Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker nie no bez przesady xd pewnie jakieś efekty czy inne kostiumy może tak ale w tych najważniejszych to bez szans
0
@Arden nie no xD juz sa te nagrody dla najlepszego bramkarza itd
0
@Sulimo idź spać
0
Gundo mógł chociaż tego karnego strzelić to by karta upa dostała w fifce
0
@Sulimo ale ze go kupili bo Real kupił Endrick to ty wiedz. Zwykły placek co się odbił od europejskiego poziomu. Niech idzie grać w średniakach ligowych chociaż i tam będzie ciężko łapać minuty
1
@Emhyr jak zrobią fajne ciuchy, limitki i będą łapać kolabo z innymi markami to jak nabędzie się może udać
1
@MESSIah16 wyrwała chwasta, ułaskawienie powinno być
0
@Comfortable_ kto to obok Robercika?
7
@NeroTFP1 do freak fightow pójdzie pewnie
0
@FCB_dimiC musi pokój malować i nie ma czasu
0
@abram3k dzięki wielkie mam
0
@(C)Puyol dzięki
0
@abram3k napisałem
1
@Arden co to za blondyna? Kolega pyta
0
@abram3k o super to możesz podesłać bo ten view360 mało mi mówi. No cena na stand2 jest sporo wyższa
0
@abram3k nie będzie to jakoś turbo daleko przez tą bieżnię?
0
Jaka trybuna sensowna na montchujik? Za bramkami to chyba bezsensu, a te cornery? Czy jedyne sensowne to tribunal i lateral?
0
@BorzyKrzys Rosja? Kino propagandy, montaż atrakcj?
24
@VegetaPolska każdy woli żyrandol niż kibel
0
@cules100pro dlaczego nie będzie pełnego dachu. To nie są jakieś wymagania na organizowanie finałów i innych imprez by był dach?
1
@FcPortoFan1999 jakiś angielski klub na bank by rzucił 50-60 za niego
0
@Ziemny do odpalenia w lecie jest bo może ktoś się jeszcze na niego nabierze. Jego najlepszy sezon to był pierwszy Komana i od tamtej pory zero progresu, a Kuman mu przewidywał że będzie najlepszy na świecie. Trzeba teraz go sprzedać bo za jakiś czas każdy będzie sobie pluł w brodę jak z Fatim
0
@cules100pro za tydzien rewanz z Napoli xD
0
@Katalończyk 99 nic nie ruszy xd 8:2 nie ruszyło a to było prawie 4 lata temu
0
no Pedri w lecie do odstrzału jest
1
@PatrychoO ale boska jest ta karta. Ona już normalnie trenowała z zespołem jak była teraz ta przerwa to może uda się załapać na jakieś mecze ligowe
1
City ma xG 0.9, a United 0.03
1
@BorzyKrzys najlepszy Bond to Dalton
0
@4drian0 no mi to nie siedziało mega ale kilka ziomków tak śmigało xd
1
Fati nawet u niego się nie potrafi ogarnąć, a to podobno trener z super kontaktem z młodymi. Nic już nie będzie z Hiszpana i gonić go za 20mln