Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden ale ja mówię to co jest na serio. Samsung za nim stoi i tyle
0
@Arden on jest jakimś słupem Samsunga xd bo musisz mieć tv samsunga by to oglądać
1
@Iniesta997 oficjalnie chyba jeszcze nie, przecieki były
0
@ViscaelBarca2007 Nico najlepsza opcja, ewentualnie Sane (Marinelli spoko ale bez szans). Kvara i Mitoma to do tarcia chrzanu
0
@lntrowertyk całą 4 bym sprzedał
0
@VegetaPolska ale to legitne? Nigdy go nie oglądałem ale kojarzę z ekipy fantasy
4
@Cule1234 chłop miał rok w średniaku ligowym by pokazać, że coś tam kopie, a skończyło się że nawet nie podnosi sie z ławki. Z czym do ludzi
1
@MesQueUnClub96 co drugi fawelarz to alimenciarz
0
@JohnnySilverhand Garcia w formie z zeszłego sezonu razem z Pique nam położyli mecz z interem
5
@Deviler pamiętam, że jak wykonywał róg to piłka nie dolatywała do pola karnego
0
@Blanco16 no trzeba mieć dwa pociski na skrzydła w dzisiejszej piłce tak jak Real, PSGY czy swego czasu Bayern. Żeby grać jak City to trzeba mieć idealnie funkcjonującą drużynę
3
https://scontent-ham3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440126291_122176853636030741_8546195607827239924_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=5sBW8YJTv0cQ7kNvgF_R89-&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=00_AfCJUVsfeHlr1SmBxWKkEjQLax0mC8OzfVkXO_WawQ_8QQ&oe=6630A19A
Xabi Alonso w domu
3
imho jak Xavi wygra jakiś puchar to odejdzie, jak znowu wszystko w papę to będzie siedział xD
1
@kigani Cancelo niech pali wroty
0
@joloskyy Ferran nie jest zamortyzowany więc musi zostać
16
Człowiek czekał już na nowy sezon bo z nowym trenerem zawsze szansa, że by się coś zmieniło, a tak Xavi do grudnia i trzeba czekać na 2025/26
1
@Arden tylko Ancelotti to jest jednak marka wśród trenerów i topka w historii, a Xavi to jest studenciak
1
@Amidamaru z deszczu pod rynnę
1
dominic toretto ma zostać asystentem? rodzina najważniejsza
0
@bartekvisca no cenowo tutaj można myśleć że legit pytanie jak jest irl. Te stronki co wysłałem to polecali ludzie na reddicie
0
@Popitek12 łapy jak moje ale w barach szersza. Nwm czy jest się czym chwalić
0
Znacie jakieś legitne stronki gdzie można kupić vintege koszulki? Mega mi się podobają te z 95-97 kappa polo ale na necie jest sporo po 200-300 ziko i to nawet ze stronek to na reddicie ludzie polecają i tak nwm czy to legit może być
https://footy-archive.com/products/1996-barcelona-away-retro-jersey
Ale nwm czy to legit jest XD
https://vintagefootball.shop/product/1996-1997-fc-barcelona-away-retro-kit/
Tutaj podobnie wychodzi
Tutaj sklepy polecane https://trigger-the-press.com/best-places-to-buy-retro-vintage-football-shirts/
Ale te ceny jakieś dziwne imho
0
@Janas11224 nigdy nie grałeś w żadnego fallouta?
1
@kigani trzeba mieć dwa pociski z dwóch stron
1
@PatrychoO szambiarka jeżdżę
2
@GeneralXavi od urodzenia mam więcej chromosomów niż ty
0
Siedzę w robocie i na słuchawkach zapętlony hymn Realu. Czy mogę już uważać się za madryciaka?
1
@macio_944 the last of us 1 i 2
0
Xavi to chyba miał sprytny plan i swoją decyzją o odejściu chciał zdjąć presję. Teraz jak wszystko przegrali to można wrócić do starej gadki
2
@VegetaPolska ta xd do fontanny też myślałem że legit