Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@michal26 si
0
@Arys dla Yamala idealnie by było trafić do Pepa
4
Yamal asysta i karny. Cała ofensywna na 16 latku xd
0
Zaraz Xavi jeszcze kartkę wyłapie
0
Araujo mógł sanki od razu walić
0
@Katalończyk 99 będziemy grać dwa mecze z każdym koszykiem i imho pierwszy i drugi koszyk to za mocne drużyny na nas
1
@Encore z taką różnicą że Lenglet potrafił wyprowadzić piłkę
1
Cancelo i Araujo topka ostatni miesiąc
0
@Janas11224 Ronald już stracony
0
To jest standard za Xaviego. Ja boję się momentu jak strzelimy gola bo wiem że zaraz go stracimy
9
@Lionel_Messi10 Na ostatnie 10 minut z Getafe jak znalazł
1
@HighestInTheRoom sprawdzają jak daleko można się posunąć
0
@Deviler co ten Xavi wygaduje ostatnio
1
Ale throw gierki poszedł
1
Ale Ryba teraz oddała
0
Ale fh jej dzisiaj siedzi
2
Pięknie Ryba po finał
1
@Messiah10 Chłop niech się poprawi kondycyjnie i bedzie grał za Pedriego(ten fizycznie i zdrowotnie to wrak)
1
@Emhyr bierzesz czystą koszulkę i robisz nadruk. Sporo Azjatów robi z Messim
0
@Dalhi oni nawet jak nie mają to przepuszczają. 40mln na Ferrana
0
@Cule1234 skrzydłowy klasy Ferrana
37
@Bulbulator gra z kontuzja jak pewien skrzydłowy
0
@Cule1234 złą wiadomość. Obrońca który nie potrafi wyprowadzić piłki i przy okazji podejmuje jakieś głupie/agresywne decyzje. Za 80M można by trochę budżet poprawić
0
Brawo Ryba , kiedyś taki mecz by oddała
1
@NeroTFP1 dziwi Sharapova bo na początku miała mega problemy z mączka
0
@BORO_12 xd dajcie spokój już. Niech idzie na wypożyczenie do średniaka ligi i niech się tam pokaże.
0
@BORO_12 ale to nie chodzi o system xd Roque biega jak głupek i tyle
2
@BORO_12 ta xd podoba wam się Rowue bo biega jak kurczak i go widać. Identyko jak Riki czy inne Torre co miał być drugim Xavim
9
@vangoor no jak widać 16 latkowie z młodzieżówek potrafią ogarniać bez grania ogonów w lidze. Fawelerz Vini też dawał radę
3
@vangoor Vini akurat już w pierwszym sezonie tam śmigał na skrzydle tyle że w bramkę nie potrafił trafić. Roque obecnie wygląda jak junior z 3 ligi co nie ogarnia nic taktycznie( taki Riki Pucz)