1

Wielkie mi co, przecież każdy by stawiał na lepszą drużyne.

6

Została LM, ale jak utrzymają formę to z PSG nie mają po co wychodzić

0

Jednak dziś bez niespodzianek.

0

Ja w to nie wierzę xD

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Klaszczę xD

1

Asensio xD
Jaki on jest słaby...

0

3 xD
Nie idzie tego zdupić...

0

Mam dziwne przeczucie, że odpadna xD

3

Nie w tym roku.

0

Ok, dzięki nie będę oglądał skoro tak mówisz...

0

Dobry ten Szympans

0

Czemu? Przecież Leganes awans, 2 bramki na wyjeździe

1

Wczoraj niespodzianka i odpadniecie Atletico, dziś jednak może obyć się bez niespodzianek, chociaż Valencia miała problemy, Leganes też się męczy, ale może da rade.

72

Asensio od czasu poważniej kontuzji (zgolenie nóg) gra padake.
Edit. Więc jeśli mamy tu ambitnych sportowców, to pamiętajcie żeby nie golic nóg!

0

Dobrze, że jest Benzema

0

A ja się dziwilem czemu ten dzban strzela, a tu taka brama :o

1

A Deynn mi spokój z nimi...

0

Hahahaha jaki bilard xDDD

Bardziej komicznej bramki nie widziałem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jakaś kontuzja.

1

To chyba ona :)

4

Messi, Suarez, Ter Stegen, Umtiti i jeszcze 500mln dopłaty.

27

Stare, ale zawsze śmieszy xD
https://giphy.com/gifs/5sqktFBeWqMXC

3

Ten ostatni mnie przekonał!

2

To Ty strasznie łatwowierny jesteś, podziwiam.

4

Nie, gdyż ponieważ oficjalnie tego numeru nie było i ludzie sami sobie wybrali taki numer, mogli poczekać aż oficjalnie będzie wiadomo. A nie sugerować się domyslami.

0

O 18,ktos tam pisał.

5

Ooo świeża sprawa, takie informacje to szanuje.

0

Oczywiście z Polskich ziemniaków!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?