0

@Zoker nie no bez przesady xd pewnie jakieś efekty czy inne kostiumy może tak ale w tych najważniejszych to bez szans

0

@Arden nie no xD juz sa te nagrody dla najlepszego bramkarza itd

0

@Sulimo idź spać

0

Gundo mógł chociaż tego karnego strzelić to by karta upa dostała w fifce

0

@Sulimo ale ze go kupili bo Real kupił Endrick to ty wiedz. Zwykły placek co się odbił od europejskiego poziomu. Niech idzie grać w średniakach ligowych chociaż i tam będzie ciężko łapać minuty

1

@Emhyr jak zrobią fajne ciuchy, limitki i będą łapać kolabo z innymi markami to jak nabędzie się może udać

1

@MESSIah16 wyrwała chwasta, ułaskawienie powinno być

0

@Comfortable_ kto to obok Robercika?

7

@NeroTFP1 do freak fightow pójdzie pewnie

0

@FCB_dimiC musi pokój malować i nie ma czasu

0

@abram3k dzięki wielkie mam

0

@(C)Puyol dzięki

0

@abram3k napisałem

1

@Arden co to za blondyna? Kolega pyta

0

@abram3k o super to możesz podesłać bo ten view360 mało mi mówi. No cena na stand2 jest sporo wyższa

0

@abram3k nie będzie to jakoś turbo daleko przez tą bieżnię?

0

Jaka trybuna sensowna na montchujik? Za bramkami to chyba bezsensu, a te cornery? Czy jedyne sensowne to tribunal i lateral?

0

@BorzyKrzys Rosja? Kino propagandy, montaż atrakcj?

24

@VegetaPolska każdy woli żyrandol niż kibel

0

@cules100pro dlaczego nie będzie pełnego dachu. To nie są jakieś wymagania na organizowanie finałów i innych imprez by był dach?

1

@FcPortoFan1999 jakiś angielski klub na bank by rzucił 50-60 za niego

0

@Ziemny do odpalenia w lecie jest bo może ktoś się jeszcze na niego nabierze. Jego najlepszy sezon to był pierwszy Komana i od tamtej pory zero progresu, a Kuman mu przewidywał że będzie najlepszy na świecie. Trzeba teraz go sprzedać bo za jakiś czas każdy będzie sobie pluł w brodę jak z Fatim

0

@cules100pro za tydzien rewanz z Napoli xD

0

@Katalończyk 99 nic nie ruszy xd 8:2 nie ruszyło a to było prawie 4 lata temu

0

no Pedri w lecie do odstrzału jest

1

@PatrychoO ale boska jest ta karta. Ona już normalnie trenowała z zespołem jak była teraz ta przerwa to może uda się załapać na jakieś mecze ligowe

1

City ma xG 0.9, a United 0.03

1

@BorzyKrzys najlepszy Bond to Dalton

0

@4drian0 no mi to nie siedziało mega ale kilka ziomków tak śmigało xd

1

Fati nawet u niego się nie potrafi ogarnąć, a to podobno trener z super kontaktem z młodymi. Nic już nie będzie z Hiszpana i gonić go za 20mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?