Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak nick ma ten ziomek co dawał poradnik jak zostać kibicem PSG i dlaczego Paryż lepszy od Barcelony? Potrzebuje sobie zapisać bo koszulka Dembele właśnie zamówiona
0
@macio_944 polecasz książke?
4
@FanBarcy22 Gundo jest perfekcjonistą jak Pep i tego też oczekuje od innych.
0
Ogarnia ktoś czy te stare kappy z 1996-97 miały jakąś reedycję czy one tak leżą po 300 ziko na eBay?
0
@Lanosss co xd to dlaczego city strzeliło tylko jedną bramkę to nikt tego nie wie, to nie były żadne taktyki Carlo
0
@Zoker Liverpool się nie złapie?
1
Ten klub ma pakt z diabłem
0
@MateS jedyna opcja taniej to jak promka na nike wleci ale ostatnio są takie braki w koszulkach, że meczówke domową ciężko dostać i raczej bez szans by nike resztki wyprzedawało
1
@DonCarletto to legit słowa? Bo brzmia totalnie jak fejk XD wątpię by Mou wymienił Beniteza
0
@Tomek_TF jak basici jakieś to uniqlo/hm, jakieś ładniejsze, bardziej wyjściowe to Massimo Dutti
0
@Kitek1640 topologia, teoria mnogości
1
@TR3YWAY serio 3k? XD Stonsi i Rosalia były po 1k euro i zeszły w 15 minut
2
@MesQueUnClub96 ludzie, którzy uważają mączkę za najlepszą nawierzechnie, bo najtrudniejsza i tu się gra techniczny tenis to nigdy w tenisa nie grali i pewnie nawet rakiety nie trzymali w łapie
1
@zadafcb Nordberg
1
@Comentateiro Mbappe na MS grał średnio i dopiero ostatnie 10 minut finału mi wyszło. Francuzów to tam Antek ciągnal cały turniej
2
@mrboom za Xaviego już było na odwrót. Przypadek z Realem rok temu w pucharze króla czy porażka na CN z Frankfurtem
0
@tristan87 wziął sobie słowa Komana że będzie lepszy niż cała pomoc PSG
0
@szymon6847 Świetne Euro chyba też zrobiło swoje
6
Wczoraj pierwsze 45 minut Roberta to chyba było jego najlepsze 45 minut w Barcelonie. Niesamowicie to wyglądało
0
@FCBeSeM w każdej LM z Matsem tak jest xD on w lidze potrafi wygrać mecze, ale przychodzą europejskie puchary i zmienia się w jakiegoś Pene
9
Bardzo ważny mecz dla szatni na budowę mentalu. Rok temu czegoś takiego zabrakło w pierwszym meczu z Bayernem
0
@abram3k Mats to nie pamiętam kiedy zagrał dobry mecz w europejskich pucharach. Chyba z Bayernem w 2015
0
Dos contacktos? Tak się mówi?
1
@SkilledHydra16 plus do Roberta też mógł kilka razy podać. Jakąś kosę mają czy co
1
Cała druga połowa z wyłączonym komentarzem
2
Ale zmiany Xaviego xDDDD
1
Druga żółta powinna być
2
Pedri piękny jesteś
0
Tak dobrze zagrać 45 minut by takie coś odwalić w 5 xd
28
Ale Robert dzisiaj super gra. Jak człowiek wczoraj Haalanda widział xd