś kosmicznego meczu?
Miałem napisać, że bez strat i dał 10 kluczowych podań? Wiadomo, że nie będzie grał po 2 tygodniach znakomicie, bo potrzebuję czasu.
1
Niech idzie na wypożyczenie do jakiegoś Levante ogra się z 5 lat i wtedy zobaczymy. A jak nie to sprzedać.
5
Coutinho narazie nic wielkiego nie pokazał. Miał jeden świetny strzał, szkoda że nie wpadł. A tak to sporo strat i niedokładnych podań. Oby po przerwie było lepiej.
10
Coutinho z distansu xD
0
Ten co wrzucił xD
0
Jaka szkoda...
2
ale Ronaldo by sie na tym boisku dobrze czuł.
1
Paco fajnie dziś gra.
7
Myślisz, że dziś będą grać tak ostrożniej?
0
Na Eleven jest napisane 24.
0
Paco to bardzo dobry piłkarz i jeszcze młody, gdyby grał częściej byłby jeszcze lepszym piłkarzem.
28
"Ter Stegen ostatnio 2 mecze bez bramki"
Co to za ekspert?
34
Znowu Fabregas na 9, a Bartra na ławce...
Fajnie, że Coutinho w pierwszym, zobaczymy co pokaże jak sam będzie brał ciężar gry na siebie, bo nie ma Leo.
3
Real tak często ostatnio gubi punkty, że człowiek nie wie już jak ma się z tego cieszyć, bo to stało się już przewidywalne.
1
Jerome Boateng strzela bramkę.
8
Czy lepiej to się okaże, Mourinho ma dar gaszenia dobrych zawodników w swojej defensywnej grze.
1
Kontuzja kolana chyba.
1
3 asysty Mkhitaryana, Mourinho płacze jak ogląda xD
0
Skład Vidala w Fifie:
https://zapodaj.net/1fdc148b74487.png.html
Ciekawe skąd wziął na to pieniążki?
1
Indywidualnie nie zdobędzie, ale drużynowo tak.
26
Trenerem tej drużyny jest Montella, więcej dodawać nie trzeba.
Eibar potrafi grać w piłkę, świetnie zagrali, a Sevilla dno. Nie wiem czemu trener Sevilli wystawił w pierwszym składzie wszystkich kupionych/wypozyczonych zawodników, którzy dołączyli do klubu 2 dni temu. No, ale jak już napisałem, typowy Montella...